Gebeliğe Hazırlık Sogan kürü yapanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Lugesya66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2019
16
0
27
Merhaba kizlar,

08 - 15.04 kadar Adet oldum ve ondan önce Sogan kürü yapmistim. Yaklasik 1 veya 1 bucuk haftadir gögüslerim agriyor böyle bir agri hic olmamisti. Karnimin üzerine yatiyorum hep ve ilk defa yatmakta zorlandim cünkü okadar agridi. Bugunden beli hafif pembemsu akinti gidip geliyo sadece silinince. Sogan küründen dolayimi oluyor bunlar? Kizlar sizde böyle bisey yasadinizmi? Endise ediyorum biseylerin yolunda gitmediginden, doktorada gitmek istemiyorum simdilik corona dolayindan :KK43:

Merhabalar diğerlerini bilemiycem ama pembemsi silinince gelen akıntı diyince aklıma kendi yerleşme kanamam geldi böyle olmuştu ama bi hafta önce adet görmüşsünüz. Değişik bi durum 🤷🏻‍♀️

Merhabalar diğerlerini bilemiycem ama pembemsi silinince gelen akıntı diyince aklıma kendi yerleşme kanamam geldi böyle olmuştu ama bi hafta önce adet görmüşsünüz. Değişik bi durum 🤷🏻‍♀️
19.04 galiba yumurtam catladi ve normalde 5 veya 6 gün sonra yerlesiyor deniliyor. Acaba yerlesme kanimi benimde aklima geldi ama yarin kesilmezse ozaman süpheli bir durum galiba.

X