Romatoloji - Romatizmal Hastalıklar Sjögren Hastaları İyileşme Biçimleri

Bende 35 yaşındayım menapoza girdim dna pozitif çıktı lupus olma ihtimalin var dedi romotaoljiye gittim kan istedi 3 hafta sonra çıkacak çocuğum olmayacak amh 014 hiç yok gibi hastalıklar geldimmi üst üstte geliyor Rabbım sizede şifa versin ins

Bende de sjögren sendromu çıktı ondan önce bir aydır lupus teşhisi kınmuştu peşşnden sjögren 1 ay dolmadı benüz ama sjögren çok zor yüzüm simsiyah oluveriyor özellikle yemekten sonra yüzüme kan oturuyor boynumda dahil ger yerim kararıyor ikaçlarımı hiç aksatmama ma rağmen artıyor günden güne NASIL İYİLEŞTİNİZ

Merhabalar,
Bende sjögrenden şüphe ediliyor göz kuruluğu, ağız ve burun kuruluğu, geçmeyen boğaz ağrısı, konuşmayı çok severim ağzımı açmak istemiyorum kan tahlilleri negatif biyopsi yapıldı alt dudak negatif çıktı ama doktor patoloji sonuçları dış laboratuvardan geliyor güven vermedi dedi. Kbbye gittim romatoloji takibi lazım dedi. Arada kaldım ağrım var ağız kuruluğum var ve çok yalnızım korkuyorum. Yazdıklarınızı görünce kendim yazmış gibi hissettim. İnşallah iyisinizdir aradan zaman geçmiş. Okur okumaz üye oldum. Ne olur beni de bilgilendirin çünkü eşim ne kadar destek olsa da ne yaşadığımı anlayamıyor. Tekrar doktora gidip biyopsi için güvenilir bir yerde yapılsın diye konuşacağım ama korkuyorum. Göz kuruluğu için 5yıldır tedavi görüyorum bi tek onun takibi var.. Sevgiler..

teşhis konabildi mi? benim de şikayetlerim var ama anlayan bir dr yok mlsf ki. testlerden yakalayamadılar. gecmisler olsun

Merhaba ağız burun kuruluğunuz geçt mi bende yeni doğum yaptım 3 aydır bu şikayetleri şiddetli yaşıyorum psikolojim bozuldı yardımcı olabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…