soğan kurun başladım ama kafamda bir sürü soru var yardım eder misiniz

MERAKLI42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
126
6
Kızlar bugün ikinci gün soğan kurun başladım. Buna başladıktan sonra neler oluyor... tarif gibi yaptım onda sıkıntı yök. Kimlerde nasıl tepkiler oldu :)

Kızlar bugün ikinci gün soğan kurun başladım. Buna başladıktan sonra neler oluyor... tarif gibi yaptım onda sıkıntı yök. Kimlerde nasıl tepkiler oldu :)

Hiçbir belirti olmadı bende. Sadece o ay hamile kaldım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ben bir haftadır yapıyorum ilk günler biraz mide ağrısı yaptı bende 3.gününden sonra akıntım başladı ayyy birazda bağırsak larımı bozdu:26::

Sende warmı bi tepki

Canım ben bir haftadır yapıyorum ilk günler biraz mide ağrısı yaptı bende 3.gününden sonra akıntım başladı ayyy birazda bağırsak larımı bozdu:26::

Sende warmı bi tepki

tık yok derler ya aynen öyle arada kasiklarim batıyor o kadar canım. . Sende de üçüncü günden sonra mı icraat başladı.. bende hiç tepki vermeyin acaba yanlış mı yapıyorum dedim

tık yok derler ya aynen öyle arada kasiklarim batıyor o kadar canım. . Sende de üçüncü günden sonra mı icraat başladı.. bende hiç tepki vermeyin acaba yanlış mı yapıyorum dedim

Ewt canım 3 günden sonra başladı saraçoğlu dan öyle diyor nasıl yapıosun sen

canım ben 3 aydır kıst nedenıyle regl olamıyordum olmak ıcın 5 gun kullandım ve regl oldum(sokturucu ılac ve ıgnelerlede olamamıstım) ayrıca doktora gıttım kıstım yoktu vetemızlenmıstım..benımde ellerımde sısme olmusu hast. bıttı 10 gun daha yapıcam hepımıze sıfa ve bebıs olsun:KK49:

Benim bugün 14. gün. Hiçbir değişiklik yaşamadım. İlk zamanlar yumurtalıklarımda biraz ağrı oldu. Şimdi hiçbir belirti yok :KK43:

Hiçbir belirti olmadı bende. Sadece o ay hamile kaldım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bırsey sorabılırmıyım benım yumurtam catlamıyor sendede boyle bır sorun varmıydı yanı soganın buna faydası oldumu

canım ben 3 aydır kıst nedenıyle regl olamıyordum olmak ıcın 5 gun kullandım ve regl oldum(sokturucu ılac ve ıgnelerlede olamamıstım) ayrıca doktora gıttım kıstım yoktu vetemızlenmıstım..benımde ellerımde sısme olmusu hast. bıttı 10 gun daha yapıcam hepımıze sıfa ve bebıs olsun:KK49:

benim kıstim yok ama 3 aydır bende olamıyorum pko uyum. Bende olabilmek için başladım adet söktürücü kullanmak istemedim bu sefer.

Kızlar bunu uygulamayı ben de çok istedim ama içemedim ya.
Nasıl içiyorsunuz? İçine birşey de katmayın diyorlar.
Gerçi ne katılır ki zaten soğan suyuna şeker atacak değiliz de :KK9:

Senin durumun nedir kaç yıllık evlisin kıst falan var mi

Aslında benim hiç bir sorunum yoktu. Ben kendi kendime sorun çıkardım. Üç aylık iğne vuruldum. 2 aydır adet görmüyorum. Belki soğan kürü işe yarar dedim. Rahmi temizliyormuş diye ama bi etkisini görmedim şimdilik :KK43: inşallah siz faydasını görürsünüz

Kızlar bunu uygulamayı ben de çok istedim ama içemedim ya.
Nasıl içiyorsunuz? İçine birşey de katmayın diyorlar.
Gerçi ne katılır ki zaten soğan suyuna şeker atacak değiliz de :KK9:

Canım ya o kadar kötü bir tadı yok ki. Ben normalde çiğ soğanı hiç yiyemeyen biriyim. Midemi rahatsız eder. Çok korktum soğan suyunu da içemicem diye. Hatta ilk içişte burnumu kapatıp içtim. Birkaç gün sonra tadı hoşuma gitmeye bile başladı. Bence kendini biraz zorlasan alışabilirsin belki

mrb canım bende 4 gün içtim soğan kürünü,devam edemedım çalısıyorum işten gelınce yorgunluktan falan unuttum sonrada devam etmedım,bende de bişey olmadı ama...:KK50:

Canım ya o kadar kötü bir tadı yok ki. Ben normalde çiğ soğanı hiç yiyemeyen biriyim. Midemi rahatsız eder. Çok korktum soğan suyunu da içemicem diye. Hatta ilk içişte burnumu kapatıp içtim. Birkaç gün sonra tadı hoşuma gitmeye bile başladı. Bence kendini biraz zorlasan alışabilirsin belki

Tatlım mümkün değil alışmam içemedim ki bile döktüm :KK43:
Ne bileyim bana berbat geldi midemi ağzıma getirdi kokusu bile :KK43:

Tatlım mümkün değil alışmam içemedim ki bile döktüm :KK43:
Ne bileyim bana berbat geldi midemi ağzıma getirdi kokusu bile :KK43:

Hayırlısı olsun canım ya. Ben şimdi başka bir bitki çayına başlayacağım. Rabbim bir yerden verir şifamızı inşallah.

Aslında benim hiç bir sorunum yoktu. Ben kendi kendime sorun çıkardım. Üç aylık iğne vuruldum. 2 aydır adet görmüyorum. Belki soğan kürü işe yarar dedim. Rahmi temizliyormuş diye ama bi etkisini görmedim şimdilik :KK43: inşallah siz faydasını görürsünüz

Bende bütün değerleri normal olan sebepsiz pko luyum. .. yarıyor diyorlar ya devam et bırakma sakin :)

X