sogan kürü kullananlar

Selam kızlar.. Ben çocuk istiyorum ve bunun için 15 gün soğan kürü uyguladm. Adetim 2 gün gecikti. Test yaptım bugün sonuç negatif. Sizce ne yapmalıyımm benle aynı durumu yaşayan var mıı

Selam kızlar.. Ben çocuk istiyorum ve bunun için 15 gün soğan kürü uyguladm. Adetim 2 gün gecikti. Test yaptım bugün sonuç negatif. Sizce ne yapmalıyımm benle aynı durumu yaşayan var mıı
Selam canım bende kullandım soğan kürünü, dün adet olmam gerekti ama olmadım. Test yapmadım beklemeyi düşünüyorum. Sende belirtiler var mı?

Ben adet oldum malesef.yeni bitti adetim işte. Bakalım bu ay beklenti içerisini gircem yine. Hayırlısı olsun

Meryem suresi dua zincirimize katılmak isteyen hamile veya hamile olmak isteyenler beni etiketleyebilir arkadaşlar

Anladım canım, hayırlısı, zamanı gelmemiş demek. Beim 2 gün gecikti bakalım, hayırlısı

Mrb.. soğan kürüylemi hamile kaldınız?

Merhaba sevgili dostlar , uzun zamandır yazmıyorum , bir selam vereyim istedim , nasılsınız

Ben sercem kizlar nasilsiniz benim hamd olsun 2 cocugum bir oglum.ibrahimim bir kizim leylanim var simdi 3 cunu istiyorum olmuyor insallah hayirlisiyla olur Allahinda izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…