Soğan kürüne başlayanlar soğan kurunu kullanıp hamile kalanlar...

Arkadaşlar ben bu ay soğan kürüne basladim 3 gün oldu başlayalı .bunu yapip gebe kalan varmı .lütfen faydasını görenler çok merak ediyorum
9 sene önce arkadaşım ve ben kullanmıştık Saraçoğlu tarifi ile. Arkadaşım benden 1 ay önce hamile kaldı ben de 1 ay sonra öğrenmiştim

Arkadaşlar ben bu ay soğan kürüne basladim 3 gün oldu başlayalı .bunu yapip gebe kalan varmı .lütfen faydasını görenler çok merak ediyorum
Soğan kürü ile hamile kalan çok var. Hatta ben 42 yaşımda sorunsuz 1 ay içinde hamile kalmamı ona bağlıyorum. Ayrıca kistlere miyomlara, erken menopoza da çok çok iyi geliyor. Rahim duvarı inceliği, probleminiz varsa kullanmayın. Ve rehl iken asla yapmayın. İki regl arasında yapın. İifa olsun inşaallah

Bende on gün yaptım bıraktım sonra midem bulanıyor içerken devam edemedim adetime on gün var beklemedeyim.bizde hiçbir sıkıntı yok 9 aydır evliyiz 8 aydır istiyoruz olmuyor soğan kürünü bı deniyim dedim.inşallah bende de işe yarar.tesekkur ederim cevap verdiğiniz için bu arada Aycoregi1 Aycoregi1

Bende on gün yaptım bıraktım sonra midem bulanıyor içerken devam edemedim adetime on gün var beklemedeyim.bizde hiçbir sıkıntı yok 9 aydır evliyiz 8 aydır istiyoruz olmuyor soğan kürünü bı deniyim dedim.inşallah bende de işe yarar.tesekkur ederim cevap verdiğiniz için bu arada Aycoregi1 Aycoregi1
Merhaba canim. Bende bu ay başladım 10. Ayimiz bizimde. 3. Günüm suan ama cook zor içiyorum midem bulaniyor iki kere de değil sadece bir kez icebiliyorm. Bend3 kasik ağrısı yaptu sende varmi biseyelr

Bende ilk iki üç gün hafif kasık ağrısı yaptı ama sonra geçti.icerken burnunu kapatıp icebilirsin.ben öyle yapıyordum.siz doktora gittinizmi peki bir sorun varmiydi .bide hiç korundunuzmu.bende eşim korundu ilk ay.herkes diyor ondan olmuyor cocugunuz şimdi Kevssooo Kevssooo

Bende ilk iki üç gün hafif kasık ağrısı yaptı ama sonra geçti.icerken burnunu kapatıp icebilirsin.ben öyle yapıyordum.siz doktora gittinizmi peki bir sorun varmiydi .bide hiç korundunuzmu.bende eşim korundu ilk ay.herkes diyor ondan olmuyor cocugunuz şimdi Kevssooo Kevssooo
Yok ya korunmakla ne ilgisi var nasipte ne zaman allah bilir. Gittim camim sorun yok

hiç böyle şeyler düşünmeyin bu bi hurafe 5 yıl korunup şak diye bırakınca hamile kalanlarda var. böyle şeyleri diyenleri takmayın bile

Bende öyle düşünüyorum korunmakla ilgisi yok bencede . Bakalım nasibimizde varsa olur zaten zamanı gelince .Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.🙏

9 sene önce arkadaşım ve ben kullanmıştık Saraçoğlu tarifi ile. Arkadaşım benden 1 ay önce hamile kaldı ben de 1 ay sonra öğrenmiştim
Bende bugün başladım adet bitiminden sonra bugün ilk günüm bakalım ve ilk gün olmasına rağmen sapsarı bir akıntı oldu lavaboya gidince, bizde 6 aydır çocuk düşünüyoruz ama idrar yolu enfeksiyonu var bende ilaç kullandim geçmedi bu ay sogan kuru deneyeceğim inşallah faydası olur ilk günden belirtiler bunlar bakalım hayırlısı olur inşallah

X