Skar gebelik gecirip doguran varmi ?

Hayırlı haberlerle inşallah
Oncelikle ikinizede tekrar gecmis olsun bayanlar ben tam 3 ay once kurtaj oldum ama gecen gece aniden kanamam baslayinca acilde aldim solugu kan tahlili ultrason dan bakildi fakat sebebi bulunamadi bana da bilgi verirmisiniz bugun bende ozel e gidip tekrar kontrol olucam

Çok geçmiş olsun canim ya çok zorlu bir süreç bende pazartesi günü gidecem inşallah hayırlı haberler aliriz

Çok geçmiş olsun canim ya çok zorlu bir süreç bende pazartesi günü gidecem inşallah hayırlı haberler aliriz
Tesekkur ederim canim amin hepimiz sifa bulalim biran evvel mart ayindan beri hayatim duzene girsin istiyorum dualarinizda banada yer verin.

Selam canım benim parça kalmış tekrar beta bakıldı düşüşü çok yavaş kanamam da olduğu için doktor parça olabileceğini tekrar kürtaj olabilirmişim öyle söyledi
Gerçekten mi canim çok geçmiş olsun ne dedi tam olarak kanamanın durması mi gerekiyordu

Gerçekten mi canim çok geçmiş olsun ne dedi tam olarak kanamanın durması mi gerekiyordu
Sağolasın canım rahimde kalınlaşma var betaya bakalım 1000 in altına düşmesi lazım artık dedi beta da 1400 çıktı Pazartesi tekrar çağırıyor çok yoruldum ne yapacağım bilmiyorum canım

Sağolasın canım rahimde kalınlaşma var betaya bakalım 1000 in altına düşmesi lazım artık dedi beta da 1400 çıktı Pazartesi tekrar çağırıyor çok yoruldum ne yapacağım bilmiyorum canım
Çok üzüldüm valla canim benide korku sardı pazartesi günü gedecem bende

Evet canim kanamam hala var korkuyorum
Kizlar benimde bebegin esi icerideydi iki gunde beta takibi yapildi kanamamda 2 ay oldu ama 2 ay sonra kalan parca kendi kendine kuculdu sukur banada kurtaj dediler ama kurtajimi yapan doktor sakin olma demisti rahim ince oldugu icin surec uzun suruyor bilginiz olsun moralinizi bozmayin ve iyi bir doktora gidin bende simdi geldim sira bekliyorum

Canım sen mi Zeynep Kamil de kürtaj olmuştun bende orada kürtaj oldum doktor belki kendi kendine de atar dedi ama bilmiyorum işte dünden beri ağrım çok var bacaklarım çok ağrıyor

Canım sen mi Zeynep Kamil de kürtaj olmuştun bende orada kürtaj oldum doktor belki kendi kendine de atar dedi ama bilmiyorum işte dünden beri ağrım çok var bacaklarım çok ağrıyor
Evet orada olmustum sende mi skar gebeydin zeynep kamil malesed parca birakiyor kurtajdan sonraki kontrollerimde ben dahil gelen kadinlardan hep duyuyordum doktorun kim canim uzman doktorlari cok iyi ben doktorumdan cok memnun kalmistim parca da zamanla kuculdu ama 2 ay surdu iste hep dikkat ettim uzandim ben is yapmadim dinlendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…