Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

bircan canım bende öyle duydum valla içelimde nasıl olursa olsun ya şifa..

Gögüslerde nasıl br değişiklik yoksa hamişmisin canım inşallah..

SOĞAN SUYUNU DENEYENLER
-AllaH YardımcımıZ OlsuN-

Adet TarihiKür.Baş.Tar.
YADEL:::::::::::::::::: ::::::::::::::
CANGEMA:::::::::::: 05 Aralık::::::::::::::15 Kasım
CEYLAN ::::::::::::::: 06 Aralık::::::::::::::13 Kasım
YASGOM:::::::::::::::14 Aralık:::::::::::::::
OZBICAN7::::::::::::: 08 Aralık:::::::::::::::
SERİFE80:::::::::::::: :::::::::::::::
BİRCAN :::::::::::::::: 12 Aralık::::::::::::::::
UMUTLU99::::::::::::: ::::::::::::::::
ARZUHALİM::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::16 Kasım
BAYTAR:::::::::::::::: ::::::::::::::::
SUNNES:::::::::::::::: ::::::::::::::::
zynp.ZEYNEP:::::::: 06 Aralık:::::::::::::: 16 Kasım
HATİCE27 ::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::18 Kasım
Fakelove:::::::::::::::: 09 Aralık:::::::::::::
YAPRAKK::::::::::::: 12 Aralık:::::::::::::
BİNBİRGECE::::::::: 10 Aralık:::::::::::::
Selected_79::::::::::: 10 Aralık ::::::::::::::::18 Kasım
d.e.s.i.r.e::::::::::::::: 12 Aralık:::::::::::::

HEPİMİZE BAŞARILAR....
Arkadaslar adet tarıhlerınızı ve Başladığınız tarihi belirtirseniz ıyı olur Hepınıze Teşekkürler
ALLAH yolumuzu acık etsın AmiN

Liste aldı başını gidiyor hadi hamişler çıksın artık aramızda ALLAHın izniyle..

kızlar benim akıntılarım koyu renk oldular.. daha önceleri şefaftı.. karın ağrım azaldı ama hala göğüslerim büyük vede dokunulmuyo...

hamilemisin selected inşallah
benim soğan kürüm yarın bitmesi gerekiyor ama yanlış soğan kullandığım için 2 gün daha kullanacağım

hamilemisin selected inşallah
benim soğan kürüm yarın bitmesi gerekiyor ama yanlış soğan kullandığım için 2 gün daha kullanacağım

hayır canım keşkeeeeeeeeeeeee
aşılama sonrası 2kistim oldu şimdi doğum kontrol hapı kullanıyorum. yumrtlama dönemimde olduğumdan akıntım geliyor ama normalden çok farklı. koyu kahverengi bazende koyu yeşil gibi. soğandan sanıyom. inşlh geçiyodur. içeri akıcağına dışarı akıyo diyorum kendimce..

allah mı söyletti seni ne.. kısmetse bidahaki aya inşlh

aşılama sonrası 2kistim oldu şimdi doğum kontrol hapı kullanıyorum. yumrtlama dönemimde olduğumdan akıntım geliyor ama normalden çok farklı. koyu kahverengi bazende koyu yeşil gibi. soğandan sanıyom. inşlh geçiyodur. içeri akıcağına dışarı akıyo diyorum kendimce..

canım koyu kahverengiyse gözün aydın kistlerden kurtuluyosundıurrrrrrrr

arkadaşlar benimde soğan suyunda son günüm bugün akıntılarım çok koyu benimde baya bi geliyo bakalım hayırlısı.

doğum kontrol hapı kullandığın zaman yumurtlama olmaz.doğum kontrol hapının özelliği budur zaten yumurtalıkları baskılayıp yumurta oluşumunu durdurmak.senin akıntın,soğan küründendir.

canım senin aşılamada hiçmi yumurtan çatlamadı bide aşılamada yumurta geiştirmek için hangi ialacı kullandın

soğan kürünü fazla kullanmadım en fazla 5gün ama devamlı aynı saatte içmeye özen gösterdim. ilaçlarımdada bu konuda özenliyimdir.

