Sohbet edebileceğim arkadaşlar arıyorum..

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.513
1.078
Asla yalnızlıktan şikayetçi olan biri olmamıştım. Ama bu aralar ya paylaşacak çok şeyim olduğundan/biriktiğinden ya da bu aralar gerçekten yalnızlığa ara vermek istediğimden, beni bıktırdığından, sohbet edebileceğim, birbirimizle dertleşebileceğimiz, birbirimizden akıl ve tavsiye alabileceğimiz, soyut manada birbirimizin omzunda ağlayabileceğimiz arkadaşlar arıyorum. Böyle ifade etmek sanki biraz absürt gibi geldi benim de kulağıma, ama başka nasıl dile getirebilirdim bilmiyorum... Mesela var mı sizin de içinizde böyle en azından internet üzerinden bu şekilde muhabbetler kurmak isteyen, kız kıza kaynatmak, dertleşmek, paylaşmak isteyen? Varsa ben de bu tür iletişimlere açık olduğumu belirteyim. Daha evvel burdan tanışıp konuştuğum kişiler olmuştu ama zamanla ya hesaplara girmedik, ya unuttuk birbirimizi, bitti gitti :)

Diğer yandan Ankara'da yaşıyorum. Eğer burdan arayacağına dışarıda, somut hayatının içinden bul diyorsanız nerelerden edilinilir arkadaş fikriniz var mı :)

Böyle yazınca tabii insan kendini ucube gibi hissediyor ama başka yolu yok ki..

Son düzenleme:
Asla yalnızlıktan şikayetçi olan biri olmamıştım. Ama bu aralar ya paylaşacak çok şeyim olduğundan/biriktiğinden ya da bu aralar gerçekten yalnızlığa ara vermek istediğimden, beni bıktırdığından, sohbet edebileceğim, birbirimizle dertleşebileceğimiz, birbirimizden akıl ve tavsiye alabileceğimiz, soyut manada birbirimizin omzunda ağlayabileceğimiz arkadaşlar arıyorum. Böyle ifade etmek sanki biraz absürt gibi geldi benim de kulağıma, ama başka nasıl dile getirebilirdim bilmiyorum... Mesela var mı sizin de içinizde böyle en azından internet üzerinden bu şekilde muhabbetler kurmak isteyen, kız kıza kaynatmak, dertleşmek, paylaşmak isteyen? Varsa ben de bu tür iletişimlere açık olduğumu belirteyim. Daha evvel burdan tanışıp konuştuğum kişiler olmuştu ama zamanla ya hesaplara girmedik, ya unuttuk birbirimizi, bitti gitti :)

Diğer yandan Ankara'da yaşıyorum. Eğer burdan arayacağına dışarıda, somut hayatının içinden bul diyorsanız nerelerden edilinilir arkadaş fikriniz var mı :)

Böyle yazınca tabii insan kendini ucube gibi hissediyor ama başka yolu yok ki..

Bi an kendimi buldum bu yazıda :)

Ben de hayat karmaşası içinde evlilik iş psikolojik problemler derken yalnızlığa boğulmuşum da farkında olmamışım.

Hemen atlıyorummmmmm benimle arkadaş olur musunnnnnn :KK1: ay evlenme teklifi gibiii olduuuu :KK1:

Valla bende varim.kizlar evlendim.evleneli. Koptum arkadaslardan
onlarda benden hem netten hem reelden arkadas olalim kizlar
haydi kk bayanlariEn Büyük TÜRKİYE
Olalım olalımmmm süper olurrrrr
kendimi bu ara hani erkekler kız avına çıkar ya ben de nasıl arkadas bulcam diye düşünüp duruyodum :KK70: :KK1:
Çok komik ya kiiii dershanenin en popüler kızıydım pehhhhh :))

Bu arada çok kahkaha atan ikon vyok mu yoksa ben mi bulamadım

Son düzenleme:
Olalım olalımmmm süper olurrrrr
kendimi bu ara hani erkekler kız avına çıkar ya ben de nasıl arkadas bulcam diye düşünüp duruyodum :KK70: :KK1:
Çok komik ya kiiii dershanenin en popüler kızıydım pehhhhh :))

Bu arada çok kahkaha atan ikon vyok mu yoksa ben mi bulamadım

Vardir hehaldde :)) yoksada eklerler artik :))
Merhanba arkadasim :))

İim ii cnm sagol sen.nslsn benim gibi neseli sicakkanli birine benziyorsun :))
Kocaeli golcukteyim evlilik nedeniyle :)
1.5 senedir evliyim 24 ysindayim
sen.de anlatbkendini
5 senelik evliyim
evlenir evlenmez ne hikmetse tüm arkadaslarım tasındı gitti :) zaten yakın olarak 5 kişi falandı diğerleri de samimi değildi. Beni itekleyen biri olmayınca bende geri çektim kendimi öle asosyal bi nsan oldum işte
bende çanakkaleliyimm beklerim :)

Bende varım.
Hiç arkadaşım yok.:KK43:((burda
gel psi psiii psi o zmnnnnn :) burda yerimiz varrr
bende varım kızlar:) bende evlendim istanbuldan izmire yerleştim burdada kimsem yok:KK43:
kimsesizler grubuna hoşgeldinnnn :) ayyy bu konuyu açandan Allah razı olsunnnn ne iyi oldu
şşşşttt ben de varım,bekarım ama ben de arkadaşsızım buralarda :KK9:
ooo bekarsan daha iyiii sana koca da bluruz biz :)

siz nerdensiniz?neler yapıyosunuz?ben evliyim 10 aydır istanbuldan izmire yerleştik eşimle aile ve arkadaşlardan uzak bi hayat işte :) inşallah burdada kalıcı arkadaşlar edinirim.

X