Sizdede sellit olutumu?

Begum84

KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
1.086
1
38
Arkadaşlar benim bacaklarımda selülitler oluştu. Görüntü çok çirkin, moralim bozuluyor. Acaba vücudun su toplamasındanmı kaynaklanıyor? İnşallah doğumdan sonra geçer. Sürekli spor yapıyorum ama bi fayda etmiyor. Sizdede varmı bu sorun?:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
 

ckozkan

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
404
2
Evet bende de çok fazla ve kötü görünüyor son 1-2 ayda oluştu artık doğumdan sonra bakacağız çaresine şimdilik pek birşey yapamıyoruz
 

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
1.489
12
36
off aynı dertten bende muzdarıbım yaa bacaklarım catladı ve kalcamdada selulıt cıktı benım vıcudumda hıccccc bısey yoktu cok cırkın oldu vıcudum ama bebegım saglıkla gelsınde onemlı olanda bu zaten
 

Begum84

KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
1.086
1
38
ay sevindim valla. Bu konudan muzdarip olan tek hamiş ben değilmişim:)Benimde vücudumda yoktu hiç 34 bedendim,son 2 aydır çıktılar ama tabiki bebişler sağ salim sağlıkla dünyaya gelsinler bizde ondan sonra vücutlarımızı güzelleştiririz. Yaza formda olmak lazım...:))
 
E

EU1

Ziyaretçi
benimde kalçamda oldu..nefret bişey yaaa...hiç bişey yoktu...pütür pütür oldum...
 

nevnuroz

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
20
0
cnm bendede oldu,bence millet çok kafaya takıyo yok çatlakmış yok selülitmiş.Çocuğumuzu hayırlısıyla kucağımıza aldığımız zaman hiç biri umrumuzda olmayacak.
Selülit için bence şimdi çok yorma kendini dopumdan sonra cilt yenilendikçe kullanırsın bir şeyler.Çünkü krem bebeğe zararlı olabilir.önemli olan ruh durumun.Vucudunuun güzel yerlerini görmeye çalış.İnan bazı şeyleri biz kendimiz dert ediyoruz.Yani selülitdi çatlaktı en çok bizim gözümüze görülüyor dışardan hiç farkedilmiyor.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3209 gün geçti.