Sogan kuru bal tarcin corekotu otu we testere disli aslan pencesi

Şöyle bi durum da wR kuzum bnm prolaktin sabit değil bi genelde düşük arada çıkıyor 5 sefer ardı ardına olctrdum bi düşük bi yuksek bi düşük bi yuksek seklinde
Ozaman önce soğan kürnü yap iç kuzum yumurtlama gününü değerlendirecn zamn 2 3 gün kala aslan pençesini de bu zamanlarda kullan dediğim gibi yakıyı da unutma sakın

Valla görünürde hiçbir sikinti yok kuzum tahliller falan temiz ama bende yumurtlamami olmuyor ne ondan şüphe ediyorum ne akintim oluyor nede agri yada benmi farketmiyorum kafam çok karışık bu konuda :KK64:

Ozaman önce soğan kürnü yap iç kuzum yumurtlama gününü değerlendirecn zamn 2 3 gün kala aslan pençesini de bu zamanlarda kullan dediğim gibi yakıyı da unutma sakın
Çok sağol Cano Bn de böle düşündüm sende diince içime sindi öpüyorum kuzu seni

Canim yapıldı tahlillerde sıkıntı yok bi ara prolaktinim yüksekti yemiyimmi inciri
Bak önce aslan pencesini ic. Prolaktin düzelirse tamamen inciri her aksam 2 tanesini 2ye bölüp hakiki zeytinyaga koy ertesi günde ye. Ama benim favorim prolaktin düsünce bal cörekotu. Ama kafana fazla takma

Su anda prolaktin problemim yok canim birkaç ay önce çıkmıştı o zaman bu kuru deniyim ben

X