Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

Hadi inşallah bakalım. Kistten kurtulduğun haberi ile gelirsin umarım....:Saruboceq:

kızlar size ilginc bırsey dicem, gun gece regl oldum, 14-15 yıldır belki de ilk kez agrı kesici kullanmadım. Benim agrılarım oyle boyle olmaz cunku, isten izin alıp eve gidecek kadar yogun agrılarım olur,3--4 tane hap ıcmeden de gecmesı mumkun degıl.
Ama bu ay ılac almadım. Bacaklarımda cok hafıf bır agrı var o da ara ara sureklı degil, cok spor yaparsınızda kaslarınız agrır ya o tarz, yanı ılac almadan suan ısteyım ve calısabılıyorum.
Galıba bunu sogan suyuna borcluyum.onumuzdekı ay da 10 gunluk kuru yapıp sonra ıncıre gecıcem. Inanarak ıcın, her ıcısınızde şifa olsun kist gitsin yerine bebek gelsin diyin :)

kızlar size ilginc bırsey dicem, gun gece regl oldum, 14-15 yıldır belki de ilk kez agrı kesici kullanmadım. Benim agrılarım oyle boyle olmaz cunku, isten izin alıp eve gidecek kadar yogun agrılarım olur,3--4 tane hap ıcmeden de gecmesı mumkun degıl.
Ama bu ay ılac almadım. Bacaklarımda cok hafıf bır agrı var o da ara ara sureklı degil, cok spor yaparsınızda kaslarınız agrır ya o tarz, yanı ılac almadan suan ısteyım ve calısabılıyorum.
Galıba bunu sogan suyuna borcluyum.onumuzdekı ay da 10 gunluk kuru yapıp sonra ıncıre gecıcem. Inanarak ıcın, her ıcısınızde şifa olsun kist gitsin yerine bebek gelsin diyin :)

arkadasim olumlu gelismelerine cok sevindim, umarim bebislerimizde tez zamanda hayirlisiyla gelirler, sevgiler

ne güzel yaa olumlu gelişmelerinizi okuyunca seviniyorum. ınşallah tüm deneyenlere umut olur yazdıklarınız.

bende hala bı gelısme yok :)

Lenacım bende normalde çok şiddetli ağrılrla adet olurdum
hatta bir hafta öncesinden tüm belirtiler başlardı
İlk 2 gün ve adetten önceki gün geberirdim artık
Fakat son 3 ay içinde bunun ilk iki ayı hiç sancısız oldum
lekelenme ile başladı çamurumsu hale döndü sonra adet oldum
Meğer ben hormonları sapıtırmışım stresten o iki ay
Sonra adete 15 gün kala soğan suyuna başladım ve bir hafta sonra hasta oldum
yani daha bir haftm vardı
fakat o adetimde çok hafif sancılı geçti
Sanırım bu sefer soğan suyundan dı

bende bugün başldım soğan kürüne inşallah myomlardan ve kistlerden kurtulurum :Saruboceq:

arkadaşlar benim de bugün soğan kürüne başlayalı 3 gün oldu...yalnız ben çalıştığım için akşam yapıyorum yarısını akşam kalan yarısını da sabah evden çıkmadan içiyorum...yani sabah akşam taze olarak yapamıyorum bir de öğlen işten eve gelemediğim için öğle değil sabah içebiliyorum...sizce faydasını görebilir miyim...illa taze mi yapmak gerekir acaba?

Evet canm taze yapman gerekıyor cunkı amac ılık ıcmek sogugun bı faydası yok bosun aıcme bnce
aksam yap bıde gece yatarken yap ...

arkadaşlar benim de bugün soğan kürüne başlayalı 3 gün oldu...yalnız ben çalıştığım için akşam yapıyorum yarısını akşam kalan yarısını da sabah evden çıkmadan içiyorum...yani sabah akşam taze olarak yapamıyorum bir de öğlen işten eve gelemediğim için öğle değil sabah içebiliyorum...sizce faydasını görebilir miyim...illa taze mi yapmak gerekir acaba?

