Sizce tesadüf mü bilerek mi yaptı

Bu şu demek
Yarın sana yüzükle gelip evlenme teklifi edecek
Çünkü seni aşırı unutamamış

Çok kişiyle denediğiniz için olmuyor böyle şeyler deneme yanılma yoluyla olmuyor ki bir insan sizi üzüyorsa kendiniz acıya biraz katlanıp toparlanacaksınız. Ondan ayrıl başka biri sevgi göstersin hemen onunla sevgili olayım diye düşünmüceksiniz. Yalnız kaldığında kendi kendine mutlu olabilmeyi öğrenirsen kimseyi takıntı yapmazsın emin ol. Ayrılık sonrası üzülmeyi anlarım aklına da gelebilir ama bunlar senin müdahelen olmadığı zamanlar da olmalı kasıtlı bir şekilde numarasını ekleyip bakarsan bunun adı unutamamak değil zoraki şekilde aklına getirmek olur.

Bak buradaki kadınlar ne kadar haklı çıkıyor gör
Herkes sana anlam çıkarma demişti

Ne hissettin peki
Zordur…
Üzüldüm tabiki mutluluklar dedim. Güldü mutluluklar dileyecek durum yok şu an sadece takılıyoruz dedi. İçim yana yana unutucam

Çok kişiyle denediğiniz için olmuyor böyle şeyler deneme yanılma yoluyla olmuyor ki bir insan sizi üzüyorsa kendiniz acıya biraz katlanıp toparlanacaksınız. Ondan ayrıl başka biri sevgi göstersin hemen onunla sevgili olayım diye düşünmüceksiniz. Yalnız kaldığında kendi kendine mutlu olabilmeyi öğrenirsen kimseyi takıntı yapmazsın emin ol. Ayrılık sonrası üzülmeyi anlarım aklına da gelebilir ama bunlar senin müdahelen olmadığı zamanlar da olmalı kasıtlı bir şekilde numarasını ekleyip bakarsan bunun adı unutamamak değil zoraki şekilde aklına getirmek olur.
Evet daha önce bu hatayı yaptım. Birini unutamadan başkasını aldım hayatıma. Ama artık öyle yapmayacağım. Bu çocuğu tamamen unutmadan birini almam flört dahi etmem. Bu çocuğu da takıntı yapmadım. Gayet iyidim aslında toparlamıştım ki onu yüz yüze görene kadar. Orda işte hislerim tekrar canlandı. Ama gidip konuşmam iyi oldu. Yoksa her hareketinden her bakışından anlam çıkaracaktım. Biri var takılıyoruz dediği an benim için bitti

Var erkek ama uğraşamam kimseyle otur baştan tanı tekrar üzül yalnız kalırım daha iyi
Ay sanki atom parçalıyosun, üç aşağı beş yukarı hepsinin çalışma prensibi aynı, ne kadar gözünde büyütüyosun şu saplıları. Düşündüğün kadar matah bi tür değil.

Ay sanki atom parçalıyosun, üç aşağı beş yukarı hepsinin çalışma prensibi aynı, ne kadar gözünde büyütüyosun şu saplıları. Düşündüğün kadar matah bi tür değil.
Hevesim yok demek istiyorum içimde istek yok yeni birini tanımaya o anlamda uğraşamam dedim

Boşlukta değilim yazan eden var sürekli ben hepsine aklımda biri var istemiyorum diyorum
Yazan eden var hep olur, kaçı sahip çıkıyor kaçı benimsin diyor, sana o lazım bunu sen de biliyon biz de biliyoz Merve. O sana lazım olan aidiyet duygusunu sana verecek ilk adamda sen bu mevcut adamın adını unutacaksın, bunu inkar etmeye hiç gerek yok.
Hevesim yok demek istiyorum içimde istek yok yeni birini tanımaya o anlamda uğraşamam dedim
Birini böyle yine işi düşsün de gelsin belki bu sefer düzelir diye bekleyip durmak daha kolay herhalde.

İletişimsizlik, ilişki beklentilerimiz farklıydı. Dün bana “ sen beni olduğum gibi kabul etmedin değiştirmeye çalıştın dedi ama o beni olduğum gibi kabul etti dedi”
Yalan merak etme. O abuk subuk huylarına sen bile katlanmadın, elin kızı sen değil ki bu nazlının nazını çeksin. Her geldiğinde bıraktığı yerde bulsun, doyunca çekip gitsin.

Yazan eden var hep olur, kaçı sahip çıkıyor kaçı benimsin diyor, sana o lazım bunu sen de biliyon biz de biliyoz Merve. O sana lazım olan aidiyet duygusunu sana verecek ilk adamda sen bu mevcut adamın adını unutacaksın, bunu inkar etmeye hiç gerek yok.

Birini böyle yine işi düşsün de gelsin belki bu sefer düzelir diye bekleyip durmak daha kolay herhalde.
Haklısınız evet. Akışa bıraktım zorlayarak hiç
Bişey olmuyor

X