sizin bulaşık makinanız hangisi???memnunmusunuz????

ben de hoover'ın hed 6 programlı bulaşık makinasını almayı düşünüyorum. Makinayı kullananlar yorumlarını yazarsa çok memnun olurum

çalıştığında çok fazla ses çıkaran düşük ayarlarda bulaşıkları kirli çıkaran bir profilom var.
her zman en yüksek ayarı kullanmak zorundayım ve makinayı tam da dolduramıyorum çünkü annemin arçeliği gibi tam dolunca tertemiz yıkamıyor.
hiç tavsiye etmem.

benim profilom da çok ses çıkarıyor mutfakta aynı anda başka bi iş yapıyorsam rahatsız ediyor. daha1 ay oldu kullanmaya başlayalı.. dediğin gibi çok doldurduğumda tencerelerimi temiz yıkamıyor. e zaten tabakları yıkamak çok zaman almıyor kı asıl sorun tencere ve tavalar. ama çok dolunca temiz olmuyor malesef. pek memnun olduğumu söyleyemicem. buzdolabım ve çamaşır makınem iyi ama onlarda profilo

benimde eski makinam kaynanamındı ve senelerce o kullanmıs ondan bana gecti senelerce bende kullandım taş gibi makinaymış maşallah ... en son lastikleri gevsedi artık su kaçırmaya basladı bende zaten cok eskiydi diye degistirdim ... gene profilo aldım ...
cunku eski makinamdanda cok memnundum cevremdekiler arcelik alıyodu genelde ve hep şikayet ediyolardı yok deterjan artıgı bırakıyo yok tencereleri yıkamıyo diye ...
ve o haldeken bile eski makinamda bu gibi sorunları hiç gormedim için tekrarını gene profilo aldım ...
ve hala cok memnunum ...

dipnot benim profilom çıt ses cıkarmıyo gayet sessiz ve sakin eskisinde birazcık cıkarıyodu onunda yaşlılıgına baglıyodum :)

ya benım profilom çok ses çıkartıyor ve tencereleri çok doldurunca iyi yıkamıyor. iki günde bir acıyorum makineyi. evde iki kişiyiz.

kızlar ben de burda yazılan bosch markası için olumlu yazılara aldandım ve bosch aldım .şimdi çok pişmanımalman malı yani üretimi olsun dedik zaten bosch un yerli üretim yapan fabrikası benim oturduğumilçede 1 makina daha evime gelirken yanını eğdiler yani mal evime defolu geldi eğilmemesi de mümkün değil etrafının kaplaması kağıt gibi alırken bunu farketmedim ama siz bakın elinizle ittirdimi resmen etrafındaki sacları titriyor içi boş yani neyse getirip yenisini taktılar 2-çok uzun süre yıkıyor en kısası 2.15 dk. 3-temiz yıkamıyor tencereleri nasıl koyuyorsam öyle alıyorum fincanların ağzındaki sarartılıklarıda gidermiyor 4-öyle denildiği gibi elektriği ve suyu az harcamıyor4-makineyi aldım daha ay olmadı kapak kilidi problem çıkardı bide iyisi olsun diye almanyada üretileni aldık hülasa pişmanım kızlar kanmayın .ablamınki arçelik hemde düşük model o çok memnun.

merhaba kızlar...

bulaşık makinasının sepetsiz olanları nasıl kullananlarınız var mı?

en üstte çatal bıçak için ayrı rafı olanları?

sepetli mi daha kullanışlı sepetsiz mi?

ben bosch kullanıyorum çok memmunum makineyi çok doldursamda temiz yıkıyor düzenli dizerseniz sorun yaşamazsınız kısa programıda var bulaşığı yıkarken eksik birşey mi kaldı kapağını açıp ekliyorum kaldığı yerden devam ediyor yani müdahalede edebiliyorum.60 dakikada bile bardaklarım tencerelerim parlak ve tertemiz çıkıyor

merhaba kızlar...

bulaşık makinasının sepetsiz olanları nasıl kullananlarınız var mı?

en üstte çatal bıçak için ayrı rafı olanları?

sepetli mi daha kullanışlı sepetsiz mi?

bence kaşık rafı olmasın ben öyle aldım pişmanım sepetli daha iyi

bence üst rafta kaşık-çatal bölümünün olması çok daha iyi
hem tencereleri istediğimz gibi dizibilirz hemde daha temiz olur
çatal-kaşıkları tek tek dizmeye gerek yokmuş, kullananların söylediğine göre gelişigüzel atıldığında da tertemiz oluyormuş
ben çeyize öyle aldım

bulaşık makinem bosch memnun değildim ama sorunu düzelttim çok memnunum şimdi :KK64::KK64::KK64:

benim bulaşık makinem bosh arkadaşlar. model nosunu bulamadım şuan fakat benimkinde de üst kısımda çatal kaşıklık var. yeni çıkan modelleri genelde böyle yapıyorlarmış fakat ben kullanışlı olmaz diyerekten bir de sepet istedim ayrıca. şuan çeyiz yerleştiriyorum ve çatal kaşıkları üst kısımda denedim. tek tek dizdim. yani sonuç olrak temiz bulaşıkta iyi oluyor dizmek fakat kirli bulaşıkları dizmet pek iyi olmaz tahminimce. o nedenle bu tür alacaksanız sepet de isteyin ayrıyeten.yalnız çok memnunum makinemden. bir defa çok sessiz. çalıştığını hiç anlamıyorsun. tavsiye ederim. bir püf nokta daha vermek istiyorum arkadaşlar. bosh alacaklar ithal olanlardan alsın. onlar daha kaliteli oluyor diyorlar. ne kadar doğrudur bilmem ama ben öyle yaptım

X