Skar gebelik gecirip doguran varmi ?

Evet canım benim de skar gebelikti acaba bilerek mi parça bırakıyorlar anlamadım ki kürtajı yapan doktor kim bilmiyorum canım çünkü acilden girmiştim ben sonra kontrollere de oraya mı gittin canım ben Tekirdağ’da oturduğum için dönmek zorunda kaldım. Bir de parça için tekrar kürtaj yapıyorlar mı düşmesini mi bekliyorlar

Benim kurtajda cok kanamam oldugu icin dokunamadigini soylemisti doktorum sonrasinda yogun bakimda 1 unite kan verildi balon takildi rahime o yuzden bebegin eside sezeryan dikisimde oldugu icin alamadilar sonra kucukdu haftada bir iki gun gittim takip etti doktorum kurtaj olma bir daha takip ettir kendi kendine de dusurebilirsin yada zamanla kuculebilir canim

İnşaallah öyle olur canım benim de kendi kendine küçülür gider bir şey kullanmadın dimi ilaç kür vs

İnşaallah öyle olur canım benim de kendi kendine küçülür gider bir şey kullanmadın dimi ilaç kür vs
Antibiyotik vermislerdi sonra baska bi ilac daha verdi doktorum onu kullandim her kan verisimde hem betaya hem de enfeksiyon varmi diye bakiyorlardi icerideki parcadan dolayi sukur bise olmadam kuculdu ama sezeryan dikisimde hasar var tekrar ameliyat olucam ve yine zeynepkamil diyor ozelde ki doktordan geldim suan yine oraya git ozele gitme diyor kabus gibi oraya gitmei benim icin bende cok yiprandim yoruldum

Bende antibiyotik kullandım canım. Zeynep Kamil de sürekli enfeksiyon a bakıyorlardı dimi canım orası gerçekten insanı yıpratıyor doğru düzgün açıklama yapan kimse yok zorla cevap alıyoruz hasar dediği istmosel mi acaba canım

Çorlu da bir doktora gittim canım Erson Aksu
Zeynepkamilde gittin sandim bugun oyuzden sordum corludaki doktorun takibini yapar ozaman ihmal etme iki gunde bir beta takibini yaptir canim beta dustukce icerideki parca da kuculuyor demek betan sifirlanana kadar kanama devam eder ama korkulcak bisey degil hepsini yasadim gelip geciyor gecmis olsun allah sifa versin hepimize

Beta takibi yapıyorum canım 25 haziranda 2800 28 haziranda 2200 6 temmuzda 1600 9 Temmuz yani bugün de 1400 çıktı evet düşüş var ama yavaş düşüyor doktor bugün 1000 altına düşmesi lazım artık dedi senin de yavaş mı düşüyordu canım

Evet canim Yavas dusmustu benim betamda nerdeyse 1 ay sonra sifirlandi .

Benim böyle giderse bir aydan uzun sürecek gibi canım 600 600 düşmüş hep
Gayet iyi dusmus belli olmuyor ki kanamanin miktarina gore dusuyor en son haftamda 100 100 dusmustu benim moralini bozma cok uzun gecmicek gibi geliyor ama geciyor inan sonrasinda sezeryan dikisine mutlaka baktir eger gebelik istiyorsan yine aynisi olur dedi bana doktor

Canim Dr banada aynı şeyleri söyledi tekrar gebelik istiyorsan aynı şeyleri tekrar yasayabilirsin

Yasariz malesef bakalim.ben ameliyat olucam bayramdan sonra nasil surec yazarim sana da sonrasinda gebelik dusunuyorum cunku hakkimiz da hayirlisi

İki günde bir mi 100 100 canım benim haftada bir 600 düştü en son da 3 günde 200 düştü. Zaten kürtajdan sonra ilk adetim geçsin bir doktora gideceğim rahmin durumuna bakmak için

Yasariz malesef bakalim.ben ameliyat olucam bayramdan sonra nasil surec yazarim sana da sonrasinda gebelik dusunuyorum cunku hakkimiz da hayirlisi
Canım instagram var mi buradan belki görüşemezsek oradan süreci takip etmek istiyorum

İki günde bir mi 100 100 canım benim haftada bir 600 düştü en son da 3 günde 200 düştü. Zaten kürtajdan sonra ilk adetim geçsin bir doktora gideceğim rahmin durumuna bakmak için
Ilk gunler hizli dustu sonlara dogru yavasladi son haftalarda 100 dustu sonra 70 dustu sonra 30 dustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…