şok oldum

turuncukelebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
608
5
hiç beklemediğim bi anda bana öküz dedi o kadar şaşırdım ki tepki falan veremedim erkek arkadaşım onunda ağzından bi anda çıkmış ama hazmedemiyorum ettiği o lafı,yani kilolu da değilim ki üstüme alınıyım ama çok sinirlendim ve ilk şoku atlattıktan sonra da ağzının payını vericek bi ortam yoktu çok sinirliyim çok uzun süre görüşmek istemiyorum

bana deseydi yani bilmiyorum bende erkekleşirdim yani kısasa kısass bak bir daha başkasına bile öyle diyemeyecek duruma getirirdim şahsen bence tepkini koy anlasın hatasını özür dilesin falan burnu sürtsünn

ılk görüşme talebınde yok ben öküz arkadaşlarla takılıcam sen dengın bırıne bak derım kı anlasın içime oturdugunu.

özür diledi zaten kaç kere ama ben konuşmak istemiyorum yani ne biliyim ilk kez duyuyorum böyle bir şey ya yani söylemek mi kötü duymak mı diye sorsalar duymak kötü derim,sinirim hala tepemdekötükedihüso insan biraz dikkat eder ben bi yanlışlıla 'be'dediğimde sorun oluyorsa o öküz deyince güllük gülistanlık hiç olamazzzzz,bi erkeğe asla haddini aşmasına izin vermiceksiniz yoks agelir böyle bugün öküz der yarın kim bilir ne der ağzından çıkanı kulağı duysun demicektiyasakkelime

ayrıl gitsin sonradan çok üzer bu seni özür falada hikaye gerçekten seven kavga ederken bile en sinirli anında demez böyle bişey buda şiddetin öteki türlüsü...

ne gibi bi durumda dedi? kavga mı ediyordunuz? her türlüsü kötü tabi. ayrılmayı düşünmüyosan burnunu çok iyi sürttür derim.

Sensin öküz deseydin...

Böylelikle sonradan sonraya sinir küpü olmazdın, ben işlerimi hep sıcağı sıcağına halllederim , sen de öyle yap iyi oluyor:)

hiç beklemediğim bi anda bana öküz dedi o kadar şaşırdım ki tepki falan veremedim erkek arkadaşım onunda ağzından bi anda çıkmış ama hazmedemiyorum ettiği o lafı,yani kilolu da değilim ki üstüme alınıyım ama çok sinirlendim ve ilk şoku atlattıktan sonra da ağzının payını vericek bi ortam yoktu çok sinirliyim çok uzun süre görüşmek istemiyorum

kilolu olsanız öküz lafını üstünüze alınacktınız. eee şuan zayıf olduğunuza ve alınmadığınıza göre boşverin.

terbiyesiz bi insanla sen de hiç terbiyesizleşme, o zaman sen de onun seviyesie düşersin....

ama ağzını bozmadan da haddini bildirebilirsin tabii:eek:klava:

benim sevgilim arkadaşlarına arada "len gerizekalı" fln der şakasına konuşurken
ama bana bırak gerçekten şakasına bile öle dese çok alınırdım dili alışmış olduğunu bilmeme rağmen
erkek arkadaşlarıyla öyle konuşuyor olabilir ama sana dikkatli olmalıı!
ne zaman söyledi ki? şaka gibisindense yine daha bi affedilebilir bi durum
ama en kısa zamanda onun yaptığı öküzlüğü geri bildirim yap hehe :KK70:

X