Ewt canım saraçoğlu illa ki taze diyor
Hele beklemiş olanın su dan farkı yok diyor
Sadece çalışanlar için akşam gelirgelmez yapın ve için (sabah ki öğün için)
Gece yatarken de tekrar yapın ve için dedi(akşamki öğün için)
Yalnız arasında en az dört- altı saat olsun dedi

Evet canm taze yapman gerekıyor cunkı amac ılık ıcmek sogugun bı faydası yok bosun aıcme bnce
aksam yap bıde gece yatarken yap ...

Ewt canım saraçoğlu illa ki taze diyor
Hele beklemiş olanın su dan farkı yok diyor
Sadece çalışanlar için akşam gelirgelmez yapın ve için (sabah ki öğün için)
Gece yatarken de tekrar yapın ve için dedi(akşamki öğün için)
Yalnız arasında en az dört- altı saat olsun dedi

canlarım çok teşekkür ederim cevaplarınız için iyiki sormuşum benim de kafamı kurcalıyordu en azından daha başında sayılırım bundan sonra akşam gece yaparım çok sağolun tekrar arkadaşlar...inşallah rabbimin izniyle hepimiz mucizelerimize kavuşuruz...

merhaba iyi geceler arkadaşlar
ben 5 aydır bebiş için bekliyorum ama nedense 3 aydır 1 ay arayla kistim tekrarlıyor gecikmelerimi ben hamişlik için düşünürken testlerim negatif çıkıyor bi öğreniyorumki kistim tekrarlamış.

ben 14 ekimde regl olmalıydım olmadım soğan kürüne ne zaman başlamalıyım adetim olup bittikten sonra mı yoksa ben küre başlıcam biitince regl olmamı mı sağlıcak? bana yardımcı olabilir misiniz?

merhaba iyi geceler arkadaşlar
ben 5 aydır bebiş için bekliyorum ama nedense 3 aydır 1 ay arayla kistim tekrarlıyor gecikmelerimi ben hamişlik için düşünürken testlerim negatif çıkıyor bi öğreniyorumki kistim tekrarlamış.

ben 14 ekimde regl olmalıydım olmadım soğan kürüne ne zaman başlamalıyım adetim olup bittikten sonra mı yoksa ben küre başlıcam biitince regl olmamı mı sağlıcak? bana yardımcı olabilir misiniz?

Adetin bittikten 7 ile 10 gün sonra başlanmalı
Yni bir sonraki adetine 15 gün kala bşlamalı bitirince adet olmalısın
saraçoğlunun sitesinde sss kısmında bulabilirsin cevaplardan

kızlar bende denemek istiyorum kıst ve miyom var inşallah işe yarar

allah yardımcımız olsun

36. gunumdeyım bende hala bısey yok. dun azıcık bı umut kalmıstı içimde ha bugün ha yarın diyerekten ama artık bu kürün bende hiiç işe yaramadığını düşünmeye başladım :KK43:

Acaba maıl atıp soğan kurunu 15 gun uyguladıgımı ama hiç bi değişikliğin olmadığını ve sitesinde bi ürün var pcos için 137 tl onu sipariş vermek istediğimi mi söylesem. Aranızda sitesinde bahsettiği bu ürünü kullanan var mı?

