sizin evinize hiç bu tip bir insan geldi mi ???

Off benimde bi görümcem var çok severim kendisini ama çocuklar tam bir canavar bize bir gelirler ev evlikten çıkar e benim çocuğum yok alışkın değilim böyle şeylere ama anlayış gösterilmesi gerektiğini de bilirim ama çocuğunda bi sınırı olmalı anne baba bi dur demeli yani çocuk başkasının evinde(ne kadar yakın olusa olsun) tamamen serbest bırakılıp kafasına göre davranmamalı..ben napıorm bu konuda çok çok az çağırıorm eşimde hak verio sagolsun ama arkadaşım olsa kesinlikle hiç çağırmam insanlar ne kadar bencil birazda empati yapılmalı yani terbiyesizlik ötesi olmuş size yaşattıkları..

herkese yorumları için teşekkür ederim .arkadaş yazında beni arayıp annemlerin yazlığa giderken gelmek istemişti bende ev kalabalık olduğu için suan müsait değil başka zaman demiştim. iyi ki demişim annem once onları sonra beni kovardı.farklı sehirlerde yaşıyoruz beni aradığında hep çok bunaldığını sıkıldığını cocuk sebebiyle hiç biryere gitmediğini, goruştuğu eş dost olmadığını soylemişti ,arayıp gelmek istediklerinde biraz da bu sebeple kabul ettim . geldiğinde her türlü ilgilendim. cocukla çok bunaldığını söylediği için onu aldım gezmeye çıkardım kafası dağılsın dedim . ama garip bir tepkiyle karşılaştım açıkçası ne beklediğini de anlamadım .bu arada tepkide verdim birsey demedim değil bana memnun olmadım dediğinde senden başka boyle düşünen olmadı olduysada kimse bu kadar pervasızca dillendirmedi dedim . ayrıca evet 2. gün yüzüm düştü çünkü bütün gece bebeğe soylendi kapılar çarpıldı işte mutfak lamba düğmesi kırıldı uyuyamadık artık gecenin 2 si kalktım ütü yaptım sinirden .ertesi gün daha kahvaltı sofrasını toplarken ne zaman öğle yemeği yiycez dedi bizde aldık sahile balık yemeğe goturdük ama hanım hazırlanması saat 4 oldu . geri dönerken başlamasın mı yok yemeğimi geç yedim tasıyonum düştü diye soylenmeye inanın kan beynime fışkırdı sırf eşi cok sessiz sakin biri ayıp olmasın dedim sustum . bide aksam tekrar yemek hazırladım. su noktaya kadar arkadaşımın tam anlamıyla öküzlük yapmış olduğunun farkındayım benim üzüldüğüm nokta hani dedimya o yok mu bu yok mu diye sorması ve esirgemişim gibi davranması mesala 2. günde patetes kıyma istedi mama yapmak için bende var 2 tane patetes veriym kıymayıda eşim alsın dedim.sanki ben yok demişim eşim gitti kıyma aldı buda eşine 3 kilo patates aldırmış sonuç 1 tane patates haşladı zaten vardı ne gerek var tantanaya .iste bu ve benzeri durum acaip sinirimi bozdu .birde evime gelip özellikle mesleki anlamda saçma sapan seyler soylemesi .neyse bende zaten görüşmeyi düşünmüyorum artık cidden eşimle sinirimiz bozuldu.ay o kadar sinirliyim ki ....

şuan kendimi melek gibi gördüm 2 yaşında oğlum var yatıya giderken bile ne olur ne olmaz diye çorba malzemelerini yanımda götürürüm. evimde önlük kullanmam ama misafirlikte özellikle kullanırım alt bezsizde asla altını değiştirmem. arkadaşınız çok geçimsiz biri. o mutfağın düğmesini nasıl kırdı allah aşkına yaa

Allah'ım cookk sükür dilime. Adamı vezir de ederim, rezil de. Hem benim evime gelecek,hem de misafirlik harici her türlü zulmü yapıcak bana haaaaa? Yırtarım, abartısız. Kimse de ksr bakmasın yani. Misafir de haddini bilecek,arkadaşım eşim dostum da.

çok sabırlısınız.
yılların bana öğrettiği kimseye yatılı gitmem, mümkün oldukça kendim de kabul etmem. gelsinler, yesinler, içsinler ama gece oluna uyumaya evlerine gitsinler.
arkadaşınız memnuniyetsiz biriymiş, siz ne yaparsanız yapın o yine mutsuz olurmuş.

Kocası nasıl izin veriyor o kadının 3 gün yeni ewlenen bir arkadaşının ewinde çocukla birlikte kalmasına.

Bu insanlar ne kadar garip ya..

Eşiniz ne tepki verdi bu duruma.

Bence o kızla bir daha görüşmeyeceksin demiştir:KK70:

sabır vallahii yaaa

sizin başınıza gelen benimde geldi

ama versiyonu farklı

benimde eşimin arkadaşı ailece 3 yaşında çocukları ile gelmişlerdi yatılı

kadın suratsız memnuniyetsiz oğlan deseniz ne yapsanız doyumsuz

hamile halimle ağırlamıştım bi tabak kaldırmamıştı bayan sağolsun

görüşmem ilk ve sondu.....

