Soğan Kürü

Sugar11

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
341
271
30
Merhaba aranızda soğan kürü uygulayıp faydasını gören var mı acaba 1 haftadır kullanıyorum ve pko yüzünden adet düzenim çok bozuk bu yüzden hamile kalamıyorum ve eşimle artık bi bebek istiyoruz cevaplarınızı bekliyorum ☺️

Merhaba aranızda soğan kürü uygulayıp faydasını gören var mı acaba 1 haftadır kullanıyorum ve pko yüzünden adet düzenim çok bozuk bu yüzden hamile kalamıyorum ve eşimle artık bi bebek istiyoruz cevaplarınızı bekliyorum ☺️
Sogan kuru yapmistim kistim vardi onu kucultmustu,iltihap da sokturuyor. Yani sogan kuru ile hamile kalmazsin ama ufak bir temizlik yaptigini farkettim. Umarim hayirlisi olur.

Ya kulandim hamile kaldm diyen cokta bilmiyorum. Sadcee adet düzensizliğine cok iyi geliyo ben ondan kulanmistm kulandgm zamanlarda duzene girmisti hamile de kalabilirsin yengem de kulanip hamile kalmisti .

Canım ben1 sene hamile kalamadım. Soğan kürü uyguladığım ay hamile kaldım. Adetim de duzenliydi. Gebelik 8. Haftada sonlandı. Şu an nur topu gibi 3 tane kistim var🤪gebelikte oluştu galiba. İlaçlar gecirmezse soğan kürü uygulamayı düşünüyorum hatta

Bende aralik ayinda sadece 4 gün yapabildim. Sonra çok affedersiniz ishal oldum bırakmak zorunda kaldım. Subatta hamile kaldım düştü maalesef ama soğan suyuyla hamile kalabildiğimi düşünüyorum. Çünkü 2 yil ilac tedavisiyle olmadi soğan küründen sonra hamile kalabildim. Tesaduf olamaz bence 🤷‍♀️
Bu ay yine yapacağım. Bence kesinlikle faydalı.

Bende reglin 1. Gününden başladım ağrım vardı diye suan 8. Gün bi kaç gün daha yapıp bırakcam ama rahim için içiyorum ben temizlensin diye
Gebelik nasılda olmuyor 😅

Bende aralik ayinda sadece 4 gün yapabildim. Sonra çok affedersiniz ishal oldum bırakmak zorunda kaldım. Subatta hamile kaldım düştü maalesef ama soğan suyuyla hamile kalabildiğimi düşünüyorum. Çünkü 2 yil ilac tedavisiyle olmadi soğan küründen sonra hamile kalabildim. Tesaduf olamaz bence 🤷‍♀️
Bu ay yine yapacağım. Bence kesinlikle faydalı.
Ne zaman başlamıyor küre

X