Saç Uzatma Yöntemleri Soğan suyu kullananlar

Elina00

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
59
14
Merhaba arkadaşlar
Aranızda saç uzaması için soğan suyu kullanan var mı?
Bugün denedim 1 soğanı 4 e bölüp 2 bardak suyla kaynatıp saçımın uçlarından diplerine kadar masaj yaparak yedirdim biraz da elma sirkesi koydum 2 saat bekletip yıkadım. Sonuç ışıl ışıl yumuşak saçlar :anne:
Ama uzatması yönünde emin değilim aranızda bu kürle uzatan var mı ?

Canım ben soğan suyunu bir ay haftada iki kere kullandım. Ama içine bemiks evin ve bepanten de koydum. Ayrıca bı kaç yağ da ekledim. 6 haftada 5 cm uzattım soğanla. Gerçektrn ise yariyor. Sakin birakma bu kürü

Canım ben soğan suyunu bir ay haftada iki kere kullandım. Ama içine bemiks evin ve bepanten de koydum. Ayrıca bı kaç yağ da ekledim. 6 haftada 5 cm uzattım soğanla. Gerçektrn ise yariyor. Sakin birakma bu kürü
Gerçekten öyle uzama oluyor mu yaa :KK9:

Gerçekten öyle uzama oluyor mu yaa :KK9:
Valla uzama hızı değişiyor canimm. Ben 8 kere yaptıktan sonra iki hafta ara verdim. Toplam 6 haftada 5 cm uzama oldu. Şimdi ikinci 8 küru yapıyorum. Yine uzama var ama geçen seferki kadar fazla olmadı bu sefer. Her ay belli bı standartta uzamiyolar ki zaten. Mevsime göre de uzama hızı değişiyor. Ama bakım yapmadığım haline göre her türlü fazla oluyor uzama

Valla uzama hızı değişiyor canimm. Ben 8 kere yaptıktan sonra iki hafta ara verdim. Toplam 6 haftada 5 cm uzama oldu. Şimdi ikinci 8 küru yapıyorum. Yine uzama var ama geçen seferki kadar fazla olmadı bu sefer. Her ay belli bı standartta uzamiyolar ki zaten. Mevsime göre de uzama hızı değişiyor. Ama bakım yapmadığım haline göre her türlü fazla oluyor uzama
Ay çok heyecanlandım önümdeki iki haftanın programını yaptım bidahaki hafta için de soğan suyu programı yapayım :KK200:4 hafta boyunca haftada iki kez kullanıp 2hafta ara mı veriyorsun canım

Dediğin vitaminler bende var eklediğin yağlar hangisi canım?

Ay çok heyecanlandım önümdeki iki haftanın programını yaptım bidahaki hafta için de soğan suyu programı yapayım :KK200:4 hafta boyunca haftada iki kez kullanıp 2hafta ara mı veriyorsun canım
Evet 8 kere yapınca dinlendirmek gerekiyormuş. Asıl uzama da o dinlenme döneminde oluyormuş zaten. Ben haftada iki kere yaptığım için 4 hafta sürdü. İki haftada dinlendirdim.

Peki rahatsız edici bir kokusu olu
Temiz saça soğan suyunu döküp topladım saçımı 2 saat bekletip kurutma makinasıyla kurutup 1 gece beklettim canım çok faydası oldu gerçekten bir de benim saçlarım sarı ve asla uzamıyordu bir tek bu işe yaradı
Peki rahatsız edici bir kokusu oluyor mu canım gece yatarken kokuyor mu?

Macademia yağım yok onu tedarik edip uygulayacağım canım teşekkür ederim
Rica ederim . Uzama hızı dönem dönem değişiyor ama her daim bakımlı oluyor saç. Ben en son 5 ay önce kestirdim saçlarımı. Isı da kullanıyorum ama uçlarda hiç kırık oluşmadı. Yumuşacık paril paril yapiyo

Rica ederim . Uzama hızı dönem dönem değişiyor ama her daim bakımlı oluyor saç. Ben en son 5 ay önce kestirdim saçlarımı. Isı da kullanıyorum ama uçlarda hiç kırık oluşmadı. Yumuşacık paril paril yapiyo
Ay ne güzel umarım benim saçlarım da adam olur :KK70:

Saca bir zararı olmuyor dimi saç dökmesi falan ?

X