Sogan kuru

pipilioglum35

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2012
297
101
Iyi aksamlar arkadaslar benim bi oglum var 5 yasinda ve 6 aydir cocuk istiyoruz olmuyor ...ilk gebeligimde myom vardi dogumla gider demislerdi aceba myom tekrarlar mi bilginiz varmi bide bu sogan kurunu yapip hamile kalan varmi aceba..bugun adetim 5. Gunu kac gun boyunca icmem gerekio 15 gunmu yoksa 1 ay bilgi verirseniz sevinirim...gercekten myomu ve kistleri yok ediyormu..

Canım öncelikle geçmiş olsun benim 3 cm kistim soğan kürü sayesinde gitti doktor ilaç vermedi küçük dye kendin atabilirsin bunu bir kaç aya dedi ama ben bu kür denedim ve 20 gün sonra kontrole gidince kist yoktu

Peki hamile filan kaldinmi

Gebelik için yapmamıştım cnm ama bundan 4 ay önce hamile kaldım ama kimyasal oldu planlanmış bir gebelik değildi yani allah verdi ama sağlıksızdı adet günümde düştü şans eseri arkadaşımın ısrarı ile test yapmıştım zaten yapmasaydım anlamıcakyım. 1 aydır istiyoruz ama geçen ay mantar olunca bu ay bakalım kısmetse rabbimde verirse düşünüyorum 8 mart yumurtlama günüm

Iyi aksamlar arkadaslar benim bi oglum var 5 yasinda ve 6 aydir cocuk istiyoruz olmuyor ...ilk gebeligimde myom vardi dogumla gider demislerdi aceba myom tekrarlar mi bilginiz varmi bide bu sogan kurunu yapip hamile kalan varmi aceba..bugun adetim 5. Gunu kac gun boyunca icmem gerekio 15 gunmu yoksa 1 ay bilgi verirseniz sevinirim...gercekten myomu ve kistleri yok ediyormu..
Canım ben sogan suyu ile hamile kaldım Allahın izniyle tabi soruların varsa yardımcı olmak isterim

Canim kistim yoktu ama sogan kuru uyguladigimmay hamile kaldim bende. Adet bitikten sonra 2. Gun basladim sabah aksam ac karnina 15 gun ictim

Canim kistim yoktu ama sogan kuru uyguladigimmay hamile kaldim bende. Adet bitikten sonra 2. Gun basladim sabah aksam ac karnina 15 gun ictim

Cnm bende bugün başladım enfeksiyon kapmamak için geçen ay çok kötü mantar oldum çünkü benim adetim pazartesi bitti ama salı günü lekelenmem oluyordu. Bugün başladom soğan suyuna 5 günümde. Demem o ki 2 günü başlamadm sence birşey olurmu çoğu yerde 2 ve 7 gün aralığında başlayın demiş

Cnm bende bugün başladım enfeksiyon kapmamak için geçen ay çok kötü mantar oldum çünkü benim adetim pazartesi bitti ama salı günü lekelenmem oluyordu. Bugün başladom soğan suyuna 5 günümde. Demem o ki 2 günü başlamadm sence birşey olurmu çoğu yerde 2 ve 7 gün aralığında başlayın demiş
Adetinin besinci gunu mu basladin? Ben adet bittikten sonra 2. Gun baslamistim ama cok fark etmez sanirim o

Bende dunn basladim adetim 5 gunu ...allahin izinyle ve kac gun uygulucam 15 mi yoksa 20 mu ...gecen ay adetim sancli cok geldi bu aysa sonuna dogru parca parca kan pihtisi dustu hayatim boyunca bole agrili adet gormedim hic son 2 aydir...

Kızlar ben 7-8 mart gibi yumurtlucaktım tahmin dün erken yumurtlama yaşadım ayrıca dün soğan kürüne başlamıştım devam etsemmi bıraksam mı çözemedim

Erken yumurtlamayı nasıl anladın canım.. senin henüz testin silikleşmedi yani çatlamaz silik olmadan o yüzden çalışmaya devam :)

Canım çok şiddetli kasık ağrısı ile testi yaptım bu şekilde çıktı şonuç normalde ağrım olurdu yumurtlama dönemi ama 3 gün sonra koyulaşırdı. Bu sefer farklı oldu dün ilk defa ağrım oldu şimdide hafif hafif batmalarım oluyor umarım güzel olur bu ay :) sende bebiş varmı

Ee ben son gunu basladim dunde son gunumdu cok hafif lekemeli kan geliyordu bugun artik temiz sayilirim farketmez artik ...ve bu kur hemen etki gosteriyormu ya dun basladim sanki kasiklarim yerinde sokuluo aceba iltihap varda bole agri yapti bana...resmn batiyor kasiklarim...

X