sizin başınıza gelse ne yapardınız

Otel ne güne duruyor, gitsinler otele. Böyle rezil olmaya değermi yani. Hem komik hemde acınacak duruma düşmüşler

eee yuhh artikk. Ev kalabaliksa kalabalik. Hiç mi yapamadilar sanki?, yeterki canin istesin jeyyar böyle daha mi iyi oldu sanki??:uhm:

:roflol: hakiketten ya otel ne güne duruyor bu arada ısısz yerleri polis hep kontrol ediyor muş. yani yeltenmemek gerek :roflol: heycan katayım derken rezil olmakta var.

rezalet :1closedeyes:
benim başıma gelse diye bir durum olamaz böyle bir şeye asla izin vermem
başka yer mi yok :1closedeyes:

bence misafir filan tam bahane.gercekden de yatak odasi yok mu bu coftin.fantazi bunlarinki fantazi :) yazinin basligi yerinde olsaydiniz siz ne ederdiniz diye geciyor,allah korusun aman o hale dusmeyi hic istemem.herhalde birde esimle beraber olmazdim.onun travmasini atlatmak uzun surerdi :)))))))))

ya bunların yatak odaları ne güne duruyormuş hadi oda olmadı diğer arkadaşların dediği gibi otel var ya hiç olmadı biraz daha dayanın yada başka yollarla tatmin edin kendinizi alla allaa

şaşırdımmmmmmmm...çok komik yaa..minik kuşun dediği gibi fıkra galiba

yahu 1 haftadır kalabalıklarmış bence bekleselerdi düştükleri durum daha kötü...

inanmıyorum ya:1shok:

iğrenççç iğrenççççç bu kadarda olmaz kendilerini ne duruma düşürmüşler

ya insan paraya kıyarda bi otee bari giderdi,

insan orda nasıl ilişkiye girerya:eek:

neyse onlarda farketmişlerdir hatalarını bi an galeyanamı geldiler ne:uhm:

Yani yuh diyorum başka da bir şey demiyorum ... Bu kadar mı sabrı taşmış arkadaşların değer mi kendini rezil etmeye ya :))

aklıma arabada 5 evde 15 sarkısı geldi :roflol:

herneyse saka bı yana cok cırkın..artık bu olaylar hangı mekanlara düştü..

kızlar herkesin kendi özel hayatı lüften düşüncelerinizi yazarken biraz daha duyarlı olalım

bencede bana da fantezi gibi geldi yoksa elbette vardır yatak odaları ama belki sesli yapıyolar bu işi bilemeyiz kiii...neyse arkadaşım gerçkten kötü olmuş bi daha böle bi durumla karşılaşmazsınız umarım...yağmurdan kaçarken doluya tutulmuşsunuz....

hem çok komik hem de utanç verici bir durum eğer gerçek ten yaşanmıs bir olaysa.

bence çok güsel bir fırsat bak misafir gelmiş birbirinissi özleyin yani bekleyimn 1 hafta 10 gün onlarda gidince ice keyfini çıkarın hem özlemiş olurlar hemde doyumsuz herkezin kendi zevki :)valla mutfak oda banyo arabada eklendi buna tamam düşünüorum da nasıl olcak bea arabanın içinde :) ayna falan kırılır mazallah

baya zavalli insanlarmis onlar kusura bakmada,,,bazi insanlar hayati yanlizca seks olarak gorur,,,yazik,,,

Valla çok komik ya:roflol:
Ama sadece bir hafta bile dayanamamışlarmı:roflol:
Ama çok utanç verici bence asla o duruma düşmek istemem düşmemde zaten...

Son düzenleme:
ben bunu biyerlerden hatirliyorum sanki
itiraf.com da okumusum olabilirim
adamlar itiraflari yayinlansin diye boyle senaryolar yaziyorlar iste
hic inandirici degil ama
sen de mi itiraf.com da okudun :))))

ben bunu biyerlerden hatirliyorum sanki
itiraf.com da okumusum olabilirim
adamlar itiraflari yayinlansin diye boyle senaryolar yaziyorlar iste
hic inandirici degil ama
sen de mi itiraf.com da okudun :))))

neden böyle saçmalık düşünür insanlar itiraf comda okusam derimki geçen gün söyle bir itiraf okudum falan ayrıca öyle saçma sitelerle zaman geçirmem

X