Smear testi pozitif

Geçmiş olsun, acsus için vajinal fitil ne verdi Dr? Cin 1 bile kendi kendine geriliyormuş telaş yapmayın
Bir de size daha önce yazmıştım ilişki sırasında koku demişsiniz nasıl bir kokuyu çamaşır suyu kokusu gibi mi. Sizin smear testi sonucunuz neydi

Kızlar ya benimde haziranda cin 1 çıktı. Kriyoterapi oldum, şimdi tekrar smear yapıldı ve ascus çıktı. Yarın tekrar kolposkopi olucam. Hayırlısı olsun diyelim. Hatta işin kötüsü ne biliyor musunuz? 2012 de ilk cin 1 imi geçirmiştim. Herkese Allah tan sağlık diliyorum

benide yorumlarmısınız :KK43:

Eklentiler

• D260D599-D963-42A8-A983-4A0F6E3DFBBE.jpeg
    D260D599-D963-42A8-A983-4A0F6E3DFBBE.jpeg
    212,5 KB · Görüntüleme: 65
yani enfeksiyon varmıydı bilmiyorum ovülasyon akıntı dönemimdi ama yarın randevu aldım gideceğim ama korkuyorum :KK43:

yani enfeksiyon varmıydı bilmiyorum ovülasyon akıntı dönemimdi ama yarın randevu aldım gideceğim ama korkuyorum :KK43:
Korkmayın. Yani korkunun ecele faydası yok. Sakin kalın. Oldu ki Hpv kaynaklı çıktı bu da bir sorun değil. Lütfen binbir tane senaryo kurup gitmeyin doktora. Benim de smearımda anormallik çıkmıştı. Şimdi leep sonucu bekliyorum. Şifalar diliyorum

Korkmayın. Yani korkunun ecele faydası yok. Sakin kalın. Oldu ki Hpv kaynaklı çıktı bu da bir sorun değil. Lütfen binbir tane senaryo kurup gitmeyin doktora. Benim de smearımda anormallik çıkmıştı. Şimdi leep sonucu bekliyorum. Şifalar diliyorum
çok teşekkür ederim çok çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim hepimize inşallah çok güzel sonuçlar alırız

Kızlar ya benimde haziranda cin 1 çıktı. Kriyoterapi oldum, şimdi tekrar smear yapıldı ve ascus çıktı. Yarın tekrar kolposkopi olucam. Hayırlısı olsun diyelim. Hatta işin kötüsü ne biliyor musunuz? 2012 de ilk cin 1 imi geçirmiştim. Herkese Allah tan sağlık diliyorum
Merhaba..benimde cin 1 cikti..doktor kriyoterapi yapabiliriz dedi..simdi yorumunuzu okudum ..kriyoterapi ise yaramadi mi?

Merhaba..benimde cin 1 cikti..doktor kriyoterapi yapabiliriz dedi..simdi yorumunuzu okudum ..kriyoterapi ise yaramadi mi?
Ben cin 1 ile kriyoterapi oldum. 6 ay sonra smear sonucu ascus çıktı.1 kademe geriledi ama işe yaramadı ben de. Ama ben de işe yaramaması sen de de böyle olacak anlamına gelmiyor. Cin 1 ler kendi kendine gerileyebiliyor biliyorsun ama ben hemen kurtulmak istediğim için kriyoterapi olmuştum

Ben cin 1 ile kriyoterapi oldum. 6 ay sonra smear sonucu ascus çıktı.1 kademe geriledi ama işe yaramadı ben de. Ama ben de işe yaramaması sen de de böyle olacak anlamına gelmiyor. Cin 1 ler kendi kendine gerileyebiliyor biliyorsun ama ben hemen kurtulmak istediğim için kriyoterapi olmuştum
Acikcasi smear sonuclarinada cok guvenemiyorum..biyopsi alinmadan once hem devlette hem özelde yaptirdigim smear temiz cikti...ona ragmen kendim gidip hpv yaptirdim biyopsi cin 1 geldi..sadece smear a guvenip doktoru dinleseydim hpv ye de gerek yoktu..Bende hemen bitsin istiyorum hatta doktora leep yapsak olmaz mi dedim hic gerek yok dedi..umarim geriler...

Zor bir islem mi kriyoterapi? Agri sanci oluyor mu?

Zor bir islem mi kriyoterapi? Agri sanci oluyor mu?
Hayır, ben çok zorlanmadım. Önce spekulum takılıyor daha sonra kriyoterapi aletinin ucunu rahim ağzına getirip 15-20 dk bekletiyor. Dokuyu bir nevi harap ediyor. Daha sonra aleti çıkarıp evine gidiyorsun. Hiç korkulacak bir işlem değil. Soğuk veriyor zaten ve soğukluk seni rahatsız etmiyor.

X