Sizcede kayinvalidem abartmiyor mu ?

Noktadan virgülden haberi yok. Kayırmak ne alaka burada, " gelinlikten kayırmak istiyor, herşeyden kayırmak istiyor " diye yazmış. Size de garip gelmedi mi?
Ben yanlış anlamışım o zaman benim yorumumu cevapladığınızı düşündüm, eğer profile doğru yazdıysa kendisi öğretmen. Benide henüz kayinvalidesi olmamış kişiye kayinvalidem demesi ve karşısında ezilip cevap vermemesi çok rahatsız etti.
Buarada evet haklısınız noktalama işareti namına hiçbir şey yok.

Kizlar kayinvalidem bir gun kahve icmeye cagirdi diger yil kismetse evlenicez nisanlimin durumu cokta iyi degil normal gelirli bir aile ailedeki herkes calisiyor neyse kayinvalidem zaten dugun yapmak istemiyor ona tamam dedim ama kahve icerken bana : Gelinligi napalim kira mi alalim yoksa benim yegenimin 6 yillik gelinligi var cok guzel onu mu giysen dedi cok agrima gitti yanlis anlasilmasin yani bi tuhaf geldi bana o an bir sey diyemedim oyle sok oldum sonra nisanlima soyledim kira aliriz ama baskasinin giymek istemiyorum sonucta tanidigimiz felan dedim nisanlim kiralamayizda ben sana bir gelinlik alirim telas etme annemide kafana takma dedi sizcede cok sacma degilmi tamam maddi durumun iyi degildir anlarim ama hep bi kayirma pesinde her masraftan kurtulmak istiyor gibi dugun olmuyor gelinliktende kayirmak istiyor vs anlamadim gitti
ben olsam merak etmeyin ben kendi gelinliğimi alabilirim zaten derdim. Bütçeniz yoksa dolap vs gibi uygulamalardan 2. el gelinlik satın alabilirsiniz

Son düzenleme:
Kizlar kayinvalidem bir gun kahve icmeye cagirdi diger yil kismetse evlenicez nisanlimin durumu cokta iyi degil normal gelirli bir aile ailedeki herkes calisiyor neyse kayinvalidem zaten dugun yapmak istemiyor ona tamam dedim ama kahve icerken bana : Gelinligi napalim kira mi alalim yoksa benim yegenimin 6 yillik gelinligi var cok guzel onu mu giysen dedi cok agrima gitti yanlis anlasilmasin yani bi tuhaf geldi bana o an bir sey diyemedim oyle sok oldum sonra nisanlima soyledim kira aliriz ama baskasinin giymek istemiyorum sonucta tanidigimiz felan dedim nisanlim kiralamayizda ben sana bir gelinlik alirim telas etme annemide kafana takma dedi sizcede cok sacma degilmi tamam maddi durumun iyi degildir anlarim ama hep bi kayirma pesinde her masraftan kurtulmak istiyor gibi dugun olmuyor gelinliktende kayirmak istiyor vs anlamadim gitti
O bir kayinvalide senin nişanlın anlayışlı en azından bosver

Şu an bir sorun yok nişanlınız sizin tarafınızda ama o an yok diyemedim demeyin bir daha dümdüz hayır diyin şimdiden yok diyemedikleriniz ileride tepenize çıkar hiç kibarlık yapmayın o size yapmıyor çünkü

X