Soğan kürü mucizesi

Arkadaşlar ben bu ay soğan kürü yaptım. 15 gün boyunca hiç pes etmeden içtim. Alıştıkça ve onun vücuduma sıhhat verdiğini düşündükçe daha hevesle içtim. Ve hamileyim. 7 aydır istiyorduk. Onun öncesinde dış gebelik geçirdim hastanede yattım 12 gün boyunca. Kendimi toparlayınca rahimde perde ameliyatı oldum. Hatta başka bir ameliyat daha olmam gerekirken vazgeçtim. Rabbime şükürler olsun. Sakın Allah'tan ümit kesmeyin. Bu imtihanı yaşayan bilir. Herkes mutlaka denesin. İletişime geçmek isteyen varsa yazsın. Elimden geldiğince tecrübelerime ilgili destek olmak istiyorum.
Ne güzel hayırlı uğurlu olsun 🥰 belirtiler neydi

Arkadaşlar ben bu ay soğan kürü yaptım. 15 gün boyunca hiç pes etmeden içtim. Alıştıkça ve onun vücuduma sıhhat verdiğini düşündükçe daha hevesle içtim. Ve hamileyim. 7 aydır istiyorduk. Onun öncesinde dış gebelik geçirdim hastanede yattım 12 gün boyunca. Kendimi toparlayınca rahimde perde ameliyatı oldum. Hatta başka bir ameliyat daha olmam gerekirken vazgeçtim. Rabbime şükürler olsun. Sakın Allah'tan ümit kesmeyin. Bu imtihanı yaşayan bilir. Herkes mutlaka denesin. İletişime geçmek isteyen varsa yazsın. Elimden geldiğince tecrübelerime ilgili destek olmak istiyorum.
O kadar sevindim ki adınıza. Bizim de 8 aydır olumsuz. Ben de bu ay başladım bu küre. Umarım bende de, isteyen herkeste de işe yarar. Allah sağlıkla kucağınıza da almayı nasip etsin 🥰

O kadar sevindim ki adınıza. Bizim de 8 aydır olumsuz. Ben de bu ay başladım bu küre. Umarım bende de, isteyen herkeste de işe yarar. Allah sağlıkla kucağınıza da almayı nasip etsin 🥰
Çok çok teşekkür ederim, tabi bu yolun başlangıcı Rabbim hayırla nasip etsin. İnşallah işe yarar benim gibi birçok fayda gören var. Ben de o mesajlardan güç almıştım. İnşallah Rabbim en kısa zamanda güzel haberler almayı nasip sizlere🤗

Canım benim ilk önce tebrik ederim rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰 ben şuan kürü kullandım 15 gün içtim ve kahverengi akıntı arada lekelenme şeklinde kan geldi sonra onu bitirince içmeyi daha da gelmedi ve adeti bekliyirum ama hala adet olmadım senin nasıl oldu☺️

Canım benim ilk önce tebrik ederim rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰 ben şuan kürü kullandım 15 gün içtim ve kahverengi akıntı arada lekelenme şeklinde kan geldi sonra onu bitirince içmeyi daha da gelmedi ve adeti bekliyirum ama hala adet olmadım senin nasıl oldu☺️
Çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun 💐 🤗 Ben adetim bittikten sonraki gün başladım. Ufak alıntılar oldu. Kan vs olmadı. Eğer o şekilde bir kanama olduysa bu iyi haber rahimdeki oluşumlar temizlenmiştir diye düşünüyorum. İnşallah güzel haberler alırız senden 🤗

Arkadaşlar ben bu ay soğan kürü yaptım. 15 gün boyunca hiç pes etmeden içtim. Alıştıkça ve onun vücuduma sıhhat verdiğini düşündükçe daha hevesle içtim. Ve hamileyim. 7 aydır istiyorduk. Onun öncesinde dış gebelik geçirdim hastanede yattım 12 gün boyunca. Kendimi toparlayınca rahimde perde ameliyatı oldum. Hatta başka bir ameliyat daha olmam gerekirken vazgeçtim. Rabbime şükürler olsun. Sakın Allah'tan ümit kesmeyin. Bu imtihanı yaşayan bilir. Herkes mutlaka denesin. İletişime geçmek isteyen varsa yazsın. Elimden geldiğince tecrübelerime ilgili destek olmak istiyorumHiç
Ne gibi belirtiler yaşadınız kürden sonra kanamanız oldu mu acaba kürü uygularken

Evet benim de başta sarı akıntım oldu ve kürün 4. Gününde kahverengi çikolata gibi bir leke geldi sonra tekrar sarıya döndü bugün 12. Günüm bitti akıntı da azaldı ama adetime 1 hafta var ve bugün sanki adet olacakmışım gibi karnım ağrıdı ve sıtmayla beraber üşüme oldu. Galiba vücut ısısının yükselmesi gerek hamilelik oluştuğunda sizin vücut ısınızda bir değişiklik oldu mu? Kusura bakmayın çok uzun oldu 🙈

X