Sizlerden akıl almam gerekiyor.

Siz sindikçe üste çıkan bi cins belli ki ama dikkat edin bayılma numaraları travmalar falan yaşamasın çünkü o dedikoducu akrabayla birlik olup öyle bişey olmadı diyecek gibiler oğluna. Çok sıkıntılı ama şu an korkuyordur. Çok ortalığı karıştırıp sinirden çıldırmayın bence ama tepki koyduğunuzu bilsin.
Kesinlikle böylesi daha mantıklı gibi geliyor bana. Konuşmasam diyorum kendi kendime oğlunun olmadığı bı vakitte benimle konuşmaya çalışacak buna eminim onun tek derdi oğlunun duyup duymaması. Konuşsam bu sefer her şeyi söyleyeceğim inkar edilirse yemin edebilir misiniz tarzı bir şey desem diyorum bilmiyorum kısacası çok karışık durumdayım 😔

Kesinlikle böylesi daha mantıklı gibi geliyor bana. Konuşmasam diyorum kendi kendime oğlunun olmadığı bı vakitte benimle konuşmaya çalışacak buna eminim onun tek derdi oğlunun duyup duymaması. Konuşsam bu sefer her şeyi söyleyeceğim inkar edilirse yemin edebilir misiniz tarzı bir şey desem diyorum bilmiyorum kısacası çok karışık durumdayım 😔
Eğer duyurursa konuştuklarınızı biliyorum arkamdan konuşmayın deyin. Mesafeli davranın en güzeli bence. Kendinizi de kasmayın konuşan o

Tekrar merhabalar. Sakinleştikten ve aklım başıma geldikten sonra gittim kayınvalidemin evine otururken kayınvalideme bir şey konuşmak istiyorum seninle dedim direkt diğer odaya çağırdı ve ne olduğunu sordu. Çok kırgın olduğumu söyledim,arkamdan 3.bi kişiye nasıl olurda konuşursun dedim. Birde kayınvalidem ben senin arkandan 3.kisiye konuşmadım diyerek yemin etti. İnkar etti söylediklerini. Birde ben derdimi anlatırken ağladım istemeden ağladım bilerek yapmadım bunu ben yalan söylüyorsun o kadar hak hukuk diyorsun ama benim hakkımı yiyorsun dedim. Ben ağlamaya başlayınca sen ağlayarak kendini haklı çıkartmaya çalışıyorsun diye çıkıştı bu sefer. Devamında ise ben eşimi onlardan uzaklaştırmışım, eşim onlara artık yakın değilmiş, kendi yeğenine o kıskandığımı söyledikleri bebeğe eskisi gibi davranmıyormuş. Eşimin böyle bı durumu kesinlikle ve kesinlikle olmadı. Daha sonra abisinin evine istediği gibi girer çıkarmış ama benden çekiniyorlarmış. İsterlerse gece gelirlermiş aniden çünkü benim evim aslında onların eviymiş. Görümcem evine davet etmediği için davet etmemiştim hiç kayınvalidem o kaynanasından dolayı biz gidebiliyor muyuz ki sizi davet etsin dedi bende ağzının ucuyla bı kere davet etseydi dedim görümcem ağzının ucuyla yalandan bı iş yapmayacağını söyledi bıraktım bende. O lafı taşıyan kişi aradı az önce xxxxx beni aradi dün gece sen gittikten sonra dedi sen başka bir şey söyledin mi benim gelinime demiş, ben inkar ettim her şeyi haberin olsun tarzı konuşmuş. Kısacası bütün hepsinde haksız çıktım, dediği gibi inkar etti üstüne de yemin edince bıraktım. Şimdi nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum. Eşime tüm olanları anlattım ve yüzlerini görmek istemiyorum şimdilik diye gelmedi o sıra yanlarına şimdi ise gider yeğenimi alırım parka götürürüm getiririm çıkarım tarzı şeyler diyor ama bu sefer benim doldurduğumu düşünüp daha çok konuşacaklar. Bilmiyorum ben ne yapmalıyım 😔

