Kendimi degistirmek istiyorum dis gorunus olarak. Sizce neler yapabilirim?

isimsizdiss

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2022
322
139
27
Ben 26 yaşındayım. 1.55 boyum, 75 kilom. Saçlarım kıvırcık. Yaşımı göstermek istiyorum, ve çalıştığım bir isi yerinde birisinden hoşlanıyorum ve onun yanında çocuk gibi duruyorum resmen. Neler yapabilirim kendim için? Cilt, sac, kıyafet, diş, ayakkabi, çanta. Bütün onerilerinize açığım. Okuyanlara teşekkürler.
-sac rengi ve sekli bana nasıl gider sizce? Bunlari konusabilecegim bir kız arkadaşım olmadığı için buraya başlık açtım, kusura bakmayin

Eklentiler

• Screenshot_20231102_203004_Gallery.jpg
    Screenshot_20231102_203004_Gallery.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 514
Ben 26 yaşındayım. 1.55 boyum, 75 kilom. Saçlarım kıvırcık. Yaşımı göstermek istiyorum, ve çalıştığım bir isi yerinde birisinden hoşlanıyorum ve onun yanında çocuk gibi duruyorum resmen. Neler yapabilirim kendim için? Cilt, sac, kıyafet, diş, ayakkabi, çanta. Bütün onerilerinize açığım. Okuyanlara teşekkürler.
-sac rengi ve sekli bana nasıl gider sizce? Bunlari konusabilecegim bir kız arkadaşım olmadığı için buraya başlık açtım, kusura bakmayin
Yüzün çok güzel bence işe zayıflamayla başlayabilirsin spora başla diyet yap bu süre içinde bol bol vitamin takviyesi al ki saçların ve cildin vitaminsizlikten bozulmasın daha sonra zaten bakış açın ve giyim zevklerinde değişir canım 🫶🏻 Rabbim kalbine göre versin ❤️

Bence önce zayıflayarak başlamalısın spor ve diyetle 65 kiloya inersen hem seksi hem fit olursun
Saçına ombre yaptırabilirsin bence birazda makyaj ile çok hoş görünürsün

Yüzün çok güzel bence işe zayıflamayla başlayabilirsin spora başla diyet yap bu süre içinde bol bol vitamin takviyesi al ki saçların ve cildin vitaminsizlikten bozulmasın daha sonra zaten bakış açın ve giyim zevklerinde değişir canım 🫶🏻 Rabbim kalbine göre versin ❤️
yaaa çok teşekkür ederim, kilo vereceğim kendim için evet 😍

Sizin bu konuyla burada olmanız belki de bir şans. Milad olarak ta düşünebilirsiniz.
Gerçekten güzel ve hoş bir bayansınız.
Arkadaşların verdiği ve önerdiği donelerle bambaşka bir kişiliğe dönüşeceğinize kalpten inanıyorum.
İleri ki süreç te gelişmeleri bizlerle tekrar paylaşın lütfen.
Sevgiler.

Size önerim spor yapmak, diyet olarak bakmayın sağlıklı beslenme ve hareket olarak bakarsanız herşey daha iyi olacaktır. Saçlarınız biraz dağınık, şekilsiz duruyor. Saç botoksunu araştırın, saçın elektriğini alıyor, daha güzel duruyor.

kaş rengini ve saç rengini açabilirsin makyaj da çok yakışır daha kiremit tonlarda rujlar çok yakışır

Kilo verebilirsin ten rengin çok güzel hemen hemen ger saç rengi gider

X