Snug piercing acıtır mı?

İyi akşamlar ablalarım, teyzelerim. 14 yaşındayım ve snug piercing deldirmeyi düşünüyorum. Aranızda deldiren var mı ve çok acıtır mı?

Herkesin acı eşiği birbirinden farklı, başkası çok acı hissetmese de siz hissedebilirsiniz. Ailenizin bu konuda onayı var mı ? 18 yaşın altındaki bireyler sadece ebeveynleri eşliğinde piercing yaptırabilirler.

Yüz de olmadıkça sorun çıkarmıyorlar.

Snug piercing kulak kepçenizin ortasındaki kıkırdak üzerinde yer alacak; gayet görünür bir yer. Bir diğer sakıncası ise bedensel gelişiminiz tamamlanmadan, büyüme süreciniz bitmeden kıkırdağınızı deldirmenizin olumsuz sonuçları olup olmayacağının bilinmemesi.

Snug piercing kulak kepçenizin ortasındaki kıkırdak üzerinde yer alacak; gayet görünür bir yer. Bir diğer sakıncası ise bedensel gelişiminiz tamamlanmadan, büyüme süreciniz bitmeden kıkırdağınızı deldirmenizin olumsuz sonuçları olup olmayacağının bilinmemesi.
Saçımdan dolayı gözükceğini zannetmiyorum. Kulaktaki piercing ve küpelere birşey demiyorlar. Ne gibi bir sonuç olur?

Saçımdan dolayı gözükceğini zannetmiyorum. Kulaktaki piercing ve küpelere birşey demiyorlar. Ne gibi bir sonuç olur?

Büyüme çağındasınız. Doktorlar acil olmayan cerrahi operasyonları dahi operasyon türüne bağlı olarak bazı vakalarda 18 yaşına, bazı vakalarda ise 21 yaşına kadar erteliyorlar. Büyüme durduktan sonra operasyon yapılıyor.

X