Sizce tesadüf mü bilerek mi yaptı

Sana kimse aptal demedi ki? Yapma merve surada biz bizeyiz birbirimizi yemeyelim. Seninki duygu falan degil dupeduz takinti. Cunku sen ayrildigin herkese karsi boylesin.
Burda anlatmadığım ilişkilerimde var. Bilsen onlara nasıl davrandığımı ayrıldıktan sonra bunun bi takıntı olmadığını anlardın. Ki zaten ayrıyken ben toparlamıştım görmediğim için ama okulda karşılaşınca hislerim tekrar canlandı şimdi bunun neresi takıntı?

Kaç kişiyle denedim hepsi aynı sonuç o yüzden korkuyorum yeni birini tanımaya
Bir süre de birini tanimayiverin, illa hayatınızda biri mi olmalı? Burda sorduğunuz sorunuz gibi zamanınızı gereksiz yere tüketen konular yerine biraz kendinize zaman harcayın, kendinizi tanımak ve isteklerinizi fark etmek için. Hep yanlış kişilerle birlikte oluyorsanız demek ki kendinizi tanımıyorsunuz, henuz.

1.5 aydır ayrıyız. Ayrıldıktan sonra whatsapp pp yoktu onun aynı şekilde ben de onun numarasını silmemiştim ama ona gizlemiştim. Dün gizlediğim herkesi kaldırdım profilimi açtım. Bugün profil fotoğrafı geri geldi onun. Arkadaşımdan baktım onda da görünüyor fotoğraf yani herkese açık yapmış. Tesadüf mü yoksa bilerek mi yaptı sizce

Hayat küçük hesaplar peşinde koşacak kadar uzun değil diyorum 😆

Bir süre de birini tanimayiverin, illa hayatınızda biri mi olmalı? Burda sorduğunuz sorunuz gibi zamanınızı gereksiz yere tüketen konular yerine biraz kendinize zaman harcayın, kendinizi tanımak ve isteklerinizi fark etmek için. Hep yanlış kişilerle birlikte oluyorsanız demek ki kendinizi tanımıyorsunuz, henuz.
Zaten olmak isteyen var ama ben hepsinin önünü kestim. Şu an 1 tane bile flört dahi yok konuştuğum falan. Çünkü hayatımda kimseyi istemiyorum. Kendime odaklandım. Ki zaten hala bu çocuğu unutamadan kimseyi almam hayatıma

Erkekler boyle şeyleri düşünemez bence. O açmış bende acayim falan 😂
Bu çocuk ayrılırken bile sen beni unutamazsın va diyodu. Şimdi ilk defa bu kadar sessiz ve tepkisiz kaldım. Peşinden koşup egosunu tatmin etmem için bile yapmış olabilir ben ondan beklerim.

1.5 aydır ayrıyız. Ayrıldıktan sonra whatsapp pp yoktu onun aynı şekilde ben de onun numarasını silmemiştim ama ona gizlemiştim. Dün gizlediğim herkesi kaldırdım profilimi açtım. Bugün profil fotoğrafı geri geldi onun. Arkadaşımdan baktım onda da görünüyor fotoğraf yani herkese açık yapmış. Tesadüf mü yoksa bilerek mi yaptı sizce
Bu pasta nasıl bu kadar kabardı, babaannemin bıyıkları olsa dedem olur mu?

Bu çocuk ayrılırken bile sen beni unutamazsın va diyodu. Şimdi ilk defa bu kadar sessiz ve tepkisiz kaldım. Peşinden koşup egosunu tatmin etmem için bile yapmış olabilir ben ondan beklerim.

Zaten seni manipüle etmiş ki haklı bile çıkmış umrunda olmasa dikkatini bile çekemezdi. Gerçekten intikam almak demek unutmak demek. Önüne bak. 💓

Ya arkadas neden boyle yapiyorsunuz ya
su kafanizi yazilima falan yorsaniz ya ciddi diyorum o kadar guzel projeler ortaya cikarirsiniz ki
Bi erkek insana neler yaptiriyor vallahi daha yeni ogrendim wp muhabbetini
Yok pp yi acmis yok gorulduyu kapamis bilmem ne
Ya cikms gitms hayatinizdan niye kurcaliyosunuz hala telefonunuzda numarasi var amaaaaaannnn daraldimmmm

Tesadüflük bir durum yok canım benim adam gizlilik ayarlarını güncellemiş sadece. Canı istemiş yapmış hepsi bu. Sen sevdiğin için bir anlam çıkarmaya çalışıyorsun sadece.
Konuştuk bugün okulda denk gelip başka biri varmış hayatında

X