Size hayatmn en ac yarasn yazacam. lk ve son defa

nnurayy

annesinin bal-kaymagi
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
2.577
14
Burada uzun sureli bir uyeyim nice konular actim ,nice mesajlar yazdim, bantlandim, tartistim bir cok aciya agladim, bir cok sevince sevindim ,simdi size hayatimin en derininde cevremdeki kimselerle paylasamadigim ama beni acitan her aklima geldiginde kabuklanmis yarami sizlatan bir kesiti size anlatmak artik icimde tutmamak istiyorum bunu anlatip herseyiyle sokup atmak , bunun icin sizlere camin diger yuzundeki dostlarima derdimi anlatmak istiyorum yardim istemiyorum yorumlamanizdan ote dinlemeniz beni sevindirecek kisa degil umarim SIKIlmadan okursunuz uzunca olucak .................2000yilinda tanidim onu o zamana kadar ask mesk sevgililik evlilik bana cok uzak seylerdi annem kizkardesim doktor babamda yurtdisinda kopru insaati yapan bir muhendis benden herdaim okumam istendi ilk sirada bu vardi kardesimle bu yuzden ne ozel hayatimiz vardi ne kendimize ayirdigimiz bir gun herzaman ders okul dersane bu kadar beklentinin uzerine aska ayiracak vakit mi vardi neyse lise bitti iyi bir Universitede Ingilizce Isletme okudum okul bitiminde ailem beni yurt disina gonderdi 1yil Amerika da yasayan teyzem ve enistemde kaldim yil 2000 okuludan Turkiyeye yaz tatiline gelmistim kendimi sokaga atmistim ailemin istedigi seyleri basarmistim part time bir isim bile vardi Amerikada hatta gelmemeyi aklima koymustum iste bu dusuncelerle kendimi Akmerkezde buldum universiteden bir kiz arkadasimla bulusup dolastik alisveris yemek derken vakit akti gecti ayrildik tam merdivenlerin basina geldigimde onunla karsilastik 3erkek 1bayan alt merdivenlerden yukari cikiyordu bende yukaridan asagiya iniyordum o an midem bulandi tum bedenim uyustu zaman durdu etrafta o ben kaldi gozlerimiz kitlendi nefes bile almamistim cok yakisikliydi nefes kesicek kadar bir kadinin kalbini durduracak kadar merdivenler bitti arkami donup baktigimda oda bana hala bakiyordu guldum gectim deodorant reklami gibi dedim icimden tam boyle dusunurken arkamdan biri afedersiniz dedi dondum o cok sasirmistim tum arkadaslarida yanindaydi biz buraya yeni geldik yanlarindaki kizi isaret ederek bu da bizim arkadasin kizarkadasi bize Istanbulu gezdiriyor dedi sizde bize katilin dedi nasil ictendi itiraz bile edemistim olur dedim o gun taksimi gezdik beyogluna goturdum onlari o yaz gecesi fitas sinamasinin onunden asagiya yururken calan muzik hala kulagimda Ferdi Ozbegenin gulmek icin yaratilmis gozler sarkisi beyoglunda yankilaniyordu o gune kadar dinlemedigim birinin hic duymadigim sarkisi o an nasil buyulemisti beni cunku yanimda o vardi asik olmustum gulmeyin bir anda merdivenlerde o bakista o sarkida bogazimdan mideme bir sey oturmustu su bile icecek durumda degildim aslinda oda benden farkli degildi asik olmustuk Istanbul kuluplerinden birine transfer olmus bir futbolcuydu ilk gunleriydi Istanbulda gece hic bitmesin istemistik ikimizde ona Turkiyede olmadigimi soyliyememistim bile tam 15gun gecirdik birlikte ruya gibi gecmisti annemle ve kizkardesimle tanistirmistim oyle birseydi ki hayatimin oncesi kalmamisti o vardi ama o gun ona artik donmem gerektigini anlattim gozyaslarimiz akiyordu hickiriyordu bende aglamaktan konusamiyorduk vedalastik ayrildik cunku ucagim sabaha karsiydi ailem beni havalimanina birakti birde baktim oradaydi ellerinde cicekler vardi kirmizi pembe beyaz guller beni ugurlamaya gelmisti seni seviyorum sana asigim gelmesen bile seni bekleyecegim 100yilda surse demisti babam olmasaydi yanimizda opucuklere bogardim onu vedalastik ve uctum artik benim deli gibi sevdigim ulke bana kabir azabi veriyordu yemiyor icmiyor yasamiyordum okul ev is teyzem neseyle giden bir kizin neden boyle dondugunu anlamaya calisiyordu elbet gorusuyorduk ama saat farki oldugu icin cok rahat degildi o antramanda macta deplasmanda ama biliyordum sabaha karsi aradigimda bile o telefonu ilk calista aciyordu sevdigim diyerek ve ben kararimi vermistim egitimi takan kimdi donecektim dondumde cunku dayanamiyordum oyle mutluydu ki ya ben cildiriyordum asktan ailesiyle tanistim harikalardi 4kardeslerdi en buyukleri kizdi nasil kaynasmistik Bursa liydilar onlar icin gelinden ote 5.cocuktum ailem zorluk cikarmadi iki aile kaynastilar 2002 futbolu birakti benim istegimle ve Antalyada bir sirket kurdu ve biz 07/07/2002 onun dogum gununde evlendik ruya gibi evlendik artik kavusmustuk onundum gece gunduz heran askla geciyordu eve gelecegi saatler camda beklerdim sanki ilk karsilasiyoruz gibi opusurduk gittigimiz yerlerde insanlarla konusmaktan cok birbirimizi seyrederdik saatlerce dans ederdik simsiki sarilip insanlar evlilige karar verirdi bizi gorunce diplomali masterli ev kadiniydim ama memnundum esim bana kralice gibi davraniyordu cocuk istemiyorduk cunku aramiza onu bile sokacak durumda degildik gorumcem kaynanam kayinpederim bebek diye soylenselerde anliyorlardi biz iki bedende 1kisiydik 2004yilina kadar devam etti bu peri masali ailem mutluydu kariyer diye basimin etini yillarca yiyen anne babam bile bebek lafi eder olmustu onunla ortak arkadaslarimiz vardi evimize giren cikan birgun Antalya da oturan bir yakinimiz rahatsizlandi bu kadin annem icin onemliydi aradi beni kizlari Istanbuldan kara yoluyla geliyor Mensure teyzene git o gece kal kizim dedi esim izin aldim gittim ama veda ettik resmen birbirimize 1gece bile bizim icin omurdu gunlerden cumartesiydi kizlari geldi bende sabah erkenden ordan ayrilip evime geldim otoparkta arabasi duruyordu silecegine seni seviyorum yazan bir not biraktim eve ciktim anahtari soktum evde tanimadigim birinin ayakkabilari vardi seslenmeden odamiza gittim iste o an hayatimda ilk kez olmeyi bu kadar cok arzuladim sevdigim adam yatakta benimde o kadar yil evime giren cikan Omer adinda arkadasi bildigim biriyle uyuyordu etrafta bir kac icki kadehi vardi cevreden Omer hakkinda duyduklarima hic bir zaman inanmamistim ustelik nisanliydi nisanlisini bile taniyordum ya esim ona asla konduramazdim cunku o benim hergece yanimda yatan erkeliginden 1defa suphe duymayacagim bana kadin olmayi kadinligi hissettiren ozel bir erkekti

