Slip Mayo giyen Erkek mi, Şort giyen Erkek mi daha çekici?

ayy bide geçenlerde fatih ürek giymiş.. gazetede gördüm heryanı yansın diye slip tercih ediyormuş... yarabbim gördüklerim arasında en feciside oydu.. o yüzdeennn 10000000000 kere slipe hayırEn Büyük TÜRKİYE

slip mi?iğğğrençççç :KK47:asla bakmam isterse dünyanın en yakışıklısı olsun :63:

geçen gün büyükadada bi plaja gittik ve orada vardı slip mayo giyen bi adam. yan sezlongdaydı yerimizi değiştirdik :KK1::KK1:

çok utanç verici bişey bence asla yakışmıyor öööğğğhhh iğrenççç duruyorrr:KK33:

ben mayoyu hiç yakıştırmıyorum.çok çirkin duruyor.her yerleri meydanda oluyor çünkü igrenç bi görüntü..en güzeli short giysinler

Şort büyük ara farkla öne geçti...Erkekler duyun sesimizi denizde havuzda karşımıza slip giyip tüm günümüzü kusarak geçirtmeyin bize :83::113:..Bende geçen denizde manzarayı seyrederken bir anda önümden slipli bir genç geçti böööğğ oldum resmen.. Yasaklanmalı bu slip :KK47: iç çamaşırı bile olsa slip çok itici denizde şort evde boxer :KK1:

slip mi?gerçekten mide bulandırıcı erkek dediğin giyicek şortunu ohh miss nede güzel yakışır..

Slip çok komik yahu.. Ama şort ilk bakışta rahat ve slip'e oranla edepli gözükse de o şortun suyla temasında herşey yerle bir olur.. Belli olmayan hiçbir yer kalmaz, yapışır filan.. Fena.. Keşke slip giyseydim efendi gibi dedirtir bence..

Sort mayo derim genel olarak. Ama, dize kadar veya daha da uzun olanlari, cok itici bence. Maalesef nedense erkeklerimizin cogunlugu uzun olanlari tercih ediyorlar. Kadinlarin cogunun kendileri icin tercih ettigi sortlar kadar kisalarini giysinler demiyorum ama ne bileyim, erkekler de dizden hic olmazsa 8-10 cm yukarida biten sort mayolardan giyseler en guzeli :)

Slip mayoya gelince....slip mayonun yakistigi erkekler de var tabi.....o da ayri...hihihi. Ama, sort mayo diyorum iste ben genel anlamda.....uzun olmayan sort mayo :)

şeylerini gözümüze sokmaları kadar itici bi şey olamaz. çarpasım gelio oralarına ayağımla :KK70:

tabii ki şort giyen erkek.

Slip vücudu hoş, az tüylü erkeklere yakışıyor. David Beckham a mesela slip mükemmel oluyor. Ama lütfen kıllı ve göbekli erkekler şort giysin :)

X