Sizce şans vermeli miyim?

Bende suan bosanma surecindeyim turlu sebeplerden hala bosanamadik ve 7ay oldu kagit ustu imzali olan esim bana yalvariyor barisalim diye bugune kadar bukadar yalvardigini bilmem. Bir yanim ona inaniyor bir yanim duzelse bile 1yil daha sonra yine aynilarini yasicaksin diyor tabi bunu bilemem. Bende araftayim. Ama sanirim barismam. Benim cocugum yok 26 yasindayim. Kiskanclik terapi yoluyla belki cozulebilir, tedaviye nasil bakar? Siddrt ihanet yalan kumar gbi buyuk sebepler yok ise uzlasma taraftariyim. Hic yoktan cocuk icin tedavi gorebilirsiniz eger bir duzelme kayit ederse tercihinizi ona gore yapin. Sanirim sizdeki kiskanclik buna istinaden yaziyorum. Sevgiler

Darp içki aldatma bunlar boşanma sebebi babaannem için bende zaten diyorum kendisine siz öyle alışmışsınız ben sizi yaşadıklarınız yaşmak zorunda değilim devir değişti dedim ama yaş 60 olunca laf anlaması zor oluyor
Pardon babaanne ne diye karışıyor? Evliliğinizde maşallah nerdeyse tüm sülalenin sözü geçiyor herhalde.

Bende suan bosanma surecindeyim turlu sebeplerden hala bosanamadik ve 7ay oldu kagit ustu imzali olan esim bana yalvariyor barisalim diye bugune kadar bukadar yalvardigini bilmem. Bir yanim ona inaniyor bir yanim duzelse bile 1yil daha sonra yine aynilarini yasicaksin diyor tabi bunu bilemem. Bende araftayim. Ama sanirim barismam. Benim cocugum yok 26 yasindayim. Kiskanclik terapi yoluyla belki cozulebilir, tedaviye nasil bakar? Siddrt ihanet yalan kumar gbi buyuk sebepler yok ise uzlasma taraftariyim. Hic yoktan cocuk icin tedavi gorebilirsiniz eger bir duzelme kayit ederse tercihinizi ona gore yapin. Sanirim sizdeki kiskanclik buna istinaden yaziyorum. Sevgiler
İçki kumarı aldatması yok kıslanclık baskılama ve ilgisizdi ben ilgisizliğinden soğudum bende araftayım ama evladım için araftayım bende değişeceğini inanmiyorum değişse bile en fazla 1 sene yine aynı

Özel değilse bir şey sorabilir miyim neden boşanmak istiyorsunuz ?

İçki kumarı aldatması yok kıslanclık baskılama ve ilgisizdi ben ilgisizliğinden soğudum bende araftayım ama evladım için araftayım bende değişeceğini inanmiyorum değişse bile en fazla 1 sene yine aynı
Ah biz kadinlar ne zaman akillaniriz bilmiyorum. Eğer ona karsi ask sevgi tukenmisse uzatmanin geregi yok mutsuz bir evlilik cok yoracaktir gelgitler icinde surekli tetikte yasamak cok zor. Benim evladim yok sizi anlayamam. İcinde bulundugunuz evliligi siz biliyorsunuz ama hesaba cocugunuz gibi sizinde 1 kere hayata geldigini unutmayin. Allah yardimciniz olsun

Almanya dedin kalbimi çaldın. Bence affet git almanyaya vatandaslik alana kadar sabret sonra şutla herifi 😅

Ah biz kadinlar ne zaman akillaniriz bilmiyorum. Eğer ona karsi ask sevgi tukenmisse uzatmanin geregi yok mutsuz bir evlilik cok yoracaktir gelgitler icinde surekli tetikte yasamak cok zor. Benim evladim yok sizi anlayamam. İcinde bulundugunuz evliligi siz biliyorsunuz ama hesaba cocugunuz gibi sizinde 1 kere hayata geldigini unutmayin. Allah yardimciniz olsun
Benim boşanma sebeplerim çok vardı salak gibi boşanmadım sevdim affettim çocuğumun olmasından ikilemdeyim ona güzel bir hayat sunmak istiyorum büyüdüğünde beni suclar mı ? Senin yüzünden babasız kaldım ben bunları düşünüyorum yoksa eşim umrumda değil

Benim boşanma sebeplerim çok vardı salak gibi boşanmadım sevdim affettim çocuğumun olmasından ikilemdeyim ona güzel bir hayat sunmak istiyorum büyüdüğünde beni suclar mı ? Senin yüzünden babasız kaldım ben bunları düşünüyorum yoksa eşim umrumda değil
Almanya'da büyüyebilirdim diye suclayacagi kesin 🙂

Almanya vatandaşı değilki 1 sene oldu gideli karta başvurdu kartın çıkmasını bekliyor 1 ay kaldı kartın cıkmasına keşke vatandaşı olsaydı
Eş durumu ile siz de gidip çalışıp vatandaşlık alın işte çok zor değil artık gitmek zor vatandaşlik 5sene çalışmak ve Almanca bilmeye alınıyor artık

Sanmam babasiylada ilesitisimi kopmazsa buna alismis olarak buyuyecektir. Ve bebis yarin bir gun okula basladiginda 3te 1 ri anne babasi bosanmis cocuklar olacaktir o yuzden zorlanmaz gibi. Buyuk sehirdeyim bosanma davasi 3bucuk ay sonrasina veriyor anlasmali dusunun o derece bosanma var.

Babasıyla iletişimi kesmem konuşsun sonuçta onunda çocuğu karışmam geldiğinde duruma bakacağım hakkımda hayırlısını ıstıyorum kavgasız kimseye rezil olmadan yolum ayrılsın anlaşmalı boşanma olsun :KK43:

Kocanız zaten yanınızda değilmiş. Eh darlamıyorda ilgisizmiş. Oturun evinizde çocuğunuza bakın işte.
Siz defalarca yazmışsınız ama benim anladığımda sizin niyetiniz başka adam yoksa zaten evliliğiniz yok ki size maddi olarak bakan bir adam var hali hazırda. Ona yemek yapmıyosunuz,çamaşırını yıkamıyosunuz yani bu tarz külfetleride yok 🤷

X