Ne yazacağımı şaşırdım öyle güzel bir evliliğin böyle yara almasına çok üzüldüm

deli gibi agliyor hickiriyordum kalkti sasirmisti afallamisti ona vuruyordum sakinlesemiyordum aglamasi yalvarislari kulagimda oan katil olup o pisligi elimle bogabilirdim evden firladim Antalya da Falezlerin oraya dogru kosuyordum bilenler bilir metrelerce yuksek dusenin asla yasama sansinin olmadigi ucurumlardir falezler nasil bir ruh haliydi anlatamam atlatamiycaktim olmem bu ani silmem en dogrusuydu belki ama annem hep seni oyle seviyorum ki sen benim ilk gozagrimsin sana birsey olsa yasamam imkansiz iste o an annemi dusundum annesine tapan biriyimdir annemi aradim saskindi agliyorduk karsilikli sakin dedi kendine bir sey yapma degmez vs vs klasik anne laflari o an kendime gelmistim ruyadan uyanmistim peri masalindaki peri padisahinin oglu olmustu artik salak peri kizi olarak ben tek basimaydim tel susmuyordu ariyor mesajlar geliyordu eve dondugumde evdeydi dolaba yoneldim esyalarimi topladim yalvariyor yanlis anladin delirdinmi bir suru laf duymuyordum bile esyami topladim alyansimi biraktim kapida dikilmis oldururum kendimi diyordu eger beni birakmazsa camdan kendimi atacagimi bana zaman vermesini soyledim ikna oldu disari ciktim .................ve evime dondum sadece anneme anlattim olayi kardesim evlendigi icin evde yoktu zaten babamda Ankara ya gitmisti acimi sessiz bazen delice yasiyordum ariyordu agliyordu ama gelmeye cesareti yoktu bosanma davasi actim birazda tehdit ederek bosanmaya ikna oldu neye yanmaliydim evliligime mi dustugum durumami elimden alina diger ailem kayinvalidelerime mi cunku onlari cok severdim insan kayinvalidesine tutku ile baglanir mi iste ben oyle severdim onlari sirf bu yuzden kimseye uzulmsin diye gercegi aciklamadim Antalya aile mahkemesinde sessizce bitti dava yikilmisti aramasi hic bitmedi derken Ingilterede bir okul buldum 2006eylulde okula basladim bu sirada simdiki esimle tanistim asik olmadim sevdim aile olabilecek biriydi , degil universite ilkokul mezunu,buranin tabiriyle kebapci restoni var ayni yaslardaydik ama iyi bir arkadas olmustu yaram soguttu ve 2007 baslarinda evlendim ilk esimin aksine uyumsuz bir ailesi var ayrilmis anne baba vs vs 23 nisan 2008de kizim dogdu mutluyum cok asik delice asik degilim sadece evliyim saygili sevecen durust bir evliligim ve Asya m var o bizim en buyuk basarimiz evden yuruttugum isim guzel bir evim ,durust bir esim var yetiniyorum fazlasini istemiyorum ama her 07/07 bu tarih canimi yakiyor neden ben diyorum nasil oldu diyorum onu bir daha gormedim hakkinda anlatilan hic birseyi dinlemedim zaten dinlememde ama hala arada icim yaniyor neden ben diye iste size sadece annemim benim ve onun arasinda kalan bir sirri isim yeri degistirmeden durustce anlattim sizler iyiki varsiniz dinlediniz en azindan hissediyorum ask bir kezliktir cam gibi kirilmadigi surece kristaldir isl isil ama kirildimi yapismaz neye yanmaliydim size bir sey daha itiraf edeyim is aldatma olsa onu affederdim belkide ben aldatilmaya karsi biriyim ama askim agir basardi ama benim ki farkli bazen ruya goruyorum hatiralarim oynuyor ruyalarimda onunla oldugum anlar yasadiklarim seyler hemen kendimi uyandirip cocugumun yuzune bakiyorum ben akil ve ruh sagligi iyi bir anneyim ruya bile olsa buna katlanamam diyorum ama bunu sorgulamadan neden ben demeden de duramiyorum simdi bana Antalya dendimi oyle uzuluyorum ki isiklar caddesini konyaaltini hatirliyorum esimbana supriz yapip balayinda Antalya ya goturmustu ne supriz degil mi

