Soğan kürü

Gzm-26

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2022
2.073
3.257
26
Kızlar soğan kürünü çok duydum bu aralar, soğan kürüyle hamile kalan oldu mu hiç aranızda ? Nasıl yapılıyor?

Ben soğan kürü yaptım faydası oluyor ama RABBİM OL dediyse olur zaten 🥰 bende 5 yıl boyunca tedavi gördüm soğan kürü yaptım hayıt otu içtim en son tüp bebek denildi ama ALLAH çok büyük nasip etti bana 🙏 RABBİM İSDEYEN HERKESE NASİP ETSİN AMİN

Yok hayır hiç yapmadım, araştıracaktım ama yanlış bir şey yaparım diye korktum
Sogan degerlerinizlee alakali olarak belki kullanmamaniz da gerekebilir ibrahim saracoglunun musteri hizmetleri var arayin degerlerinizi soracaklar ona gore ic icme derler zaten yumurtaliklar uzerinde cok etkili bir sey yanlis bir sey yapmayin

Sogan degerlerinizlee alakali olarak belki kullanmamaniz da gerekebilir ibrahim saracoglunun musteri hizmetleri var arayin degerlerinizi soracaklar ona gore ic icme derler zaten yumurtaliklar uzerinde cok etkili bir sey yanlis bir sey yapmayin
Normal kan değerleri değil mi?

Ben soğan kürü yaptım faydası oluyor ama RABBİM OL dediyse olur zaten 🥰 bende 5 yıl boyunca tedavi gördüm soğan kürü yaptım hayıt otu içtim en son tüp bebek denildi ama ALLAH çok büyük nasip etti bana 🙏 RABBİM İSDEYEN HERKESE NASİP ETSİN AMİN
Masallah, neler yaptınız acaba bizide bilgilendirir misiniz

Bende 1.5 yıllık evliyim eşimde ve bende tıbben bir sorun olmadığını söylediler tutmuyor anlamıyorum umudum tükeniyor banada dua eder misiniz isteyen herkese ve bana da nasip etsin rabbim inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar amin

Bende 1.5 yıllık evliyim eşimde ve bende tıbben bir sorun olmadığını söylediler tutmuyor anlamıyorum umudum tükeniyor banada dua eder misiniz isteyen herkese ve bana da nasip etsin rabbim inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar amin
İnşallah canım butun anne adaylarına dua ediyoruz inşallah herkese hayırlı evlatlar nasip olur canım senin1.5 yıl niye tutmuyor sorun yok diyorsun ama başka doktorlara gittinizmi

merhaba bizde aynı durumdayız bi sorun yok ama olmuyor 3 yıl oldu zorlu süreç rabbim yardımcımız olsun :KK43:

Canim hayit otu adet te gecikme yaptimi sizde

X