Şok diyetlerde kilo versem farkedilir mi?

selenevvv67

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2014
18
0
Kızlar kuzenimin düğünü var ve elbiseme girebilmek için kilo vermem lazım.Ama düğüne az kaldı.Şimdi 1 haftalık şok diyete girip kilo verirsem farkedilir mi ? Hemen kilo vermem lazım :KK43:(

Ne kadar zaman var düğüne? Ve kaç kilo fazlan var :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne kadar kilonun olduğuna bağlı. aşırı kiloluysan pek fark edilmez de çok kilolu değilsen fark edilme ihtimali yüksek

eger ciddi bir rahatsızlıgınız yoksa 1 haftada 5 kilo bile vermek mümkün buna uygun diyetler var internette çıkıyo yazınca... diyet yapsanız bence zayıflarsınız 1 hafta uzun süre

Ne kadar zaman var düğüne? Ve kaç kilo fazlan var :KK66:
9
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QUOTE
Bu cumartesi ve bi 5 kilo versem yeter.

Madem 5 kilo fazlanız var şok diyet yapacagınıza giyeceginiz kıyafetin içinden korse giyin daha iyi olur.Şok diyetin bir çok zararı vardır vucudunuzdaki yağ oranı gitmez, su ve kas kaybı yaşarsınız buda sağlıgınızın bozulmasına neden olur düğün günü acillik olabilirsiniz,mide rahatsızlıgınıza yakalanabilirsiniz,ani kalp krizi,şeker hastalıgı ve bilinç kaybına neden olur ayrıca vucudunuzdan 5 kg gittigi diye sevinirken 5 kg 10 kg olarak geri alırsınız.

Ahhh ahh bu tür durumları o kadar çok yaşadımki seni çok iyi anlıyorum.. Her ne şok diyeti yaparsan yap sonrasında sağlıklı beslen ve spor yap yoksa şimdi 5 kilo verirsin ama bir ay içinde verdiğin o 5 kilo 7 kilo fazlalık olarak geri döner tecrübe konuşuyor:KK14::KK14:

5 kilo dediğin nedir ki.. bence şok diyetlere bulaşıp metabolizmani bozma. 1 haftada 1 ya da 2 kilo verirsin dikkat edersen zaten.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar kuzenimin düğünü var ve elbiseme girebilmek için kilo vermem lazım.Ama düğüne az kaldı.Şimdi 1 haftalık şok diyete girip kilo verirsem farkedilir mi ? Hemen kilo vermem lazım :KK43:(

birkaç saatlik eğlence için bu kdr strese değer mi, sen gelin olsan neyse tatlım yaa...
boşver gitsin...:KK16:

Canım bende şimdi bi arkadaşla konuştum 1 ayda 7 kilo vermiş nasıl biliyormusun acı çehre tohumu ile bende şimdi aldım başlıcam dene istersen 1 haftada 4 kilo felan verirsin sporla

Bi haftada 4 kilo iyiymiş.Ama şimdi tutamadım 8den sonra yemek yedim.Çok pişmanım.

CANIM internetten araştır istersen ben baktım benim illaki şu zamana kadar zayıflıcam diye bişeyim yok ben ayda 4 kiloya bile razıyım ama kullanan arkadaş 7 kilo verdi deneyip görecez faydası olursa yazarım bu arada ben de şimdi kola ve cips yedim ne yapayım bende tutamadım kendimi herhalde bunu kullanınca diyete gerek bile yokmuş

benimde ablamın düğünü cumartesi ve bende şok diyet yapmak istemiştim ama yapamayacağıma karar verdim gittim kendime bir güzel korse aldım ve 90-60-90 vücuduna sahip oldum.:KK1: inşallah düğünde de öyle gözükürüm.
bence sizde korse alın ve istediğiniz elbisenin için girin.bu daha güzel bence.şok diyetler insan sağlığınada zarar.

X