Gebeliğe Hazırlık Sizce ikiz gebelik mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Linapolat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
45
17
31
Merhaba bayanlar.Ben 5+6 haftalık gebeyim.Bugün doktora gittiğimde vajinadan bebeğin kalp atışını duymak istedik fakat yoktu.2 hafta sonra tekrar gelmem gerektiğini söyledi.Sorum şu ultarason kağıdına baktığım da iki kese görüyor gibiyim.Doktor çok ama çok ilgisiz kaba bir bayandı.Soru sormak bile istemedim.Hemen çıktım gittim.Kalp atışının olmaması normal mi?Bana lütfen yardım edin kalbim içim içimi yiyor

Eklentiler

• 17045704821931884541465173219257.jpg
    17045704821931884541465173219257.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 40
Merhaba bayanlar.Ben 5+6 haftalık gebeyim.Bugün doktora gittiğimde vajinadan bebeğin kalp atışını duymak istedik fakat yoktu.2 hafta sonra tekrar gelmem gerektiğini söyledi.Sorum şu ultarason kağıdına baktığım da iki kese görüyor gibiyim.Doktor çok ama çok ilgisiz kaba bir bayandı.Soru sormak bile istemedim.Hemen çıktım gittim.Kalp atışının olmaması normal mi?Bana lütfen yardım edin kalbim içim içimi yiyor
Merhaba, tek keseniz var kalp atisi 6. Haftanin ortalarinda duyulur hayirli olsun

Suanlik olmamasi nirmal o ikinci kese değil yumurtaliklarinz , hayrli olsun banada dua edersmisinnn 🙏

X