Tekrar merhabalar. Sakinleştikten ve aklım başıma geldikten sonra gittim kayınvalidemin evine otururken kayınvalideme bir şey konuşmak istiyorum seninle dedim direkt diğer odaya çağırdı ve ne olduğunu sordu. Çok kırgın olduğumu söyledim,arkamdan 3.bi kişiye nasıl olurda konuşursun dedim. Birde kayınvalidem ben senin arkandan 3.kisiye konuşmadım diyerek yemin etti. İnkar etti söylediklerini. Birde ben derdimi anlatırken ağladım istemeden ağladım bilerek yapmadım bunu ben yalan söylüyorsun o kadar hak hukuk diyorsun ama benim hakkımı yiyorsun dedim. Ben ağlamaya başlayınca sen ağlayarak kendini haklı çıkartmaya çalışıyorsun diye çıkıştı bu sefer. Devamında ise ben eşimi onlardan uzaklaştırmışım, eşim onlara artık yakın değilmiş, kendi yeğenine o kıskandığımı söyledikleri bebeğe eskisi gibi davranmıyormuş. Eşimin böyle bı durumu kesinlikle ve kesinlikle olmadı. Daha sonra abisinin evine istediği gibi girer çıkarmış ama benden çekiniyorlarmış. İsterlerse gece gelirlermiş aniden çünkü benim evim aslında onların eviymiş. Görümcem evine davet etmediği için davet etmemiştim hiç kayınvalidem o kaynanasından dolayı biz gidebiliyor muyuz ki sizi davet etsin dedi bende ağzının ucuyla bı kere davet etseydi dedim görümcem ağzının ucuyla yalandan bı iş yapmayacağını söyledi bıraktım bende. O lafı taşıyan kişi aradı az önce xxxxx beni aradi dün gece sen gittikten sonra dedi sen başka bir şey söyledin mi benim gelinime demiş, ben inkar ettim her şeyi haberin olsun tarzı konuşmuş. Kısacası bütün hepsinde haksız çıktım, dediği gibi inkar etti üstüne de yemin edince bıraktım. Şimdi nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum. Eşime tüm olanları anlattım ve yüzlerini görmek istemiyorum şimdilik diye gelmedi o sıra yanlarına şimdi ise gider yeğenimi alırım parka götürürüm getiririm çıkarım tarzı şeyler diyor ama bu sefer benim doldurduğumu düşünüp daha çok konuşacaklar. Bilmiyorum ben ne yapmalıyım 😔
kv niz de az değil nasıl yalan yere yemin ediyor birde
bundan sonra fazla muhattap olmayın
eşiniz hiçbir tepki vermedi mi yaa bunu merak ettim
birde görümceyi hiç mi çağırmadınız gerçekten?

eşini onlara tavır yapmaz aynen devam eder bunu da beklemeyin kendisinden

Eşim o an yüzlerini görmek istemiyorum dedi. Ben de daha çok konuşacaklar dediğimde ise kimse konuşamaz tarzı bir şey söyledi. Bende uzatmadım. Görümcem daha sonra dâhil oldu daha doğrusu gelip yanımıza sen zaten hastasın ugrastigin şeylere bak diyip beni evden kovmaya yeltenince bende evden çıkıp gidince peşimden kayınvalidem geldi bende ondan sonra döndüm sonra aynı konular onun yanında da konuşuldu. Bu arada gorumcemi evime davet ettim çaylar, kahveler içildi

Yani ben davet ettikten sonra davet edilmeyi bekledim hiç davet edilmediğim için bende birdaha cagirmadim

Yani ben davet ettikten sonra davet edilmeyi bekledim hiç davet edilmediğim için bende birdaha cagirmadim
Çok yüzgöz olmuşsunuz. Size inanmamışlar hala kapıdan dönüp bir de görümceyle aynı konuşmaları yapmışsınız. Bu kadar önemli mi onlarla aranızın iyi olması?
Eşiniz size hak verdiyse fırsat bu fırsat koyun mesafenizi görüşmeyi en aza indirin. Ayda bir meraba meraba. Neden sürekli haklı çıkmaya çalışıyorsunuz boşverin gitsin. Belli ki arkadan konuşmaya meraklılar. Ben hoşlanmıyorum bu tür şeylerden deyin bitsin gitsin.
Elinize mis gibi fırsat geçmiş kullanmıyorsunuz. Valla ilginçsiniz.

Çok yüzgöz olmuşsunuz. Size inanmamışlar hala kapıdan dönüp bir de görümceyle aynı konuşmaları yapmışsınız. Bu kadar önemli mi onlarla aranızın iyi olması?
Eşiniz size hak verdiyse fırsat bu fırsat koyun mesafenizi görüşmeyi en aza indirin. Ayda bir meraba meraba. Neden sürekli haklı çıkmaya çalışıyorsunuz boşverin gitsin. Belli ki arkadan konuşmaya meraklılar. Ben hoşlanmıyorum bu tür şeylerden deyin bitsin gitsin.
Elinize mis gibi fırsat geçmiş kullanmıyorsunuz. Valla ilginçsiniz.
O sıra o kapıdan dönüp gitsem suçlu pozisyonuna ben düşerdim. Bu sefer eşim olaya dâhil olup kavgaya kadar gidebilirdi o yüzden geri döndüm. Daha sonrasında donuldukten sonra yani zaten onlar inkar etti ben sustum üstüne hiçbir şey demedim sadece bı iki şey konuştum ve bitti onlar haklı oldugunu kanıtlama, benim yalan söylediğimi kanıtlama çabası içine girdiler. Elimde olan fırsatı kullanacağım dediğin gibi mesafe bundan sonrası için.

