Sizce ne yapmalıyım? kayınvalidem ameliyatlı yatıyor - yemek - stres

ay banlanmışsın bile. neyse gene de yazayım. içinden gelmeyen hiçbşr şeyi yapmak zorunda değilsin kimseye karşı. ben çocuğum o yaştayken kendi evime bile zar zor yemek yapıyordum. bazen insanın kafasını kaşıyacak durumu olmuyor. kızına anlayış gösteren kv sana da gösteriversin. herkes dışardan yesin bence :KK70:

Arkadaşlar afedersiniz ama eşim genelde ilişki esnasında sen benim neyimsin dediğimde orspnm dememi ister. Hadi bı nebze anlıyorum. Dirty talking diyorlar ya ama son zamanlarda seni parayla da yapmak istiyorum falan diyor. Kaç para istersin vs. Tam or.spu gibi yapmak istiyorum diyor.

Sizce nasıl karşılık vermeliyim kafam çok karıştı.

kayınvalidemin kız kardeşine de misafir gelecekmiş bizim kv benim gelin pastani yapar demesin mi sinirden psikolojim bozuldu. Hatta o kadının liseye giden kızı bile var. Düşünün elimi verdim kolumu kaptırdım sonra eşim babama beni şikayet etti

Eşiniz bence berbat bir insan. Kayınvalide ve görümce de birbirinden arsız tipler(bkz: pasta mevzusu), eğer troll değilseniz kaynana görümce üzerine düşünmek yerine asıl soruna odaklanmalısınız. Teyzesine pasta yapmadınız diye sizi babanıza şikayet eden koca kişisine.

ha ben olsam görümceyi doyurmazdım o ayrı, eli ayağı tutuyor, çalışıyor parası var kendisi dert etsin ne yiyeceğini.

Geçmiş olsun ben siz Kayınvalidenize baktığınız için strese girdiğinizi ve bunun için konu açtığınızı düşündüm. Görümcenizden tabi ki siz sorumlu değilsiniz ama zaten yemek yapıyorsunuz ha 3 kişilik yaptınız ha 5 kişilik yaptınız ne fark eder ki? Onlara ayrı özel bir yemek yapmayacaksınız sonuçta. Yani bence sorun ettiğinize değmez.

X