sogan suyu

bobur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2011
75
0
arkadaşla zayıflamak için sogan suyu içenler oldumu acaba denemek istiyorum bıktım bu kilo derdinden
:KK47:

ben konu baslıını actgın gun basladım gunde ıkı defa ıcıyorum hem polıkıstık over sendromu ıcın hemde kılo vermek ıcın daha once kullananlar cok ıyı sonuclar almıs bakalım

ben konu baslıını actgın gun basladım gunde ıkı defa ıcıyorum hem polıkıstık over sendromu ıcın hemde kılo vermek ıcın daha once kullananlar cok ıyı sonuclar almıs bakalım

Aa bende de var polikistik over. Sogan suyunun iyi geldigini bilmiyordum. Deneyecegim ben de :) bildigin sogani kaynatip suyunu mu iciyoruz?

Dun arastirdim yaptim ilk defa zaten iltihap sokturucu etkisi varmis. Tuvalete sık gitmen gerekiyo sadece. Bugun yapamayacagim orucluyum cunku ama yarindan itibaren duzenli olarak basliyorum. Yalniz dikkat edin iyice arastirmadan kullanmaya baslamayin 15 gunden fazla kullanmak sakincaliymis ve duzenli kullanim gerektiriyomus :)

polikistik over hastaları corasprinn çok etkili kanı durultma etkisi var bunun dışında hiç bir yan etkisi yok ben kadın doğum kontrol haplarını attım artık düzene koyup kilo verdirmek yerine aksine kilo aldırıp şişkinlik yapıyor. biii damar tıkamasıda cabası. corasprin annem iç iç diye diye başımın etini yemişti başta güvenemedim neme lazım doktor tavsiyesi yoktu korktum başta sonra netten prospektüsünden araştırdım hiç bir yan etkisi yok kanı durultarak yumurtalığın çalışmasının engelleyen önce pıhtılaşan sonra kistleşen o maddeyi söküp atıyor . siz yinede doktorunuza danışarak kullanın bence.ben hormon haplarını attıktan sora sadece 2 kere kullandım kanamam oldu gecen ayın 27.sinde ve kanama azda olmadı gayet iyi oldu bakalım bu ayda olursam bilinki çok etkili bir ilaç. bu arada kücük bir not: kansızlıktan dolayı aç karnına bir avuç kurutulmuş kara üzümde yedim kızlar cok iyi geliyor. kiloya gelince polikistik hastalığından oluşan o göbeğim şimdiii sönmüşş durumdaaa :))) denemenizi tavsiye ederim ama araştırarak doktora sorarak tabikii.. belki duacım olursunuz :KK66:)

X