Son düzenleme:
bitmesi sanirim en hayirlisi olmus ama ne ii kalpli biriymissinki ne ailesine nede annen haric ailendekilere eski esinin ne yaptigini anlatmamissin helal olsun sana

inanamıyorum. tüylerim diken diken oldu.
başta okuduğumda ne güzel bir aşk bu demiştim. böyle sevgiler varmış.
ama sonu. şok.
çok fena oldum ya.
ne diyeceğimi şaşırıyorum.

Korkunç bir şey bu.
Bütün yaşananların üstesinden gelebililmek de herkesin harcı değil

açıkcası ben bir kadın bulacağınızı sanıyordum yatakta...

Son düzenleyen: Moderatör:
gerçekten çok şaşırdım ne diyeceğimi bilemiyorum
nasıl olur böyle bir şey bir insan normal gibi görünüp normal bi ilişki içindeyken nasıl yapabilir bunları
çok güzel bir hikaye okuyor gibiydim sonunun böyle biteceğini tahmin etmedim
aşk her şeyin üstesinden gelemiyormuş demek ki
her güzel şey bitermiş ama keşke bu şekilde bitmeseymiş
ama geçmiş gitmiş...
bi kızınız dürüst bir eşiniz var ve istediğiniz her şeye sahip misiniz
gerisi boş işte
bundan fazlasıda olamaz zaten
bunları anlattığınıza göre geçmişe bir sünger çekmenin vakti gelmiş demektir
hadi geçmişinize bir sünger çekin...
bugün geri kalan hayatınızın ilk günü çünkü

Çok kÖtÜ ya
adam bıseksÜel
Çok zor olmalı ınanılır Ğıbı deĞıl
paylaŞtıĞın ıÇın teyekÜrler canım
a

sizi kutluyorum böyle bir durumda kimseye birşey anlatmadan durabilmişiniz
çok zor nasıl davranılırki en doğrusunu yapmışınız
herşey gönlünüzce olsun

Çok kötü oldum ya, bu nasıl birşey..
Allah size ne kadar büyük bir sabır vermiş, bir kadın için ne kadar zor..
Söyleyecek çok şey var ama kelimeler boğazıma düğümlendi..
ıyi başlayan şeyler sadece filmlerde mi iyi biter, okurken hep iyi bir son beklemiştim..
Şimdi mutlu olmanıza çok sevindim..
Hala şoktayım

Pekı eŞınız bÜtÜn bunlardan haberdarmı artık ınsanlara olan ĞÜvenınız nasıl cÇok zor olmalı

herişte bir hayır vardır, evlilik birer hediye kutusudur içinden çok sevdiğin birşey de çıkabilir dandik bir şaka gibi yumruk da.. Allahtan herdem hayırlısını dilemek gerek gerisi boş.. Allah sabır versin aklınızdan silmeniz ruh sağlığınız için en önemlisi, artık o yok hayatınızda imdiki eşinize ve kızınıza sarılın..

resimlere baktım da..hiç aklıma gelmezdi benimde.açıkcası ben bir kadınla karşılaşacağını düşünmüştüm sen içeri girerken..Allah sabır versin.

Son düzenleyen: Moderatör:
X