Soğan kürüne başlayanlar soğan kurunu kullanıp hamile kalanlar...

3 aydır doktora gittim bi sorun yok diyorlar ama 3 aydır da bişey yok bu ay da olmasa soğan kürü ve çakışır otu kullanmayı düşünüyorum

Merhaba kızlar bende sekiz aylık evliyim doktora gittim bı sorun çıkmadı şükür hiç korunmadik bu zamana kadar.herjes gibi bende anne olmak istiyorum soğan kürüne başladım dört gündür içiyorum 15 gün boyunca da tamamlicam.Rabbim isteyen herkese nasip etsin ins en doğru zamanda hayırlı bı sekilde

Merhaba kızlar bende sekiz aylık evliyim doktora gittim bı sorun çıkmadı şükür hiç korunmadik bu zamana kadar.herjes gibi bende anne olmak istiyorum soğan kürüne başladım dört gündür içiyorum 15 gün boyunca da tamamlicam.Rabbim isteyen herkese nasip etsin ins en doğru zamanda hayırlı bı sekilde
En yakın zamanda güzel haberler inşallah 🐣

Kac gün kullandınız acaba Aycoregi1 Aycoregi1 @Sunad
Merhabalar ben yeni Dr gittim 42 yaşındayım bebek için çok çabaladım tüp bebek aşılama vs hiç biri olmadı bu gittiğim Dr vitamin hap verdi ve hergun 1soganinkaynatip suyunu hergun 3 4 havucu kaynatip suyunu hergun 4 5 afet kuru inciri ve hergun hayıt tohumu çayı demleyip sabah akşam ivmemi söyledi bunu söyleyen prof Dr ve bu yöntemle çok hastası var gebe kalan ben adetim biter bitmez başladım sizde deneyin derim hepsi doğal yöntem zaten ne kaybederiz ki

Merhabalar ben yeni Dr gittim 42 yaşındayım bebek için çok çabaladım tüp bebek aşılama vs hiç biri olmadı bu gittiğim Dr vitamin hap verdi ve hergun 1soganinkaynatip suyunu hergun 3 4 havucu kaynatip suyunu hergun 4 5 afet kuru inciri ve hergun hayıt tohumu çayı demleyip sabah akşam ivmemi söyledi bunu söyleyen prof Dr ve bu yöntemle çok hastası var gebe kalan ben adetim biter bitmez başladım sizde deneyin derim hepsi doğal yöntem zaten ne kaybederiz ki
Bunların hepsi soğan kürü, incir kürü İbrahim Saraçoğlu nun söyledikleri ben bu ay pek umutlu değilim açıkçası, temmuz da tatile falan gideceğiz olmaz diye düşünüyorum 😃 Ağustos ayında tüm bu kürleri yapacağım ekstra omega ve vitamin kullanacağım artık o ay Allah ne verdiyse diyip

Bende on gün yaptım bıraktım sonra midem bulanıyor içerken devam edemedim adetime on gün var beklemedeyim.bizde hiçbir sıkıntı yok 9 aydır evliyiz 8 aydır istiyoruz olmuyor soğan kürünü bı deniyim dedim.inşallah bende de işe yarar.tesekkur ederim cevap verdiğiniz için bu arada Aycoregi1 Aycoregi1
merhaba bende doğan kürüne başladım hamıle kalabıldın mı

X