36. gunumdeyım bende hala bısey yok. dun azıcık bı umut kalmıstı içimde ha bugün ha yarın diyerekten ama artık bu kürün bende hiiç işe yaramadığını düşünmeye başladım :KK43:

Canım hamile olma ihtimalini düşündün mü hiç??
Yani test yaptın mı??fisfisfis

Acaba maıl atıp soğan kurunu 15 gun uyguladıgımı ama hiç bi değişikliğin olmadığını ve sitesinde bi ürün var pcos için 137 tl onu sipariş vermek istediğimi mi söylesem. Aranızda sitesinde bahsettiği bu ürünü kullanan var mı?

benilcim canım sen sahiden hamilelik testi yaptın mı? eğer yaptıysan sonuç negatifse moralini bozma lütfen yaa. o kürü ben de 2 gün önce sipariş verdim. 7 gün içinde ulaşacak diye mail geldi. ama canım ben soğanın faydasını gördüğüm için aldım bunu. yani bana soğan kürü güven verdi açıkçası. şimdi sana al demeye dilim varmıyor. bu sefer hem parandan hem umudundan gidebilir çünkü. etkileniyorsun canım çünkü karamsarlık yapıyorsun.beni de üzüyorsun, bu ay olmadı diye bir dahaki ay olmayacak diye bir kural yok. biliyorsun bu 4-5 aylık bir kür. her bünyede farklı. sen mail at sor bakalım ne diyecekler, sonra içinden ne geçiyorsa onu yap canım ama lütfen moralini yüksek tut..

Kizlar bende bu sogan kürü ise yaradi diyordum ilk kullandigimdada yaradi zaten regl 28. günümde gelmisti cok sevindim.Sonra 2. regl den 10 gün önce bi 5 gün daha sogan kürü yaptim. Ama bu regl gene gec kaldi.Neden böle oluyor anlamiyorum üstelik ya mantarim var ya idrar yolu iltihabim iyi degil durumu sanki yarik yarik olmus o bölgem doktora gitmem gerek ama yurtdisindayim ve bunu anlatacak yabanci dilim yok okdar yeterli degil. Kizlar neden böle oldu bu sogan kürünü her ay uygulasak bisey olurmu. Sanirim bana 5 gün az geldi 2. kullanmamda.

kızlar merhaba, aranıza yeni katıldım. okuyodum sürekli dayanamadım sonunda yerimseniben burdayım. bende 15 aylık evliyim pko var bende de, ilac kullanmadan adet olmuyorum ama artık ilacı bıraktım cünkü bi bebegimiz olsun istiyorum. 3gündür sogan kürünü uyguluyorumda sadece akşamları acaba sizce faydası olmaz mı günde 1 kez uygularsak ??

kızlar merhaba, aranıza yeni katıldım. okuyodum sürekli dayanamadım sonunda yerimseniben burdayım. bende 15 aylık evliyim pko var bende de, ilac kullanmadan adet olmuyorum ama artık ilacı bıraktım cünkü bi bebegimiz olsun istiyorum. 3gündür sogan kürünü uyguluyorumda sadece akşamları acaba sizce faydası olmaz mı günde 1 kez uygularsak ??

bence gunde 1 kere yeterli olsaydi gunde 1 kere denirdi, bence kurleri tam uygulamak gerekiyor, ben ilk once sogan kurunu uyguladim, sonrada 21 gun boyunca incir kurunu kullandim yarin sonkaydirigubbakcemile3 ama 7 gun aradan sonra tekrar 21 gun var.... bence faydasini gormek istiyorsan tam uygulmaya calis, sevgiler

Kizlar bende bu sogan kürü ise yaradi diyordum ilk kullandigimdada yaradi zaten regl 28. günümde gelmisti cok sevindim.Sonra 2. regl den 10 gün önce bi 5 gün daha sogan kürü yaptim. Ama bu regl gene gec kaldi.Neden böle oluyor anlamiyorum üstelik ya mantarim var ya idrar yolu iltihabim iyi degil durumu sanki yarik yarik olmus o bölgem doktora gitmem gerek ama yurtdisindayim ve bunu anlatacak yabanci dilim yok okdar yeterli degil. Kizlar neden böle oldu bu sogan kürünü her ay uygulasak bisey olurmu. Sanirim bana 5 gün az geldi 2. kullanmamda.

zaten ikinci kullanimda 5 gun degil 10 gun kullanmak gerekiyor diye biliyorum, 4-5 aynen devam edeceksiniz

X