Smas high plan yüz ve boyun germe ameliyatı, Dr Serdar Altun

Merhaba tekrar, bromelain geçen ameliyatımda kullanmıştım, şimdi 2 günde bir ananas yiyorum, bu daha hoşuma gidiyor, bol bol su içiyorum.
yüzümü henüz yıkamadım, 15 günden önce düşünmüyorum su değdirmeyi çünkü bende iz kalır su değerse, cildim öyle.
Yüz kremi Dr kullanabilirsiniz dedi veya kantaron yağı kullanın yara kabuklarına dedi. Yağı tercih ettim. Normal hayatımda da pek krem kullanmam.
Boyun aşağı duş alıyorum, sorun olmuyor.
Saçımı 15-20 gün sonra yıkamayı düşünüyorum. Boya en az bir ay yasak.
Oksijen odası nedir bilmiyorum, hiç denemedim, siz biliyorsanız lütfen burada paylaşın.
Ağzımı 1 ay boyunca fazla açıp zorlamayacağım. Bu işlem öncesi iyi ki dişlerimi için dişçiye gitmişim.

Diş fırçası, çocuklar için olanı kullanıyorum, sorun olmuyor. Yetişkin fırçası henüz kullanmıyorum.
💕💕💕
Hiperbarik oksijen tedavisi
Insanın hem zindeliğini arttıran hem de hücre yenilenmesini sağlayan doğal bir doping yöntemidir. Yaralar ve pek çok hastalığın tedavisinde de kullanılan bu yöntem hatta gençleşmek için de kullanılabilinmektedir.

Hiperbarik oksijen tedavisi
Insanın hem zindeliğini arttıran hem de hücre yenilenmesini sağlayan doğal bir doping yöntemidir. Yaralar ve pek çok hastalığın tedavisinde de kullanılan bu yöntem hatta gençleşmek için de kullanılabilinmektedir.
Hiç bilmiyordum, aslında böyle şeyleri daha çok takip etmem gerekiyor. Siz daha önce yaptırdınız mı, nasıldı, eğer yaptıracaksanız bizimle de deneyiminizi paylaşın... Çok merak ettim 🌺🌺🌺

Hiç bilmiyordum, aslında böyle şeyleri daha çok takip etmem gerekiyor. Siz daha önce yaptırdınız mı, nasıldı, eğer yaptıracaksanız bizimle de deneyiminizi paylaşın... Çok merak ettim 🌺🌺🌺
Ben yaptirmadim ama muazzam şeyler duydum
Bu tarz islemlerden sonra 3.4 haftalik iyileşme sürelerini 9.10 güne indirdiğini duydum okudum
Dr.beye soracağım oda onaylarsa ve ope.sonrasi izin verdiği günde istanbuldan dönmeden önce orda bu tedaviyi yaptirmayi düşünüyorum
Yaramin daha hizli ve temiz iyilesmesi için.

Bu arada kullanmiyorsaniz günde 3 defa 1000 mg Vitamin C takviyesi iyilesme süresinde cok yardimci oluyor
Özellikle liposamal şekli

Ananas tüketmenizde cok cok iyi fakat 1 bromelain tabletindeki etki sanirim 1 tüm ananas eş değerdir

Bugün 9. günüm, geçen salı günü oldum, o günü saymazsak da 8. günüm 🤩 bu sabah şişler daha da inmiş, cilt daha toparlanmış ama morluklar aynı. Yüzümdeki elastik bandajdan sıkılsamda takıyorum.
İzler konusunda bir fikrim yok çünkü üzeri kabuk bağladı, batikon ve yağa devam ediyorum

Eklentiler

• IMG_20230202_054859~3.jpg
    IMG_20230202_054859~3.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 567
  • IMG_20230202_054852~2.jpg
    IMG_20230202_054852~2.jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 570
  • IMG_20230202_054929.jpg
    IMG_20230202_054929.jpg
    138 KB · Görüntüleme: 539
  • IMG_20230202_054920.jpg
    IMG_20230202_054920.jpg
    112,7 KB · Görüntüleme: 518
Bu sabah itibariyle antibiyotiğimde bitti. Hava çok soğuk, dışarı zaten çıkmıyorum, yüz felci falan geçirmeyeyim diye

Bu sabah itibariyle antibiyotiğimde bitti. Hava çok soğuk, dışarı zaten çıkmıyorum, yüz felci falan geçirmeyeyim diye
Bu soğuklar hatta operasyon için bu aylar harika esasinda
Hem iltihap mikrop kapmamasi açısından hemde yaza kadar mis gibi herşey yerine oturmuş olur.