beydam cım galiba küründe etkisi var haplarla karışıncamıdır bilmem epey karın ağrısı yaptı diye bıraktım. ama günlerdir karın ağrım devam ediyo. böyle sanki heran adet olacakmışım gibi ağrım var vede akıntılarım beni korkutmaya başladı. günde 2-3 kez bazen daha fazla sanki kanmış gibi geliyo. hani edet yeni başladığında gelirya o miktarda. ama belli yani adet değil, bu akıntı, rengi koyu kahverengi. dr umada ulaşamıyorum sorayım. korkmaya başladım acaba normalmi bu yaa offff... ne zor şeyler bunlar.. bu konuda fazla bilgimde yok.. insan yaşadıkça duydukça öğreniyo..

fakelove cim benim aşılamada 2 yumurtam gelişti. gonal-f iğnelerinden karnıma vurdum.(bu iğneleri bu 3.kullanışım daha önceki 2ay sadece iğne ve hap+doğal yolla denedik)aşılama sonrası progestron hapı kullandım sabah akşam.. sonra kontrolde kistim olduğunu gördü. kantesti yapılmadı(benim de istemek aklıma gelmedi üzüntüden, eve gelince dank etti) dra sorduğumda neden kist oldu yumurtam çatlamamışmı diye"hayır senin yumurtan çatlamıştı" dedi. bende pek anlamadım doğrusu:uhm:

Son düzenleme:
soğan kürünü fazla kullanmadım en fazla 5gün ama devamlı aynı saatte içmeye özen gösterdim. ilaçlarımdada bu konuda özenliyimdir.

beydam cım galiba küründe etkisi var haplarla karışıncamıdır bilmem epey karın ağrısı yaptı diye bıraktım. ama günlerdir karın ağrım devam ediyo. böyle sanki heran adet olacakmışım gibi ağrım var vede akıntılarım beni korkutmaya başladı. günde 2-3 kez bazen daha fazla sanki kanmış gibi geliyo. hani edet yeni başladığında gelirya o miktarda. ama belli yani adet değil, bu akıntı, rengi koyu kahverengi. dr umada ulaşamıyorum sorayım. korkmaya başladım acaba normalmi bu yaa offff... ne zor şeyler bunlar.. bu konuda fazla bilgimde yok.. insan yaşadıkça duydukça öğreniyo..

fakelove cim benim aşılamada 2 yumurtam gelişti. gonal-f iğnelerinden karnıma vurdum.(bu iğneleri bu 3.kullanışım daha önceki 2ay sadece iğne ve hap+doğal yolla denedik)aşılama sonrası progestron hapı kullandım sabah akşam.. sonra kontrolde kistim olduğunu gördü. kantesti yapılmadı(benim de istemek aklıma gelmedi üzüntüden, eve gelince dank etti) dra sorduğumda neden kist oldu yumurtam çatlamamışmı diye"hayır senin yumurtan çatlamıştı" dedi. bende pek anlamadım doğrusu:uhm:

Canım benim acaba hamişmisin?Ben taktım aramızdanbirini hamiş yapacağım bişeyi 40 defa dersen olurmuşkaydirigubbakcemile3bende bugün itibariyle bitirdim soğan kürünü Adetimde yaklaşıyor nasip herşey Allah hepimize o duyguyu yaşatsın
:CüvCüv::CüvCüv:

soğan kürü kist söktürücü ise yumurta gelişiminide olumsuz etkiliyor olabilir yani soğan kürü uyguladığınız ay hamilelik şansı olmaz diye düşünüyorum.saraçoğlu kürlerinde zaten önce soğan kürü ile rahim temizleniyor sonra incir kürü ile yumurtlama arttırılıyor, yani iki kür birlikte kullanılmıyor sanırım.bu mantıka düşünürsen soğan kürü için uygun kullanma zamanı yumurtlamadan sonra yani adetin 15.günü falan adet olana kadar içiliyor adet olduktan sonra incir kürü başlıyor.kızlar ben böyle anladım ama doğrusunu bilen varsa bu konuya açıklık getirebilir mi?

Pelincim doğru anlamışsın geçmiş sayfalarda özellikle de belirttim ikisi peşpeşe başlayan arkadaşlarımız var ..Çoğumuzda kisti olup temizlenmesi için
hatta incir kürü yaparken içine 1 havuçta atarsan daha çok etkili oluyormuş..

X