Kayınvalideniz tahmin ettiğim gibi aşırı problemli yapacağınız en en iyi şey bundansonra ciddi bir mesafe koymak. Kesinlikle asla ama asla samimi olmayın. Özür dilemeye falan beklerler bunlar bide.
. Ben ağlamaya başlayınca sen ağlayarak kendini haklı çıkartmaya çalışıyorsun diye çıkıştı bu sefer. Devamında ise ben eşimi onlardan uzaklaştırmışım, eşim onlara artık yakın değilmiş, kendi yeğenine o kıskandığımı söyledikleri bebeğe eskisi gibi davranmıyormuş. Eşimin böyle bı durumu kesinlikle ve kesinlikle olmadı. Daha sonra abisinin evine istediği gibi girer çıkarmış ama benden çekiniyorlarmış. İsterlerse gece gelirlermiş aniden çünkü benim evim aslında onların eviymiş. Görümcem evine davet etmediği için davet etmemiştim hiç kayınvalidem o kaynanasından dolayı biz gidebiliyor muyuz ki sizi davet etsin dedi bende ağzının ucuyla bı kere davet etseydi dedim görümcem ağzının ucuyla yalandan bı iş yapmayacağını söyledi bıraktım bende.
Şunlar çok sıkıntılı davet etmeyin evinize bi süre. Benim evim orası sizin değil gece falan gelemezsiniz diye keşke deseydin. Bu saçma salak bizim evimiz tribi de en nefret ettiğim şey zaten

mesajlari alip kocana gostereceksin kayinvalide seni kenara cektigindede ses kaydi alacaksin .bu durumda kotu olursa laf tasiyan kotu olur. sende acip agzini benden nasil boyle bahsedersin demezsen daha cok ezilirsin .sinik olma ac agzini
Mesaj atılmıyor bende sordum fakat mesaj değil sesli konuşma gerçekleşiyor. Ben baya konuştum fakat karşımda sürekli inkar edip yemin ettiler o yüzden bir şey diyemedim artık.

Kayınvalideniz tahmin ettiğim gibi aşırı problemli yapacağınız en en iyi şey bundansonra ciddi bir mesafe koymak. Kesinlikle asla ama asla samimi olmayın. Özür dilemeye falan beklerler bunlar bide.

Şunlar çok sıkıntılı davet etmeyin evinize bi süre. Benim evim orası sizin değil gece falan gelemezsiniz diye keşke deseydin. Bu saçma salak bizim evimiz tribi de en nefret ettiğim şey zaten
Bende öyle dedim ben hoşlanmıyorum aniden gelinmesini çünkü hazırlıksız yakalanmayı sevmiyorum dedim. Onlarda hemen bak işte istemiyorsun bizi, ailemizden uzaklastirdin eşini falan dedi. Daha sonra tepe tepe kullanla bitirdi bu mubabbeti.

Bende öyle dedim ben hoşlanmıyorum aniden gelinmesini çünkü hazırlıksız yakalanmayı sevmiyorum dedim. Onlarda hemen bak işte istemiyorsun bizi, ailemizden uzaklastirdin eşini falan dedi. Daha sonra tepe tepe kullanla bitirdi bu mubabbeti.
Hamilesiniz sakinliğinizi koruyun yüzlerini göstermişler sizde ona göre mesafenizi koyarsınız.

Siz kendinizi karsi taraftan daha cok sucluyorsunuz farkinda degilsiniz. Tas yerinde agirdir sert olsun ezemesinler. O an donsem suclu ben olacaktim konussam inkar edecekler ben suclu olucam gibi yorumlariniz var. Bu sekil dusuncede olursaniz tavirlarinizida yansir ezerler adami. Bu durumda ben olsam degil beni suclamalari gelip ozur bile dilerlerdi. Konusurken niye agliyorsun ki anlamadim. duydum hic hosuma gitmedi diyince niye agliyorsun mesela baktilar bu duygusal ezeriz kafasindalar ki bak hemen suclamislar arsizlasmislar, isterlerse gece bile gelirlermis he djdjdjdjd sizin gibi naif insanlari buluyorlar kuduruyorlar vallahi

Yok çok ağlamıştım ama o yalan yere yemin edilince dumura uğrayıp sustum sonrasında. Şimdi ise mesafemi belirleyeceğim
Boşverin size fırsat fevri çıkışlar yerine tavrınızı net bir şekilde koyun. Ayrıca K Klasik Sinav in yorumu mükemmel olmuş. Biraz sert olun ağlamayın sizin sessiz naif olduğunuzdan bu kadar üste çıkıyorlar

X