sizin başınıza gelse ne yapardınız

tutuile

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
144
7
arkadas anlattı bana gülmekten öldüm arkadaşımın evi birhayli kalabalıkmış bir hafta boyunca dayanamamışlar kocasıyla ıssız bir yere çekmişler arabada işe koyulmuşlar adamda emniyet mensubu yaptıkları yer kuş uçmaz kervan geçmez bir yer tam işe başlayacaklarki polis gelmiş kadının altı yok adamın pantolon inik polis arabadan dışarı demiş biraz uzakmış polis arabası megafonla seslenmiş arkadaşım diyorki kafamı deve kuşu dibi bacaklarımın altına aldım eşi bir yandan pantolonunu çekmeye çalışırken biryandanda kimliği çıkarıp dert anlatmaya çalışıyormuş
kız diyorki yeni başlayacaktık allahdan ya yaparken gelselerdi

Çok entersan gerçekten..:1shok:
İnsanoğlu ne hale geldi seks yapmak için..:kızgın:
İnanılır gibi değil..

masallah bı emnıyet mensubu bı emnıyet mesubunu ceksene donunu dıe uyarıyor nerdeyse komık mı dram mı anlamadım ama masallah sızınkıler de yapacak yer bulamamısmı kıralasın bı otel odası barı belkı daha rahat olur:icecream:

ayni olay benim bosnali bir arkadas vardi onun basina gelmis anlattiginda cok gülmüstüm seyehate giderken arabayi kenara cekip ise koyulmuslar o sirada polis el feneri ile arabanin icine bakmis sonrada siz burada ne yapiyorsunuz felan cok zor bir durum yaaaaa

hahahahahahaha aman allahım ay ben okurken bile kötü oldum o insanlar nasıl olmuştur kimbilir
yazık ya çok utanmışlardır kesin.

arkadas anlattı bana gülmekten öldüm arkadaşımın evi birhayli kalabalıkmış bir hafta boyunca dayanamamışlar kocasıyla ıssız bir yere çekmişler arabada işe koyulmuşlar adamda emniyet mensubu yaptıkları yer kuş uçmaz kervan geçmez bir yer tam işe başlayacaklarki polis gelmiş kadının altı yok adamın pantolon inik polis arabadan dışarı demiş biraz uzakmış polis arabası megafonla seslenmiş arkadaşım diyorki kafamı deve kuşu dibi bacaklarımın altına aldım eşi bir yandan pantolonunu çekmeye çalışırken biryandanda kimliği çıkarıp dert anlatmaya çalışıyormuş
kız diyorki yeni başlayacaktık allahdan ya yaparken gelselerdi

olabilir, cinsel yaşantılarına daha fazla heyecan katmak için bu tür cinsel fantazileri olan ve uygulayan çiftlerin sayıları hiç de az değil.

olabilir, cinsel yaşantılarına daha fazla heyecan katmak için bu tür cinsel fantazileri olan ve uygulayan çiftlerin sayıları hiç de az değil.

canım bende sana katılıyorum arkadaşım belki mecburiyetten yapmış ama dediğin gibi evliliklerine renk ve hareket katmak için bu veya benzeri şeyleri yapan arkadaşlar var bende kınamıyorum ve monotonluktan kurtamak için birtakım şeyler yapmak lazım hangimiz
çıkarken yada nişanlı yada evliyken arabada öpüşüp koklaşmamışızdır şimdi yok böyle şeyler yapmadım karşıyım diyen birçok arkadaş çıkacak eminim ama bence bunlar normal şeyler

İlginçten öte iğrenç bir durum şahsen:1closedeyes: Benim başıma gelmesi gibi bir durum olamaz..o yüzden düşünmüyorum bile :1closedeyes:

X