Soğan Kürü ile Pco’dan kurtulan var mı? (Polikistik Overyum Sendromu)

neslihanglsoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2015
31
4
28
Polikistik overyum sendromum var ve tüm semptomlarını gösteriyorum. Akne,kilo, saç dökülmesi gibi. Soğan kürü %99 iyileşme sağlıyor diyorlar. Deneyip iyileşen var mı? Varsa nasıl uyguladı herkes farklı bir şey söylemiş çünkü. Saraçoğlu altı ayda bir adet bitiminden iki gün sonra 15 gün boyunca günde iki defa içilecek diyor.

Nasıl peki faydasını görebildiniz mi? İyileşme oldu mu? Siz ne için kullandınız
Ben bebek icin kullandim canim.o ayda hamile kaldim.tam nasil yaziyodusa oyle yaptim 4 de boldum.1 bucuk bardak su kaynadiktan sonra agzi kapali 5 dakika kaynatdim ne az ne cok 5 dakika.iliktan biraz sicak icdim sabah aksam.siz ne icim kullanmak istiyorsunuz?bebekse insallah olur.

Ben bebek icin kullandim canim.o ayda hamile kaldim.tam nasil yaziyodusa oyle yaptim 4 de boldum.1 bucuk bardak su kaynadiktan sonra agzi kapali 5 dakika kaynatdim ne az ne cok 5 dakika.iliktan biraz sicak icdim sabah aksam.siz ne icim kullanmak istiyorsunuz?bebekse insallah olur.
Çok teşekkürler canım. Senin adına çok sevindim ☺️ Bende polikistik overyum sendromu var ve tüm semptomlarını gösteriyorum. Özellikle gitmeyen bu sivilceler tam bir baş belası oldu benim için :KK43:

Saglicakla kucaginiza alin insallah aç tok farkedermi kac gun ictiniz bende bu ay klomen yerine sogan suyu baslicam

X