Smuwila' nın Yeni Çeyiz Topiği

bende görmek isterdim ama göremedim :KK43:
Eminimki çok güzel olmuşsundur tatlımmm. Hayırlı olsunn.Rabbim bir ömür mutluluk huzur aşk versinn. :KK36:

Maşallah :) çeyizinizin her sayfasını ayrı ayrı beğenerek takip ettim. Prensesler gibi bir gelin olmuşsunuz. Aşk dolu bir yuvanız olsun :)

Daha önce kızartma tenceresini esse' den almıştım sarı rengin de, tabii o zaman güllü, dallı modeller yoktu, ya da bana denk gelmemiş. Biev' de bunu görünce dayanamadım, esse tencerem de eve transfer oldu dolayısıyla.. :KK51::KK36:

Eki Görüntüle 1337181

Bu da aynı desenden emaye 3'lü saklama kaplarım..:KK68:
Eki Görüntüle 1337182

Englısh Home kek fanusum..:KK68:

Eki Görüntüle 1337272

Englısh Home askılarım..:KK68:

Eki Görüntüle 1337273

Havlularım..:KK68:

Eki Görüntüle 1337338 Eki Görüntüle 1337339
son resimdeki havlularina bayildim nerden aldin aceba, tskler

Merhaba gelin hanım,:oops:
Eşinle mutlu mesut güzel bir hayat geçirmen aldıklarını zevkle kullanman dileği ile..
Bir sorum olacaktı. Bakırköy' deki mekanların fiyatları benim için idealdi mesela standart menü için 270 kişilik 2.600 demişsin. hemen hemen çoğu o şekilde mi ?

Merhaba gelin hanım,:oops:
Eşinle mutlu mesut güzel bir hayat geçirmen aldıklarını zevkle kullanman dileği ile..
Bir sorum olacaktı. Bakırköy' deki mekanların fiyatları benim için idealdi mesela standart menü için 270 kişilik 2.600 demişsin. hemen hemen çoğu o şekilde mi ?

Merhaba, çok teşekkür ederim gerçi iş hayatından başımı kaldırıp evimin keyfini henüz tam anlamıyla sürmek kısmet olmadı ama olsun :KK51:

Çoğu derken? Diğer menüler daha yüksek tabi ki hatta tam hatırlayamıyorum ama sanırım peşin ödeme de bir miktar indirimleri de oluyor. Yalnız biz çok memnun kaldık hatta düğünümden çok herkes kına mı konuşuyor organizayonu çok güzeldi..

Merhaba, çok teşekkür ederim gerçi iş hayatından başımı kaldırıp evimin keyfini henüz tam anlamıyla sürmek kısmet olmadı ama olsun :KK51:

Çoğu derken? Diğer menüler daha yüksek tabi ki hatta tam hatırlayamıyorum ama sanırım peşin ödeme de bir miktar indirimleri de oluyor. Yalnız biz çok memnun kaldık hatta düğünümden çok herkes kına mı konuşuyor organizayonu çok güzeldi..
Teşekkür ederim canım:KK200:

X