Soğan suyu kullananlar

Aynen dediğin gibi biliyormusun çok üstüne düşüyoruz halbuki verecek olan Allah daha çok ona yönelip hayırlısı ile zamana bıraksak hemen gelecek belkide benimde 1 oğlum var 2 buçuk yaşında evlendikten 1 yıl sonra hamilr kalabildim ben hiç korunmadım bu arada enfeksiyon olduğu için zor oluyor ondan sonra ikiz olduğunu öğrendim o kadar çok sevinmiştim ki sonra gelişmediler sonlandırıldı hamileliğim. Doktor folikasit verdi 5 ay sonra oğlum tutundu bana çok şükür çok iyi ilerledi hamileliğim. Şimdide kardeş düşünüyoruz ona çok arayı açmak istemiyordum ikizlerim gidince ikiz gibi büyürler dedim bayadan beri deniyoruz işte bekliyorum bende hayırlısı ile gelir inşallah benimde 10 günüm var bakalım geçen ay ovülasyon testine başladım yumurtam tam büyümedi pik olmadı bu ayda masaj var onu yaptık pik oldu ama bu sferde tam değerlendiremedk 😂🤷🏻‍♀️
Canım öncelikle rabbim esirgesin evladlarını benimde bu ayı tam değerlendirelim dedik biara üşüttüm akıntım oldu ama hayırlısı sende dikkat et olır mu ayrıca vardır bunda bit hayır kafana takma sende ama inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏 güzel haberlerini bekliyorum seninde inşallah 🙏

Canım öncelikle rabbim esirgesin evladlarını benimde bu ayı tam değerlendirelim dedik biara üşüttüm akıntım oldu ama hayırlısı sende dikkat et olır mu ayrıca vardır bunda bit hayır kafana takma sende ama inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏 güzel haberlerini bekliyorum seninde inşallah 🙏
Canım ne yaptın merak ettim :KK51:

Geçen ay bende 10 gün kadar soğan kürü yaptım. Bu ay daha regl olmadım. Test yapıyorum hep negatif... Geç döllenme olabilir mi.?

Çok şükür var ama iğne vuruluyorum ve 5 tane ilaç içiyorum düşük tehlikesi var rabbim sağlık versin inşallah kucağıma almayı nasip etsin amin 🙏 🤲
Çok sevindim :) Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Olmadı aldırdık bugün naaipte yokmuş rqbbimin verdiğine de aldığınada sebeb aranmazmış inşallah 🙏 sağlıklı bir bebeği rabbim nasip etsin amin 🙏 isteyen herkese
Canım benim çok üzüldüm :KK43: ama nasipten öte köy yok. Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏🏻

Merhaba kızlar
Benim reğlim düzensiz 28 ve 31 gün arası reğlim oluyor aralık 24.12.2020 tarihinde ilk adet kanaması için soğan suyu içtim ve içtikten hemen sonra geldi soğan suyunu miğdemde reflü vs. Olduğu için günde 1 bardak sabah aç karna içtim 15 gün düzenli içtim içme sebebim ise iltihap vs varsa geçsin diye ocak 24 veya 26.01.2021 de reğli olmam lazımdı 2 haftadan beri adet olacakmış gibi kasık ağrısından duramıyorum arada bıcak gibi nefesimi kesiyor fakat gelen giden yok sorum şu soğan suyu kullanıp adeti sarkan veya farklı sorunlarla karşılaşan oldumu??? Şimdiden teşekkürler
Bende kullandim geçen gittigimde rahim agzinda yara warmiş ama daha yeni oldugu için fitil antibiyotik werdi bende adete yakin oldugu için kullanmadim gebelik düşundügum için dogrusu adetten sonra sogan suyunu içmeye başladim 1 hafta oldu biteli dun doktoruma gittim we hiçbirşeyim yokmuş çok şukur ben sogan suyunun faydasini görenlerdenim :)

Bende kullandim geçen gittigimde rahim agzinda yara warmiş ama daha yeni oldugu için fitil antibiyotik werdi bende adete yakin oldugu için kullanmadim gebelik düşundügum için dogrusu adetten sonra sogan suyunu içmeye başladim 1 hafta oldu biteli dun doktoruma gittim we hiçbirşeyim yokmuş çok şukur ben sogan suyunun faydasini görenlerdenim :)
Canom bende faydasını gördüm ama rahümden kaynaklo sıkıntı oldu inşallah rabbiö iateyen herkese evlat nasip eder 🤲🙏

Kizlar benimde adet düzensizligim vardi sogan suyu ictim pkolym ictikten sonra adetlerim dzeldi

Kizlar benimde adet düzensizligim vardi sogan suyu ictim pkolym ictikten sonra adetlerim dzeldi
Bende içtim ama herkeste farklı reaksiyon göstere biliyor şu süreçte en iyi öğrendiğim tek birşey var doğru dr bulup onun gözetiminde olmak gerek sağlık açısından gerek bebek açısından

Ayn haklisin ben kullandim faydasini grdm iki yumurtam catladi test yaptim iki cizgi cikti birazdan tekrar yapacam

X