Sizce KK'mzda nl var mdr ?

Pati

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
6.064
0
:dance: sırf biz mi olcaz kızlar :dance:

bi kaç arkadaşm daha demişti bende merak ettim zemuszemus
acaba kk ya tesadüfen girip bizim gibi bagımlı olan ünlü varmıdır aramzda :uhm: hihoyyytvarsa sizce kimdir kaydirigubbakcemile5
buyrunnnnnnnnn

birebir ünlüler olmasa bile yakınları vardır elbetşutarafagitti

yakınları kesin vardır canm yerimseniben
kaç bin kişi giriyo sonuçta...
ama hiç rastlamadm ben şunun yakınıyım diyeni zemuszemus

öhö. ya,nerden anladınız. açık mı verdim...ben tanınmayacağımı sanıyordum. biri dedi değilmi size,çok kötü oldu bu... yol göründü artık bana..:gitme::gitme:.-tatlicadiarzu-
-:roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
ay ben de hepnizin tanıdığı biriyim zemuszemus
sadece şu görüşmeler dert oluyo, onlara da menajerimi göndermekten menajerim artık isyan noktasında :gitme:

aa evet bencede vardır kesin varsa çıksın ortaya lenn :lepi:kaydirigubbakcemile3

olabilir a.s belki bir derdim vara konu açmıştır ne de olsa kimse bilmiyor kaydirigubbakcemile3

ya burdadamı duyuldu

tüh artık burdada tanındığıma göre kaçayım ben...:gitme:

biz sadece arkadaştıık....kaydirigubbakcemile3

ya zaten herhangi bir urunle ilgili yorum ararken kadinlar klubu mutlaka cikiyor aramalarda.
o yuzden yorum okuyan cok kisi var forumda..
bunlarin arasinda unluler de vardir mutlaka..
ama ben asil dizi oyuncularinin kendileri haklarindakileri okuyorlar mi onu merak ediyorum.
cogu sozlukleri takip ediyor ama burasi daha samimi bir ortam neticede..

gülse birsel kesin vardır

kadına HAYRANIM opuyorumnanaktan

:nazar:

var arkadaşlar
lara burdaymış diye duymuştum arkadaşımdan(daha doğru arkadaşınmın samimi bir arkadaşından duymuştum)
o tavsiye etmiş larada bakarım demiş :eek:
üye oldun mu diye sormuş sonra bizim arkadaş,oda evet oldum ama özel üyeliğim deyip gülmüş.üye ismini vermek istememiş yani
alara yada lara' lardan birtanesi olabilir mi acaba.

ünlünün arkadaşı olarak ben varım kızlar ama ünlü değilim olmakta istemezdim açıkçası petek dinçözün namı diğer didemin okuldan sınıf arkadaşıyım..

ah cnm bende hep zaman zaaman düşünmüşümdür.iyi etmişsin bu konuyu açmakla...mutlaka vardır ünlü olmazmı..sezen aksu,saba tümer olabilir

X