Doğuma Hazırlık Yeni bebiş - yeni çeyiz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Çok teşekkür ederim yorumunuz için.
Allah herkese (tüm bebek bekleyenlere) hayırlı doğumlar nasib etsin inşallah.
Bunlar hep tatlı heyecanlar... :KK36:
Hala inanamıyorum zaman nasıl geçiyor 8 haftam kalmış hayırlısı ile...
Daha kendime lohusa pijaması vs. alamadım malesef. Onu da almak gerek bir ara... :-)
Amin cnm insaAllah :).
Lohusa sepeti var cnm nette biraraa bak istersen guzel seyler var...bana kalirsa en guzeli gorup almak daha guzel:super:

Allah annelerimiz başımızdan eksik etmesin. Benimkide tutturdu yaptı sağolsun.
İlk kızım yaz bebeğiydi ama hep önden gittiği için çoğu şeyi pek giymedi ben pek bişey almadım ama insan dayanamıyor gerçekten..
Bir yatak yada beşik almam lazım ama onada karar veremedim ablamız vermiyor park yatağını 
Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Kesinlikle öyle, annelerimiz sağolsun.
Amin inşallah cumlesinin evladını.... :KK36:

Lohusa sepeti var cnm nette biraraa bak istersen guzel seyler var...bana kalirsa en guzeli gorup almak daha guzel:super:

Boyner'in web sitesinde bir tane lohusa pijaması buldum, onu aldım.
1 tane yeterli zaten, önceden de kalma 1 tane vardı onu da yedek olarak kullanırım diye düşündüm.
Zaten çok uzun soluklu giyilmiyor, eskitememiştim bile...

Ama dediğine de bir göz atacağım muhakkak.
Teşekkür ederim tavsiyen için. :KK36:

Baktım canım, çok güzel şeyler var gerçekten ama pijamalar çok pahalı geldi bana.
Artık iç çamaşırı mağazalarında bile çok güzel ve fiyatı daha uygun ürünler var.
Ben İstanbul'da yaşıyorum. Bazen Kadir Has'a gittiğim oluyor (bahçelievlerde) yolum düşünce.
Orada bile çok güzel bir mağaza vardı ama hiç fiyatlarına girip bakmadım.
Bir ara lohusa terliği ve tacı için gideyim diyorum yolum düşünce.

Ben bunu aldım internetten, indirimim vardı boşa gitmesin dedim :-)

1_6043837.jpg

Baktım canım, çok güzel şeyler var gerçekten ama pijamalar çok pahalı geldi bana.
Artık iç çamaşırı mağazalarında bile çok güzel ve fiyatı daha uygun ürünler var.
Ben İstanbul'da yaşıyorum. Bazen Kadir Has'a gittiğim oluyor (bahçelievlerde) yolum düşünce.
Orada bile çok güzel bir mağaza vardı ama hiç fiyatlarına girip bakmadım.
Bir ara lohusa terliği ve tacı için gideyim diyorum yolum düşünce.

Ben bunu aldım internetten, indirimim vardı boşa gitmesin dedim :-)

1_6043837.jpg
Cnm cok guzel saglikla giy insaAllah :) ben urfadayim burda hep pahali guzel seyler:) bencede yeterli tac ve terlik Le tamamla

Cnm cok guzel saglikla giy insaAllah :) ben urfadayim burda hep pahali guzel seyler:) bencede yeterli tac ve terlik Le tamamla

Evet sanırım öyle yapacağım.
Teşekkür ederim, hayırlısı bakalım.
Az kaldı zaten kısmetse, tek eksiğim bunlardı diyebilirim. :-)

Heycanli bekleyiss:KK200:

Evet... :KK200:
Hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah. :dua:
Gerçekten çok heyecanlı...

O kadar garip birşey ki, insan ikinci hamileliğinde daha çok anlıyor birşeyleri.
Daha da meraklı oluyor bu sefer.
Tabii diğer oğlumun nasıl davranacağı, nasıl karşılayacağı vs. gibi durumlarda ayrı bir merak konusu.
:-):KK36:

Evet... :KK200:
Hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah. :dua:
Gerçekten çok heyecanlı...

O kadar garip birşey ki, insan ikinci hamileliğinde daha çok anlıyor birşeyleri.
Daha da meraklı oluyor bu sefer.
Tabii diğer oğlumun nasıl davranacağı, nasıl karşılayacağı vs. gibi durumlarda ayrı bir merak konusu.
:-):KK36:
InsaAllah oglunda cabuk alisir. .benimki buyuktu ilk basta cok sevindi daha sonra yavas yavas kiskanmalar oldu ama atlatdik cok sukur :)

X