Ben olsam asla 3 gün sabredemezdim böyle birine. Bana böyle davranan gözümün içi de olsa dayanamazdım. Halen arkadaş mısınız onu merak ettim ?

bu konu bana da bir misafiri hatırlattı. eşimin iş arkadaşı eşiyle geldi ilk defa görüyorum hoş geldin dedim.hamile 9 aylık. ilk dediği laf eşinin kızı olduğunu biliyordum da bu kadar büyük olduğunu bilmiyordum dedi.beni eşimin kızı sanmış ses çıkarmadım. yemek hazırladım kaşığı koydu tabağa bunu böylemi yaptın buna şunu koysaydın kaşıkla karıştırdı durdu embesil tövbe tövbee.bitmedi dahaaa evim dublex kirasını sordu söyledim siz şimdi böyle lüx evde oturuyorsunuz ama yarın bir gün işsiz kaldığınızda ne yapıcaksınız dedi.allah büyüktür dedim ben çokkk duydum öyle deyipte aç gezenleri deyiverdi:) bir arkadaş daha vardı hafif kilolu kadın yemek yicek bu kiloyla bu saate yemek mi yenir dedi. sonra da o arkadaşın eşinin hoca olduğunu duydu bizim bir hoca vardı karısı senin gibi kapalı bakımsız şişmandı 20 yıllık karısını bırakıp genç kız aldı dedi:) nerdeyse kolundan tutup atıcam zor sabrediyorum.bebeği oldu mecbur görmeye gittik çocuğu için acıyorum ona ağlayınca kardeşten farkı yok diyor. benim iki kızım var ki şükürler olsun onunda bir kızı oldu ve yine hamile yana yakıla beni arıyor oğlu olucakmış 3 doktor demiş bananeeeeeeee yaaa.ben kızlarımla gayet mutluyum.en son geldiğinde bana diyorki eşin sana doğum hediyesi almaz hep kız doğuruyorsun erkekler erkek ister dedim benim eşimde yok öle bişey var var ben bilirim erkek istiyor diyor sonra da 3, yü yapma yeter sana iki kız erkek olur diye düşünme diyor. kaçabildiğim kadar kaçıyorum aradımı açmıyorum gelmek istedilermi yokum böyle ayarsız terbiyesiz insan mı olur benden uzak nereye isterse direk olsun:)

bu konu bana da bir misafiri hatırlattı. eşimin iş arkadaşı eşiyle geldi ilk defa görüyorum hoş geldin dedim.hamile 9 aylık. ilk dediği laf eşinin kızı olduğunu biliyordum da bu kadar büyük olduğunu bilmiyordum dedi.beni eşimin kızı sanmış ses çıkarmadım. yemek hazırladım kaşığı koydu tabağa bunu böylemi yaptın buna şunu koysaydın kaşıkla karıştırdı durdu embesil tövbe tövbee.bitmedi dahaaa evim dublex kirasını sordu söyledim siz şimdi böyle lüx evde oturuyorsunuz ama yarın bir gün işsiz kaldığınızda ne yapıcaksınız dedi.allah büyüktür dedim ben çokkk duydum öyle deyipte aç gezenleri deyiverdi:) bir arkadaş daha vardı hafif kilolu kadın yemek yicek bu kiloyla bu saate yemek mi yenir dedi. sonra da o arkadaşın eşinin hoca olduğunu duydu bizim bir hoca vardı karısı senin gibi kapalı bakımsız şişmandı 20 yıllık karısını bırakıp genç kız aldı dedi:) nerdeyse kolundan tutup atıcam zor sabrediyorum.bebeği oldu mecbur görmeye gittik çocuğu için acıyorum ona ağlayınca kardeşten farkı yok diyor. benim iki kızım var ki şükürler olsun onunda bir kızı oldu ve yine hamile yana yakıla beni arıyor oğlu olucakmış 3 doktor demiş bananeeeeeeee yaaa.ben kızlarımla gayet mutluyum.en son geldiğinde bana diyorki eşin sana doğum hediyesi almaz hep kız doğuruyorsun erkekler erkek ister dedim benim eşimde yok öle bişey var var ben bilirim erkek istiyor diyor sonra da 3, yü yapma yeter sana iki kız erkek olur diye düşünme diyor. kaçabildiğim kadar kaçıyorum aradımı açmıyorum gelmek istedilermi yokum böyle ayarsız terbiyesiz insan mı olur benden uzak nereye isterse direk olsun:)
ayyy muhattap olamam heralde bu ne be :p

2 saatlik mesafeye 3 gün kalma nedir ya? Çalışan, yeni evli bi çiftin evinde isterse 20 yıllık arkadaşım olsun. Düşman başına sabrınız için lütfen kendinizi ödüllendirin

X