Sizce nasıl davranmalıyım?

Sevişin sevismeyin bu sadece sizi bağlar,oturup" ahhhh !!!!pişmanım evlenmeden yapmasaydim, şimdi ilerde çıktığım adamlara nasıl söylerim " kafasında bir kadınsanız uzak durun.Hele 2 aylık tanıma evresinde bir iliski için hemen tatile gitmek ,birlikte olma planları yapmak çok erken ve gereksiz.....Günü birlik bir yerlere gidin davranışı ,tutumu nasıl iyice anlayın.

Herkese merhabalar.28 yaşındayım.Bir ilişkim var.Erkek arkadaşım beni önceden de taniyor.Benimle daha önce görüşmek istemişti ama ben istemedim kendi problemlerim vardı ve ilişkiye kendimi hazır hissetmedim.Bana saygi duydu ve rahatsiz etmedi sadece fotograf ve hikayelerimi begendi orda olduğunu hep hissettirdi.Hazır hissettiğimde de ben yazdım ve görüşmeye başladık.2 aydır devam ediyoruz ve hersey cok güzel ilerliyor.Bayramda beraber tatile gideceğiz.Etrafimdakiler sakın beraber olma olursan ciddi düşünmez,evlenmek istemez, soğur muhabbeti yapıyor.Erkek arkadaşıma değer veriyorum ve bunu yasadık diye onu kaybetmek istemiyorum.Ama onunla bunu yaşamak da istiyorum çünkü ilişkide bu benim için çok özel bir durum.Sizce nasıl yapmalıyım?
OLurda bir ayrılık durumunuz olursa "vayyy ben yandımmmm "bekaretim" de yooookk" diye diye dert yanacaksanız, kısacası yaşadığınız şeyin sorumluluğunu alamayacaksanız yapmayın.

X