Sizce uzak mi durmaliyim?

eslem89

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2020
1.940
1.549
35
Arkadaslar yeni ise basladim. is ortaminda bir kiz baya ilgilendi. Kendini yalniz hissetme diye diger arkadaslarla aralarina aldilar. Yalniz surekli iletisim halinda ve gorusme halinde olmak istiyor. Disariya donuk biri. soyle bi olay oldu. is ortaminda birinden konu acildi bende evet tanistk hayirli olsun filan dedi bana dedim. Sonra o kisiyi aradi israrla arayim bi diye. eslemde yanimda filan dedi. Kapattiktan sonra da bizim aramizi yapmaya calistilar bi kac yil once de olmadi dedi. Sanki hani hissedilirya uzak dur dedi gibi geldi bana. Surekli bekar olmaktan yakinan biri. Kardesimde kizdan pek hoslanmadi uzak dur diyor. Siz ne dersiniz? Mesafe mi koymaliyim. Buradaki kadinlarin dusuncelerine onem verdigim icin konu actim.

Bence de uzak durun. Kız biraz gevşek biri gibi geldi. Ortamdaki erkekleri tapulamış mı o ne öyle hemen arayıp sormalar, sanki bir şey olacağından korkuyormuş gibi önünüzü kesmek istemeler falan. Hiç hoş değil. Zaten iş ortamı samimiyet kaldırmaz mutlaka mesafe olmalı.

Canım iş ortamında yapılacak şey; suratına bir gülümseme ifadesi olsun. Herkesle iyi geçin, dedikoduya falan girme dışarıda da işten kimseyle görüşme. Bu kız belli ki her erkek benim olsun uzak dur diyenlerden arkandan dedikodunu bile yapabilir dışarıda iş dışında görüşme bence. Ama işte de işini gördür

Karisik mi yazmisim kusura bakmayin :/ is yerindeki arkadasim diger is arkadasiyla aralarinda biseyler olmus bi donem.
Bu arkadaş bekar anladığım kadarıyla. Arasında birşey olan çocukla tanışıp tanışmadığınızı soruyor. Dedikoducu, ortalık karıştıran biri gibi. Belki de o kişiden hala hoşlanıyor sizi potansiyel tehlike mi gördü diyorsunuz. Her olasılıkta da dikkat etmek de fayda var.​

bence oyle gibi. Uzak durmali bakalim nasil olacak

Uzak dur, dedikodu yapma. Onu şirketten birine de kötülüme yorum yapma. Temkinli ol, belliki başka sıkıntıları var; erkekler konusunda biraz takıntılı gibi

Ayyy çok saçma ilişkiler bunlar.. Madem böyle saçma bir ortamda çalışıyorsunuz bence herkesle aranıza mesafe koyun..İş arkadaşlığından öte geçmeyin.

Uzak dur kesinlikle. Adami arayıp teyit etmek istemiş sanki ve sana da mesaj vermek istemiş aklınca ondan uzak dur diye. Hiç iyi bir enerji vermedi bana, iş hayatında böyle tiplerden olabildiğince uzak dur

Yalnızlık ıyıdır.Bi kaç yıl once ne olmamış anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…