Sizce lazer mi yoksa iğneli epilasyon mu yaptırmalıyım ? (Resimli)

ecearya123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
31
5
Merhaba herkese. Yüzümdeki tüyler bu şekilde artık inanılmaz rahatsız oluyorum bir an önce kurtulmak istiyorum. Bi kaç yer lazer görmez iğneli yapalım dedi ama iğnelide de iz kalmasından korkuyorum zaten sivilce izi sorunumda var. Sizce lazer mi yaptırmalıyım iğneli mi ?

Ben de bu konuyu merak edenlerdenim. Umarım çözüm bulanlardan yorum gelir.
Sormak istediğim bir sorum olacak.
Sivilceler için ilaç tedavisi gördün mü?
Ben 5 sene önce görmüştüm ve ondan sonra yüzümdeki tüylerde bir artış oldu sanki. Sende de öyle mi oldu acaba merak ettim.

Ben de bu konuyu merak edenlerdenim. Umarım çözüm bulanlardan yorum gelir.
Sormak istediğim bir sorum olacak.
Sivilceler için ilaç tedavisi gördün mü?
Ben 5 sene önce görmüştüm ve ondan sonra yüzümdeki tüylerde bir artış oldu sanki. Sende de öyle mi oldu acaba merak ettim.
İlaç tedavisi gördüm ama ilaçtan öncede böyleydi tüylerim ilacın bi etkisi olduğunu sanmıyorum yani

canım bu tüylere sakın lazer yaptırma. o hatayı ben kolda yaptım. kollarımın dirsekten aşşağısında siyah belirgin kıllar vardı. üstü ise ayva tüyü. bir de sarışın olduğum için belli değildi. lazer yaparken doktor oraya da atış yapalım dedi. ben de dinledim ama sonradan çok pişman oldum. o tüyler kalın kıllar haline dönüştü. bir de aylarca onlar için seanslara gittim. bence iğneli dene.

ama finalde tertemiz oldu. tabi bu olaylar 8 sene önceydi.

Ben iğneli yaptırdım ama iz kalmaması için iyi bi yere yaptırın.işi bilen biri yapsın.yoksa mikrop kapıp iltihaplanma oluyor. Hem iğnelide giden kıllar tekrar çıkmıyor.ama lazerde doğum fılanoldumu tekrar çıkıcagını söylemıstı yaptırdıgım kişi.
Bide iğnelıden hemen sonra bepanten ve medicasol ( madecassol) diye bı krem var. Onlardan eşit miktarda bı krem kutusunda karıştırdım.iğnelıden hemen sonra sürüyodum. İz kalmadı, yara olmadı. Çok şükür bitti. Bide güneşe çıkmamanız gerekiyor. Kışın yaptırın.

Ben iğneli yaptırdım ama iz kalmaması için iyi bi yere yaptırın.işi bilen biri yapsın.yoksa mikrop kapıp iltihaplanma oluyor. Hem iğnelide giden kıllar tekrar çıkmıyor.ama lazerde doğum fılanoldumu tekrar çıkıcagını söylemıstı yaptırdıgım kişi.
Bide iğnelıden hemen sonra bepanten ve medicasol ( madecassol) diye bı krem var. Onlardan eşit miktarda bı krem kutusunda karıştırdım.iğnelıden hemen sonra sürüyodum. İz kalmadı, yara olmadı. Çok şükür bitti. Bide güneşe çıkmamanız gerekiyor. Kışın yaptırın.
Ne kadar sürede tam bitti?
Yaptırırken çok acı oluyor mu?

Yüz için lazere gitmeyin arkadaşlar yüz bölgesindeki kılları canlandırıyormus. İğneliye gidin kesin çözüm ince tüyleride alıyor

Aynen öyle hatta çıkmayan yerlerde kılllll, tüy demiyorum bakın bildiğiniz kaş kılı gibi kıl çıkıyor, Eşek gibi pişmanım kış gelince iğneli yaptırıcam.

Benimde boyleydi bence yaptirmayin tek seans yaptirdim olumsuz yorumlardan vazgectim atni gelir denildi ama kil gibi geldi bence sizinkilerde tüy hic bulaşmayın.

Zaten her yer de iyi yapamıyor lazeri. Arkadasım lazere baslamıstı memnunum falan dedi eve de yakın diye gittim 8 sefer gittim hala bacak bitecek. Azıcık bir azalma oldu o da geri çıkmazsa çünkü dökülen geri çıkıyor malum. Oraya verdiğim parayı iğneliye verseydim tek bacağım bitmişti :KK43:

X