Saç Rengi ve Saç Boyama Soğuk sarı renk hakkında

boncukk133

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
5
3
55
Merhaba sacımı actım ama böyle sarı bi renk olmuştu mor şampuanı ikinci kullanışımda fotoğrafta ki gibi azcik soğuklaştı ama ben rengini daha soğuk bi sarı istiyorum beyaza yakın heralde platin deniliyor pek bi fikrim yok yeniyim 😁 demek istediğim ben mor şampuanı kullanmaya devam etsem istediğim beyaza yakın rengi elde edebilir miyim yoksa kalan açıcıyı uygulamam mı gerek lütfen cevap bekliyorum bu sarı biraz turuncumsu pek hoşuma gitmedi ya keşke hiç yapmasaydım ama yapmışken iyi olsun bari :KK43:

(Palette deluxe açıcıydı arttı bir kullanımlık daha)

Son düzenleme:
Merhaba kardeşim saçımı açtı rengini ama böyle sarı bi renk olmuştu mor şampuanı ikinci kullanışımda fotoğrafta ki gibi azcik soğuklaştı ama ben rengini daha soğuk bi sarı istiyorum beyaza yakın heralde platin deniliyor pek bi fikrim yok yeniyim 😁 demek istediğim ben mor şampuanı kullanmaya devam etsem istediğim beyaza yakın rengi elde edebilir miyim yoksa kalan açıcıyı uygulamam mı gerek lütfen cevap bekliyorum bu sarı biraz turuncumsu pek hoşuma gitmedi ya keşke hiç yapmasaydım ama yapmışken iyi olsun bari :KK43:

(Palette deluxe açıcıydı arttı bir kullanımlık daha)
Bende saçımı üç yıl siyah kullandıktan sonra evde kal sürecinde saçımı oryalle açtım turuncu oldu tabiki. Neva color mavi boyası var fındıktan daha az kadar boya saç kremi biraz ılık suyla saçıma cila yaptım turunculugu bayağı aldı ama çok az koymak gerekiyor yoksa saç yeşeriyor koyulasiyor ama turuncu için tek çözüm mavi boya yada igora turuncu karşıtı boya.

Turunculuk için mor şampuan da kullandım ama yesertti benim saçlarımı ya elseve inkini kullandım fazla beklemiş olabilirim gerçi iki yıkamada yesilligi de gitti

X