Gelinlik Ayakkabısı Sizce Hangisi?

jeschiem

göz açıp kapayıncaya kadar herşey...
Kayıtlı Üye
17 Mart 2013
579
951
Kızlar hepinize merhaba,
Eylülde düğünüm var ve gelinliğimi seçeceğim bu hafta ayakkabı ne giysem diye düşünüyorum. Çok fazla topuklu giymeye alışık bir insan değilim sadece özel günlerde giyerim. Biraz da rahat etmek istiyorum o yüzden ince topuklu giymek istemiyorum. Kalın topuklu ya da dolgu topuk arasında kararsız kaldım. Dolgu topuklu ayakkabılar görüntü olarak çok hoşuma gitmiyor ama rahat diye seçeneklerin arasına koydum.
ya şöyle kalın topuklu:
kalın topuk 1.jpg kalın topuk 2.jpg kalın topuk 3.jpeg

ya da şöyle:
14354_kucuk.jpg dolgu topuk.jpg

sizce hangisi daha güzel olur? Siz ne giydiniz düğünde rahat etmek isteyen gelinler :)

ben topukluyla yürümeye alışık olmadığım için, az topuklu bir ayakkabı almıştım.
2. güzel ama rahatlık için 4. rahat görünüyor sanki.
Rabbim mutluluk versin.

ben topukluyla yürümeye alışık olmadığım için, az topuklu bir ayakkabı almıştım.
2. güzel ama rahatlık için 4. rahat görünüyor sanki.
Rabbim mutluluk versin.

Çok teşekkür ederim Allah daha büyük mutluluklar da size versin. Yürüme konusu çok sıkıntı değil ama saatlerce üstünde kalıp oynama evresi korkutuyor beni. Bir de nişanda platform giymiştim tam salona girerken merdivene takılıp topuğum kırıldı açıkçası ondan da korkuyorum.

Çok teşekkür ederim Allah daha büyük mutluluklar da size versin. Yürüme konusu çok sıkıntı değil ama saatlerce üstünde kalıp oynama evresi korkutuyor beni. Bir de nişanda platform giymiştim tam salona girerken merdivene takılıp topuğum kırıldı açıkçası ondan da korkuyorum.
Ooo.. kötü olmuş.
o zaman herşeyi düşünüp almalı. benimki oynamalı değildi. ve çoğunluk oturdum zaten. sorun yaşaamadım. :)

1.çok şık :nazar:
Kalın topuk zaten iyi
Ben platform kullanmıştım
Hayırlı uğurlu olsun canım

Çok teşekkür ederim ben de dolgu topuktansa kalın topukla daha rahat ediyorum. Çevremdekiler dolgu topuğu da bir düşün dediler o yüzden seçenekler arasına koydum. Kalın topuk fikri daha ağır basıyor :KK37:

Ooo.. kötü olmuş.
o zaman herşeyi düşünüp almalı. benimki oynamalı değildi. ve çoğunluk oturdum zaten. sorun yaşaamadım. :)

Tam kapı açılmadan 2 sn önce tökezleyip kırdım topuğu 2 3 kişi dışında görmediler ama topuk olmadan yürüyüp dans etmek zorunda kaldım bozmamak için :KK70: :KK70: trajikomik bir andı resmen :KK70:

ilk 3 model hemen hemen aynı.ben de yüksek topuklu bilekten bağlı bir ayakkabı giymiştim.
son iki model çok rahat olur diğerlerine göre. sonrasında çıkarmam diyorsan dolgu topuk al. ama dayanamam nasılsa babet giyerim falan dersen kalın topuk olanlardan all daha güzel :)

bende nisanım da dolgu topuk giydim onlarla bile duşcem diye aklım gitti :) düğünümde şu yeni çıkan yani son 2 yildir gördüm ben dantelli invili filan topuklu spor ayakkabılar var onlar düşünüyorum ben bence sende bir bak :KK68:

bende tam düğünde nasıl ayakkabı giysem diye bakarken google amcanın buraya yönlendirmesi :KK5:
3.sıradaki krem dandalli kalın topukluyu çok ama çoookk beğendim inşallah bulurum ya

X