Soan Suyu Diyeti ve Deneyimlerimiz

merhaba ..
ben de soğan suyunu çocuk olsun diye kullanıyorum.iltihap varsa atıyomuşsun bu karışımla..

bir ay oldu kullanmaya başlayalı.şimdilik 4 kilo oldu verdiğim.yavaş yavaş gidiyor.4 kilo daha verirsem doğum öncesi kiloma dönmüş olucam.çok seviniyorum yaa)))bide şunu farkettim,sıcak içince işe yaramıyor.ılık içiyorum.

benimde suanda 70 kiloyum on kilo fazlam var fakat veremiyorum sogan suyu midene zarar vermedimi cok merak ettim ben onu asla deneyemem midemi kesin bozar (midemde herhangi bir sorun yok ama kullanirsam herhalde cok kotu bozarim :1rolleyes:)iyi cesaret istedigin kiloya kavumani dilerim

meraba canım sogan suyu ıcerek 4 kılo verdım demıssın tebrık ederım ama kac gun aray la kullandın cevap verırsen sevınırım :uhm::uhm:

canikler bende sogan suyunu hem iltihaplar icin hemde kilo icin denemistim ve haftada 2,5 kilo verdim hemde idrar yolu enfeksiyonum vardi gecti ben 15 gün sadece sabah ac karnina ictim ama yine baslamayi düsünüyorum

arkadaşlar ben de diyet grubuna yeni takılmaya başladım benim ilgi alanım daha çok doğum sonrası annelerin sorunlarıydı, malum 7 aylık bebeğim var, 54 kilo ile hamile kaldım, 74 lr doğurdum, şu ana kadar emzirdiğim için sadece 5 kilo gitti 62 kg yim hala 7 kg fazlam var sinir oluyorum boyum 1,65 ama kilom orantılı olmadığı için belden yukarısı gayet iyi ama basen kalça baldır bütün kilo orada o yüzden o kısımlar aynı mayalı hamur gibi duruyo soğan suyuna yarın başlıyorum 1,5 ay içinde bakalım fark edecek mi 1 temmuza kadar deneyecem sonuç alırsam bayıla bayıla yazarım buradan...

dikkat ediyorumda zayıflamak için ağızdan alınan doğal ürünlerin hepsinin tadı iğrenç olmak zorunda mı? senağlama

hem yerken yada içerken zevk alınan ( çikolata gibi delikafadulden ) bi tarif yok mu

ben soydum valla bilmiyorum olmazsa öyle yaparım yarın tadı iyiydi ya yeni mahsul soğan çıktı ya taptaze beyaz beyaz onla yaptım zaten o soğan normalde de pek kokmuyo hiç koku yoktu sadece ılık limonlu su gibi bişeydi içimi rahat bence kıştansa şu mevsim daha avantajlı bu açıdan

ben de deneyeceğim valla...20 kilo vermem lazım zaten hamile kalmadan kiloluydum doğumdan sonra da yedikçe yedim şu iştahımı bir türlü durduramıyorum inşallah gerçekten iştah kesiyordur...

benim midemde hassas canım ama yemediğim için,yani zarından dolayı,bi sıkıntı yaşamadım.bide ılık içmemden dolayı belki dokunmadı.

düzenli kullanamadım.regli döneminde kestim.bazende çok bağırsak hareketim oldu ara verdim.ama devam edicem.bazen sabah akşam içtim,bazende sadece sabah.içemediğim günlerde oldu ama kesmedim.kesinlikle işe yarıyor.yeşil çayda içiyorum.genelde onuda yemeklerden sonra içtim.:lepi:

bu soğan suyunu 3 sene önce denemiştim 2 ayda 8 kilo vermiştim ama midemi bozdu diye bıraktım şuan 2 aydır yediklerime dikkat ediyorum ve günde 2 saat spor yapıyorum vere vere 3 kilo verdim:1no2:
tekrar soğan suyuna başlamak istiyorum ama ya midemi bozarsa diye korkuyorum

ya arkadaşlar bnm denemedim diyet kalmadı artık kafayı yicem şuanda diyetteyim bide şu lahana hapını kullanıyorum bide bunu deneyim barii tşkrler

arkadaşlar bu gün soğan suyunda 4. günüm ve günde 3e çıkardım yeni mahsül soğan alıyorum tazesinden koku yok, tadı da öyle baskın değil sonrun yok yani ama bu diyeti uygulamış olanlara soruyorum acaba, o ağırlık kayıpları su kaynı olabilir mi gerçekten kilo gidiyor mu yoksa su mu atıyoruz ???

merab acanım sogan suyunu ne kadr surede kullandın 2 ayda sureklı tukettınmı yoksa ara verdınmı cevaplarsan sevınırım

merab acanım sogan suyunu ne kadr surede kullandın 2 ayda sureklı tukettınmı yoksa ara verdınmı cevaplarsan sevınırım

canım 2 büyük soğan 4 bardak su kaynayınca 2 bardağa düşüyor sabah aç karna 1 bardak içine yarım limon sıktım içtim öğlende kalan 1 bardağı aynı şekilde içtim hergün 1 saat spor yaptım 2 ay boyunca hiç ara vermedim ne spora nede soğana:)) 2 ayda 8 kilo gitti bıraktığımda da hemen geri kilo almadım 1 sene korudum kilomu ama işte midede sorun olunca bıraktım yoksa daha devam ederdim :))) şimdi başlamak istiyorum ama cesaretim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…