Slip Mayo giyen Erkek mi, Şort giyen Erkek mi daha çekici?

kesinlikle sortttttt
slip mayoda neymis yaf igrenc bi goruntu böğğğ :bbo: erkek diye yanimda gezdirmem onu giyen adamiyasakkelime

tabiki de slip :lepi:

ay şaka tabi ki dize kadar hafif düşük belli şort diyorum delikafadulden

Ya herkezin düşüncesi farklıdır tabikide ama bence slip mayo giyen erkekler berbat duruo yaa midem bulanıo yemn ederm onları gördüğümde özelliklede orta yaşlı erkekler giyyo dhada iticiakannehirşutarafagitti.Tabikide şört dizlernin biraz altında düşük bel

hangi toplumda yetişmişse ya zevkli ve çekici yada itici buluyor

cinsellik ile ilgili bizde herşey günah ve ayıp sayılıyor ortada sergileyenler pek hoş gözle bakılmıyor, eğer bunu bir türk giyiniyorsa acaba sapıkmı diye zihnimden geçmiştir
ama yabancı ise onlarda herşey rahat olabiliyor

yakışıklı adamsa ve de slip mayosu varsa, bence herkes ıyyy bu ne hallllll :bbo: der, der de, gözlüğünü indirip ucundan ucundan bakar ve inceler kaydirigubbakcemile3 hadi bayanlar, itiraf edin.

bence slip eğer yakışmışsa hoş. Adam ma... nı teşhir ediyor işte delikafadulden

slip mayo,slip çamaşır bööööööööööööö
asla asla asla asla asla
kusarımkafamçokkarıştı

şort olcak dize kadar :lepi:
hatta şimdi balon gibi şişmeyen biraz dar kesim diz altı şortlar var
harika bence:asigim:

bence şort yakışıyo
slip iğrenç ya
her yerleri belli oluyo
giydirmem valla , zaten benim erkeğimde giymez :)

Benimkide şort giyiyo zaten bende slip mayo giydirmem iğrençç yaa ıyyy ne o öyle herkes görcek :kedi: olmaz :eek:lmaz:

Son düzenleme:
Haydaaa herkez nefert ediyo amaaaaa eşimin vucudu okadar güzelki ben özellikle istiyorum giymesini çokta yakışıyooo bikere....

Haydaaa herkez nefert ediyo amaaaaa eşimin vucudu okadar güzelki ben özellikle istiyorum giymesini çokta yakışıyooo bikere....

:roflol: Canım benimkinede yakışıyor ama sadece ben görmek isterim :kedi: herkesin görmesine gerek yok bence kaydirigubbakcemile5

X