Buz kompresi uyguluyormusunuz
Morluklar üzerine arnica kullanmak faydali.
Yuzunuz ve boynunuz masallah hic 47 gibi durmuyor belki 32.35 yaş denebilir.
Fotolarda ödem çok hissedilmiyor
Masallah🧿🌹

Bugün 9. günüm, geçen salı günü oldum, o günü saymazsak da 8. günüm 🤩 bu sabah şişler daha da inmiş, cilt daha toparlanmış ama morluklar aynı. Yüzümdeki elastik bandajdan sıkılsamda takıyorum.
İzler konusunda bir fikrim yok çünkü üzeri kabuk bağladı, batikon ve yağa devam ediyorum
Ilk günüde sayabilirsiniz ,hücrelerin deli gibi onarima başladığı gün 😍

Islemde hata var oda su yuzun alt kismi guzelnolmus qma uzgunum ust yanaktan sonrasi goz sakak ve qlin bolgesi eski halinizle ayni orayi endoskopik yaptigi icin iceriden iple gerdigi icin malesef orasi sarkik olarak kalacak

Islemde hata var oda su yuzun alt kismi guzelnolmus qma uzgunum ust yanaktan sonrasi goz sakak ve qlin bolgesi eski halinizle ayni orayi endoskopik yaptigi icin iceriden iple gerdigi icin malesef orasi sarkik olarak kalacak
Hayır, endoskopik yapılmadı,hata yok, ameliyat planı yüzde 2 bölüm olarak uygulandı, ben 2. Kez, ertesi gün revizyon yaptırıp, yapılan yerlerden iç dikişleri açtırdım. Lokal anestezi ile olduğu için bu işlem, kendimdeydim. Ben, bana ne yapıldığını biliyorum, uzaktan atmayın, hatalı falan. Kendim görmesem neyse...

Bu soğuklar hatta operasyon için bu aylar harika esasinda
Hem iltihap mikrop kapmamasi açısından hemde yaza kadar mis gibi herşey yerine oturmuş olur.

Buz kompresi uyguluyormusunuz
Morluklar üzerine arnica kullanmak faydali.
Yuzunuz ve boynunuz masallah hic 47 gibi durmuyor belki 32.35 yaş denebilir.
Fotolarda ödem çok hissedilmiyor
Masallah🧿🌹
Çok teşekkür ederim, buz uygulamıyorum, Arnica sürmüyorum, daha önceki ameliyatlarımda yaptım, bana etki etmiyor, ne zaman iyileşecek ise o zaman iyileşiyorum. Bu havalar nimet resmen, güneş ışığı yok, sıcak hava yok....

Ayrıca eski haline ben getirttim, eşim istemediği için. Siz yazdıklarımı okumamışsınız bile.

Sizin profilinize baktım, hem yeni üyesiniz hemde diğer konu açanlara da negatif yorumlar yapmışsınız. Benim konuma yazmayın lütfen. İnsanları yanıltıyorsunuz

Sizin profilinize baktım, hem yeni üyesiniz hemde diğer konu açanlara da negatif yorumlar yapmışsınız. Benim konuma yazmayın lütfen. İnsanları yanıltıyorsunuz

Hayır, endoskopik yapılmadı,hata yok, ameliyat planı yüzde 2 bölüm olarak uygulandı, ben 2. Kez, ertesi gün revizyon yaptırıp, yapılan yerlerden iç dikişleri açtırdım. Lokal anestezi ile olduğu için bu işlem, kendimdeydim. Ben, bana ne yapıldığını biliyorum, uzaktan atmayın, hatalı falan. Kendim görmesem neyse...

Deneme

Bir çözsem tam buranin nasil kullanildigini🙈😂 yazdığım şeyleri bile bulamiyorum yahu.

Elmaveturta
Bencede siz naptiginizi gayette iyi biliyorsunuz ,ilk gunle son paylaştığınız foto arasinda bile iyi anlamda fark var kaldiki 10 gün olmadi🧿 bu tarz işlemlerde zaman sabir lazim,lütfen bu süreci olabildiğince stressiz atlatmaya çalışın.

Birakin empati kuramayanlarin kesin sonucmus gibi öyle böyle kalacak diyenlerin dediklerine

Acayipp güzel olucak şimdiden bile belli 🧿🧿🧿

Ya alinti yapmak istedim neye dokunsam alt alta aldi her yazıyı silemedim çözemedim anlamadim iste. Illa cevaplamam gerekti gibi durdu anlamadim işte, bende o alintilardan kurtulmak icin deneme yazip cevapladim🙈😂
Ben de ilk zamanlar alıntı yapamıyordum, alıntı yapınca,yorumla da demen gerek 💕

Bir çözsem tam buranin nasil kullanildigini🙈😂 yazdığım şeyleri bile bulamiyorum yahu.

Elmaveturta
Bencede siz naptiginizi gayette iyi biliyorsunuz ,ilk gunle son paylaştığınız foto arasinda bile iyi anlamda fark var kaldiki 10 gün olmadi🧿 bu tarz işlemlerde zaman sabir lazim,lütfen bu süreci olabildiğince stressiz atlatmaya çalışın.

Birakin empati kuramayanlarin kesin sonucmus gibi öyle böyle kalacak diyenlerin dediklerine

Acayipp güzel olucak şimdiden bile belli 🧿🧿🧿
Çok teşekkür ederim, mümkün olduğunca açık yazıyorum,gelip giden arkadaşlarım değişikliği görüyor, valla ben çok memnunum, kalmasam da söylerdim zaten. Ayıktım ben doktora gözümü ve kaşımı açtırdığımda, göz yanlarında saç dibinde ve alnımın arkasında dikişleri açtı, kesi yaptı adamcağız. Epikriz raporuma da baktım, endoskopi yok bende

X